Do zadku bdsm brno

March 8 Mar

Do zadku bdsm brno

do zadku bdsm brno

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku Článek je vhodný pro všechny, kteří mají chuť doma zkoušet narvat si do zadku téměř cokoliv. Chci tě jen varovat před nejčastějšími úrazy a omyly domácích análních experimentů. Banán, okurek, mrkev, lilek, cuketa Pozor na zralou zeleninu.

Obecně povrchy většiny zeleniny moc  dobře nekloužou a drhnou. A když už ho namažeš dostatečně, začne se zralá zelenina  rozmáčet. Takže když už zeleninu, tak nezralou a tvrdou. Druhý problém je chemické ošetření povrchu zeleniny. Buď tedy horní vrstvu sundáš škrabkou, nebo ho aspoň oblékni do prezervativu. Ideální typy ovoce a zeleniny pro anální hrátky: Spousta různých obalů od krémů nebo nástrojů v kuchyni má na první pohled vhodný tvar a velikost.

Než si ale začneš z horlivého nadšení strkat do zadku třeba tubu od zubní pasty, tak ji nejprve projeď prsty, jestli nemá výstupky nebo špičaté rohy. Počítají se i poměrně nenápadné nerovnosti, které se ti při pohmatu rukou zdají být vpohodě.

U svěrače je ale kůže citlivější. Tedy co s tím, když najdeš doma neodolatelný předmět, který si tam rozhodně chceš strčit?

Oblíkni ho do prezervativu, ten alespoň trochu eliminuje nástrahy. Optimální domácí potřeba je například násada na smeták , která je čistě zahoblovaná, nová a čistá. Láhev od piva nebo šampusu se jeví jako ideální roztahovák.

Flašky myslím samozřejmě bez víčka! Sklo krásně klouže, nemá ostré hrany. Jako jo, ale ber sklenice z tlustého skla, prosím. Nezapomeň, že zadek je svěrač, tedy svírá, a to dost pevně Pamatuj na to, aby předměty, které si tam hodláš zasouvat, ti zůstávaly pořád jedním koncem v ruce. Anální kolíčky ne náhodou mají na konci dost velkou zarážku.

Ta není pouze k tomu, aby kolík krásně stál na polici, ale hlavně proto, aby v tobě nezmizel. Odešel jsem do pokoje a podal si škrabošku. Když jsem se vrátil do koupelny, Terezka spokojeně odpočívala ve vaně. Tereza pochopila na co se ptám a zčervenala. V jejích očích se mísil strach, smutek, ale i chtíč.

Někdy za mnou chodila i v noci, když už jsem spala, když měla náladu, tak to bylo docela pěkný, ale většinou chtěla , abych jí všude lízala, strkala jí prsty a ruce.

Dokonce i do zadečku. A když se na mě rozzlobila, tak mě přivázala, připla si takový to gumový a strkala to do mě, i do zadečku. Občas se mi to i líbilo, ale většinou jsem se strašně styděla. Musela jsem paní ředitelku lízat a prstit kdykoli. Někdy i v kanceláři, nebo v lese. Jednou jsem paní ředitelce řekla, že nechci. Moc se rozzlobila a táhla mě na vodítku přes celou školu, až k panu správci. Řekla mu, že chce, aby mě pořádně ošukal a vůbec mě nešetřil. A že když jen trošku budu odporovat, má mi zmalovat zadek.

Bylo to opravdu hrozné, vůbec se mi nelíbil a já se bránila, jenže byl silnější. Pak si mě přivázal a důtkami jsem dostala snad po celým těle, pře zadek, kundu, kozy.

Celý tělo mě moc bolelo a já křičela, jenže to mu nevadilo, ještě jsem dostala za to, několikrát facku. Nakonec mě šukal, bolelo to ještě víc, než od paní ředitelky.

Když skončil, tak mě celou počůral. Nevím jak dlouho to trvalo, ale bylo to jako věčnost. Pak mě nahou a zmlácenou vyhodil a řek, že mám jít.

Strašně jsem plakala, a utíkala k sobě do sprchy. Po sprše jsem si lehla do postele a plakala, až jsem usnula. Tresty mají být, ale přiměřené, tohle paní ředitelka hodně přehnala. Pamatuj si, ale do budoucna, že se mnou se ti nic nestane, mě můžeš věřit. Neříkej mi, ale že jsi nikdy nemasturbovala? Vy jste první, kterýmu jsem se svěřila. Tereza vykročila z vody, byla jako nádherná lesní víla, její krásné dlouhé vlasy byly vodou protažené až někde k lopatkám.

