Mrdani cz swingers club praha

January 11 Jan

Mrdani cz swingers club praha

mrdani cz swingers club praha

Proto tu nebylo nikdy prázdno. Televize na stěně nabízela pornografické scény. Bar je kuřácký a vzhledem k tomu, že je malý a kouřili téměř všichni, byl trochu zahulený. Televize na zdi přenášela sport. Srovnání s Lisabonem — tam neměli žádný bar, jen automat na nápoje, což je škoda, je to skvělé místo pro komunikaci.

Když jsme přišli, odcházely dva páry. Celkem jsme v Lublaňské napočítali včetně nás 2 páry, 3 single ženy a asi 12 mužů. Většina návštěvníků se znala a bylo jasné, že jsou tu často a spokojeni. Ano, to bylo to, proč jsme z klubu neodešli a zůstali až do konce — doslova rodinná atmosféra. Zároveň ale musíme dodat, že tu vytvářel a udržoval barman. Ani na vteřinu neztratil úsměv a ochotu a v jednom kuse se všemi navzájem komunikoval aniž by obtěžoval.

Ano, ve vířivce byl téměř vždy nějaký single muž stejně jako v Lisabonu , ale nám se do ní ani nechtělo, tak to bylo jedno. Jen někteří komunikovali se třemi single ženami, na kterých bylo znát, že chodí častěji. A možná i bodovali…. Vzhledově a to berte maximálně subjektivně pro nás byla zajímavá jedna z dam a možná polovina mužů. Nikdo nás ani v nejmenším neobtěžoval, jen když jsme šli například do sauny, se za dvě minuty objevil nějaký singl vedle nás, ale nic si nedovolil.

A vlastně ani nemukl. Samotné ženy mají vstup zdarma , páry platí Kč v některé dny také zdarma , vstupné pro muže je Kč. Ten klub má na víc. Skvělá lokalita v centru města, prostory nejsou špatné a obsluha byla fantastická.

Chtělo by to skutečně rekonstrukci a pohrát si s celkovým konceptem. A upřímně, ve srovnání s jinými saunami nepůsobí ani nijak extra vábně. Je tu krásně rodinná pohoda někdy možná až moc — diskuze návštěvníků o kvalitě vody ve vířivce by obsluhu měla motivovat, ne pobavit.

Pokud je záměr majitelů mít to tak, jak mají, je to asi v pořádku. Jen se nesmí divit, když pak někdo píše podobné recenze jako my. Jestli sní o swingers sauně na úrovni, bez změn to nepůjde. Kvalita prostředí opravdu neodpovídá konkurenčním podnikům.

Článkem jsme Club Lublaňská nechtěli ani trochu poškodit nebo dehonestovat. Jen se snažíme vždy popsat, jak kluby vypadají a fungují a bylo by nefér k ostatním srovnávat místní prostředí například s téměř geniálně vyladěným prostředím Fantasy.

Lublaňská je taková, jaká je a svou funkci plní. Klub má příjemnou atmosféru, prostředí je trochu improvizované — v tom by se ale částečně dalo přirovnat i k Libertinage , kterou tolik chválíme ta má ale jasný a výrazný koncept. Lublaňská asi není nejvhodnější klub pro swingers páry , jeví se spíš jako ideální prostředí pro single muže i ženy. Jít sem v páru a hledat pár je sázka do loterie, párům spíš doporučujeme domluvit se s jiným párem a jít společně. Na druhou stranu, když se domluví víc párů, můžou si pronajmout některou z privátních saun a mít luxusnější prostředí jen pro sebe.

A nebo můžete tento podnik brát jako levnou saunu v centru, kde si můžete posedět, popít a případně si užít sex. Tak to asi vidíme my a s takovým přístupem se sem rádi vrátíme. Máme snad v Praze jinou podobnou možnost? Není nad vlastní zkušenost. My jsme naznačili, co vás čeká. Nejlepší, co můžete udělat, je jít to zažít. Ještě poznámka k tomu srovnání s lisabonskou saunou — Portugalsko je chudší země než Česko. Když to jde tam, proč by podobně kvalitní swingers sauna nemohla být i v Praze?