Její nádherný zadeček si o to přímo říkal. Stála přede mnou nahá, trochu stydlivá, trochu odhodlaná, se mi svěřit. Přehodil jsem přes ni osušku a začal ji sušit. Trochu udiveně se na mě dívala, ale poddala se a myslím, že se jí i líbilo jak jsem se o ni staral.

Celou jsem ji usušil a postavil doprostřed koupelny. Dal ji na oči škrabošku, takže nic neviděla. Postavil jsem se před ni a zavelel: Pomalu nahmatala moji košili a začala ji rozepínat. Pak začala rozepínat kalhoty, můj chlapák, už byl pěknou dobu v pozoru. Sundala mi kalhoty a zastavila se: Bylo na ní, ale poznat, že se ji to líbí. Sundala obě ponožky a já stál nahý. Postavil jsem se za ni. Natlačil jsem ji mírně na sebe, můj chlapák ji tlačil do zadku, nijak jsem to tam nemířil, spíše se dotýkal.

Levou rukou, jsem vzal Terezu kolem pasu. Cítil jsem jak vzrušeně dýchá. Vnímá každý můj pohyb, každý dotek. Pravou rukou jsem jí začal dráždit bradavky, hezky střídavě. Tereza oddychoval horečněji a horečněji. Pak jsem poodhrnul její vlasy a začal ji líbat na šíji.

Pomaloučku jsem postupoval až k uchu a zase zpátky. Tereza byl už pěkně vzrušená, ale já nepřestával. Pravou rukou zajel do její kundičky a začal dráždit její poštěvák. To už nevydržela, začala sebou cukat a vzdychat. Trochu překvapeně, ale spíše lačně se na mě podívala. V tom pohledu bylo poznat těch pár slov: Nesl jsem si tu krásnou vílu do svého pokoje.

...

U svěrače je ale kůže citlivější. Tedy co s tím, když najdeš doma neodolatelný předmět, který si tam rozhodně chceš strčit? Oblíkni ho do prezervativu, ten alespoň trochu eliminuje nástrahy. Optimální domácí potřeba je například násada na smeták , která je čistě zahoblovaná, nová a čistá.

Láhev od piva nebo šampusu se jeví jako ideální roztahovák. Flašky myslím samozřejmě bez víčka! Sklo krásně klouže, nemá ostré hrany. Jako jo, ale ber sklenice z tlustého skla, prosím. Nezapomeň, že zadek je svěrač, tedy svírá, a to dost pevně Pamatuj na to, aby předměty, které si tam hodláš zasouvat, ti zůstávaly pořád jedním koncem v ruce. Anální kolíčky ne náhodou mají na konci dost velkou zarážku. Ta není pouze k tomu, aby kolík krásně stál na polici, ale hlavně proto, aby v tobě nezmizel.

Takže když už budeš vybírat nějakou perfektní pomůcku v domácnosti, vezmi raději něco delšího, co bude vždy čouhat ven. Jinak už tvá nová hračka taky nemusí spatřit světlo na konci tunelu. Taky si doma ráda hraju s různými věcmi , ale časem se ukázalo, že ačkoliv na první pohled mnohé z nich vypadají prímově, tak v důsledku jsou nepoužitelné nebo nepohodlné , škrábou a drhnou. Bude to vypadat jako reklama na náš úžasný a krásný sexshop, ale ony ty kolíčky a dilda jsou prostě a jednoduše nejpraktičtější: Akce a slevy ukázat vše Všechny akce a slevy.

Erotické pomůcky ukázat vše Všechny erotické pomůcky. Erotické prádlo ukázat vše Všechno erotické prádlo. Doplňky ukázat vše Všechny doplňky. Magazín ukázat vše Všechny články. Milostné tipy a triky , Zvýšení sexuální výkonnosti , Jak uspokojit ženu , Jak uspokojit muže , Zpestření sexu , Erotická předehra , Roleplay. Vztahové problémy , Randění a svádění , Nevěra , Manželství , Jsem single.

Poruchy erekce , Nechuť k sexu , Kegelovy cviky , Antikoncepce , Sexuální dysfunkce , Pohlavní nemoci , Intimní hygiena. Erotické kulturní novinky Rozhovory , Knihy , Kalendář akcí.

Předčasná ejakulace , Nedostatek vzrušení , Bolestivý sex , Nedostatek sexu , Špatný sex. Návod dne Příručka análního začátečníka — tvůj první prst v zadečku. Odešel jsem do pokoje a podal si škrabošku.