Jak jsme psali na začátku — Prahu máme splněnou. Rádi bychom tu navštívili další swingers kluby, sauny atd. Různého stylu, různé úrovně, pro různé typy lidí. Abychom měli víc míst, která stojí za to občas prostřídat. Budeme ale navštěvovat kluby dál, občas se vrátíme i do těch, které se nám nelíbily a přineseme vám nové informace.

A budeme se snažit doplňovat naše recenze o další místa mimo Prahu i mimo Českou republiku. Swingers kluby Swingers sauny. Reset directions Print directions. Sauna Club Lublaňská Praha. Vaše připomínky můžete napsat na diskusní forum. Každý dobrý nápad bude realizován. Jak to tedy u nás v klubu vypadá a na co se můžete těšit?

Spojte si pro Vás jistě příjemné činnosti: Wellness s vířivkou, několik saun, infra sauny, sprchy, relaxační bazén, masážní stůl, restauraci, bar pro sportovní fandy, romantické posezení s přáteli a taneční parket i s tyčemi na lechtivý tanec. Relaxační hudbu na přání a několik velkoplošných obrazovek s erotickým či sportovním žánrem. V hlavní místnosti lze i ležet  s dobrým pitím na žíněnkách, jako doma v obývacím pokoji.

Dále jsou k dispozici intimní pokojíčky, kde lze kdykoliv prožít zábavu pro dospělé, dle Vaší chuti a nálady. Máme komůrky uzamykatelné, tmavé, Glory hole, osvětlené, volně přístupné, masážní, pro dva, tři, čtyři, či velké místnosti pro mnoho lidí.

V každé místnosti jsou kondomy a papírové utěrky. U baru jsou vonné olejíčky na erotické masáže. Ke hrátkám slouží i gynekologické lehátko. K dispozici je internet na našem počítači. Přidejte si l idové ceny, dobře naladěné lidi a ochotný personál, který plní všechna Vaše přání. Mnozí využívají zvýhodněný klubový příspěvek na erotické akce. Samotné ženy mají klubovou kartu na tři vstupy za Kč. Některé párty jsou za určitých podmínek dokonce zdarma! Spojte si vše na jednom místě dlouho do noci - a už víte, jak to u nás vypadá.

V zájmu diskrétnosti Vaší návštěvy nás kontaktujete ZDE. Dozvíte se, kde nás najdete a jak naši swingers párty navštívit. Když budete u vchodu nebo na parkovišti, naše služba Vám přijde otevřít. Jelikož jsme soukromým klubem, pro maximální diskrétnost a bezpečnost našich členů nemusí být vpuštěn do našeho swingers klubu každý! K dispozici je erotická seznamka , povídejte si, či zeptejte v diskusním fóru a v případě Vaši spokojenosti ale i kritiky v našem swingers klubu BUNKR, napište své zážitky do naší návštěvní knihy.

Na pokec ve dvou se hodí chat bez registrace, kde vás nikdo nebude rušit. Pro mimopražské členy je vytvořena možnost spolujízdy ze všech koutů ČR.

Přečtěte si co je nového ve swingers klubu na novinkách. Mnozí z neznalosti swingers akce odmítají. Problémem není Vaše rozhodnutí, ale že k podpoře stanoviska, proč swingers ne, používají někteří odpovědi, které s realitou nemají nic společného. Budiž ale mnohým útěchou, že nejsou sami. Přečtěte si nepravdy a hlouposti o swingers z různých komunikačních kanálů.

.. Na pokec ve dvou se hodí chat bez registrace, kde vás nikdo nebude rušit. Vstup není na zvonek. Žádná dělicí chodba ani zástěna. Jak to tedy u nás v klubu vypadá a na co se můžete těšit? Swingers kluby Swingers sauny.

RYCHLE PRACHY DIVOKY SEX

Mrdani cz swingers club praha

Trojka sex fotky holek

9. květen Na miniplayer.info najdete kompletní seznam všech swingers klubů v . já a můj partner v září navštívili Fantasy Swingers Club v Praze. červenec Obdobně tajuplných podniků jako je Alcatraz má Praha více. Dva jsou například na Smíchově: Tunel sex club na Plzeňské třídě a non-stop. Máme zkouknutý klub v Brně - Nesytku, v Praze Fantasy, Bunkr (škoda ho), Big .. a v paradisu jen o mrdani)))urcite doporucuju na dovolenou letet na kanary, co jsem našla na http://wwwcz/night-club-palma-kutna-hora.