Když jsem se vrátil do koupelny, Terezka spokojeně odpočívala ve vaně. Tereza pochopila na co se ptám a zčervenala. V jejích očích se mísil strach, smutek, ale i chtíč. Někdy za mnou chodila i v noci, když už jsem spala, když měla náladu, tak to bylo docela pěkný, ale většinou chtěla , abych jí všude lízala, strkala jí prsty a ruce.

Dokonce i do zadečku. A když se na mě rozzlobila, tak mě přivázala, připla si takový to gumový a strkala to do mě, i do zadečku. Občas se mi to i líbilo, ale většinou jsem se strašně styděla. Musela jsem paní ředitelku lízat a prstit kdykoli. Někdy i v kanceláři, nebo v lese. Jednou jsem paní ředitelce řekla, že nechci. Moc se rozzlobila a táhla mě na vodítku přes celou školu, až k panu správci. Řekla mu, že chce, aby mě pořádně ošukal a vůbec mě nešetřil. A že když jen trošku budu odporovat, má mi zmalovat zadek.

Bylo to opravdu hrozné, vůbec se mi nelíbil a já se bránila, jenže byl silnější. Pak si mě přivázal a důtkami jsem dostala snad po celým těle, pře zadek, kundu, kozy. Celý tělo mě moc bolelo a já křičela, jenže to mu nevadilo, ještě jsem dostala za to, několikrát facku. Nakonec mě šukal, bolelo to ještě víc, než od paní ředitelky. Když skončil, tak mě celou počůral. Nevím jak dlouho to trvalo, ale bylo to jako věčnost. Pak mě nahou a zmlácenou vyhodil a řek, že mám jít. Strašně jsem plakala, a utíkala k sobě do sprchy.

Po sprše jsem si lehla do postele a plakala, až jsem usnula. Tresty mají být, ale přiměřené, tohle paní ředitelka hodně přehnala. Pamatuj si, ale do budoucna, že se mnou se ti nic nestane, mě můžeš věřit. Neříkej mi, ale že jsi nikdy nemasturbovala? Vy jste první, kterýmu jsem se svěřila. Tereza vykročila z vody, byla jako nádherná lesní víla, její krásné dlouhé vlasy byly vodou protažené až někde k lopatkám.

Její nádherný zadeček si o to přímo říkal. Stála přede mnou nahá, trochu stydlivá, trochu odhodlaná, se mi svěřit. Přehodil jsem přes ni osušku a začal ji sušit. Trochu udiveně se na mě dívala, ale poddala se a myslím, že se jí i líbilo jak jsem se o ni staral. Celou jsem ji usušil a postavil doprostřed koupelny. Dal ji na oči škrabošku, takže nic neviděla. Postavil jsem se před ni a zavelel: Pomalu nahmatala moji košili a začala ji rozepínat. Pak začala rozepínat kalhoty, můj chlapák, už byl pěknou dobu v pozoru.

Sundala mi kalhoty a zastavila se: Bylo na ní, ale poznat, že se ji to líbí. Sundala obě ponožky a já stál nahý. Postavil jsem se za ni. Natlačil jsem ji mírně na sebe, můj chlapák ji tlačil do zadku, nijak jsem to tam nemířil, spíše se dotýkal.

Levou rukou, jsem vzal Terezu kolem pasu. Cítil jsem jak vzrušeně dýchá. Vnímá každý můj pohyb, každý dotek. Pravou rukou jsem jí začal dráždit bradavky, hezky střídavě. Tereza oddychoval horečněji a horečněji.

Pak jsem poodhrnul její vlasy a začal ji líbat na šíji. Pomaloučku jsem postupoval až k uchu a zase zpátky. Tereza byl už pěkně vzrušená, ale já nepřestával. Pravou rukou zajel do její kundičky a začal dráždit její poštěvák. To už nevydržela, začala sebou cukat a vzdychat. Trochu překvapeně, ale spíše lačně se na mě podívala. V tom pohledu bylo poznat těch pár slov: Nesl jsem si tu krásnou vílu do svého pokoje.

Sex pelhrimov free porn cz

Sex otrokovice nezny sex

Buď tedy horní vrstvu sundáš škrabkou, nebo ho aspoň oblékni do prezervativu. Nakonec mě šukal, bolelo to ještě víc, než od paní ředitelky. Cítil jsem jak vzrušeně dýchá. Vztahové problémyRandění a sváděníNevěraManželstvíJsem single. Dneska jste viděly, že nemluvím do větru! Pomohl vám tento článek? STOPARKY STUDENTKY NA SEX