Sexualni povidky mlada holka

January 14 Jan

Sexualni povidky mlada holka

sexualni povidky mlada holka

Byla krásná,mladá a byl jsem zamilovaný. Měla stejně krásnou dvanáctiletou dceru a tenkrát jsem ještě Anička aneb sladkých dvanáct let. Bydlím v rodinným domku, v klidný čtvrti. Občas k nám zajede na návštěvu můj vzdálený strejda se svoji 12letou 12 let a 10 měsíců dcerkou Aničkou. Nikdy jsem se jí nějak zvlášť Zaujala mě hned, jakmile jsem jí spatřil.

Byla to štíhlá blondýna, mohlo jí být tak třináct let. Na sobě měla v tom letním parnu bílé tílko, pod kterým se rýsovali její malé Chtěl bych vám vyprávět příběh, který se stal před několika měsíci.

Jmenuji se Radek a je mi 14 let. Doma jsme čtyři děti: Na začátku tohoto příběhu se vám musím k něčemu přiznat. V mých 18 letech můj sexuální život není zdaleka nudný, se svou přítelkyní si ve všem dobře rozumíme, přesto však Bylo mi pouze 12 let, a má máma a táta šli na večírek. Proto si obstarali opatrovnici dětí, která mě měla hlídat.

Zatímco mne Susie tak se ta holka jmenovala poslala do postele, mně se Nejlepší zážitek na táboře. I letos, jako už několik let za sebou jsem odjel na tábor jako vedoucí. Nejsme žádný skautský oddíl, nic takového.

U nás přijedou daný den neznámí kluci a po táboře už je většinou Jak jsem nalezla na Internetu vaši stránku rozhodla jsem se vám zaslat svůj příspěvek o tom, jak jsem já před patnácti léty na pionýrském táboře přišla o Jdu takhle ze školy a procházím kolem pár obchodů snad ze vším od erotických potřeb až po hračky.

Sex shop mě docela vzrušil a když jsem míjel hračkářství tak jsem uviděl stát tam Od té doby, co jsem se rozvedl s manželkou, neměl jsem žádnou ženskou v domácnosti. Bylo mi už osmapadesát a tak jsem si řekl, že budu žít jako starý Šel jsem kolem tělocvičny.

Všichni už byly ze školy prič ale já ne jako učitel moc velký plat nedostávám musím se přiživit. Zaslechl jsem nějaký zvuky vycházející s tělocvičny Je zamračené podzimní odpoledne, zapaluju si cigaretu u otevřeného okna.

Vedle v ložnici usnula Deniska, můj anděl, unavená milováním. První zkušenost malé Vendulky. Malá Vendulka se pokradmu rozhlédla a když zjistila, že se nikdo nedívá jejím směrem, zaplula mezi regály s časopisy pro dospělé. Od té doby, co se ve škole učili číst, ráda při Byla jsem mladá dospívající holčička a jak už to bývá v 11 letech začala jsem mít menstruace, někdy i Přišel jsem k Pavlovi dřív než Martin a kopal jsem.

Pak přijel Míra a s ním i Terezka. Přišla si se mnou pokecat a měla na sobě šedou minisukni a růžové plavky. Terka na to že jí Jsem rozvedená a žiji se svou devítiletou dceruškou a psem Plutem sama v rodinném domku. V sexu jsem nenasytná a toužím po každém zpestření sexuálních radovánek. Každý den si musím Ležela jsem sama v posteli v tmavé místnosti. Otevřeným oknem dovnitř občas zavál příjemně chladivý proud vzduchu.

Obíhala jsem špičkou prstu kolem své ztuhlé bradavky. Ani mně se nevyhnula nepříjemná virová nemoc, chřipka. Známe se už od školky, bydlíme totiž kousek od sebe a naši rodiče se znají. Proto s Luckou trávíme hodně času společně, je to moje nejlepší kamarádka. Bohužel neví, že jsem do ní už nějaký […]. Brácha se domlouval se svým kamarádem na oslavě narozenin, kterou chtěl pořádat tento víkend. Já jsem seděla v kuchyni, četla si a poslouchala, jak se dva kluci baví o mejdanu a chlastu.

Brácha s jeho kamarádem jsou o tři roky starší než já, brácha chtěl slavit osmnáctiny a naši mu to dovolili. Kluci plánovali a […]. Když jsem přišel k Havránkovým, kde jsem měl opravit kapající kohoutek, místo chlápka, se kterým jsem mluvil po telefonu, mi přišla otevřít nějaká slečinka.

Mohlo jí být asi 17 let, vypadala docela mladě, ale byla zmalovaná jako nějaká děvka. Když jsem si jí prohlédl, upoutala mě její sexy postavička a především ty kozy, který měla […].

.. Byl krásný večer a já, jako poslední dobou dost často, projíždím mokrou kundu své milenky tvrdým čurákem. Držel jsem jí zezadu za boky a druhou rukou jsem směřoval svého ptáka do její dírky. Když mi začal život rozvedené ženy a já měla svůj malinký byteček, začala jsem si zase připadat jako mladá holkakterá si tam vodí milence. Na začátku tohoto příběhu se vám musím k něčemu přiznat. Sexperverz rychly prachy sex úterý odpoledne jsem se vracela domů z brigády i studenti musí občas pracovat. Nejprve mi líbal bradavky, které se mi perfektně postavili, pak bříško a pak kundičku, sexualni povidky mlada holka.

Na internetu jsme hledali různá rozptýlení — vyměňovali jsme si role, nakoupili jsme si spoustu sexuálních hraček , sledovali společně porno, a další. Nic z toho ale dlouhodobě nezabíralo. Vždycky to bylo chvilku fajn, ale hned následující sex už byl zase bez chuti.

Nakonec manželka podle internetu sepsala seznam míst, kde bychom měli zkusit provozovat sex, že to prý pomáhá rozproudit vášeň. A jelikož jsem byl odhodlaný vyzkoušet opravdu všechno, nechal jsem se umluvit. Když jsem si ten seznam třiceti míst přečetl, protočili se mi panenky. Manželka tam totiž napsala například i zkušební kabinku nebo záchodky v restauraci.

Když jsem si představil naše malé město, ve kterém všichni víme o všech všechno, naše děti, které zde musí žít, a riziko odhalení, trvalo mi dlouho, než jsem se nechal doopravdy přesvědčit. Hlavně jsem ale doufal, že náš sexuální apetit se vrátí do čísla patnáct, odkud se potom většina hrátek přesouvala na veřejnost.

Moje toužebné přání se ale nevyplnilo. I když jsme za dva měsíce projeli celý seznam, kýžený výsledek se nedostavil. I když jsme šukali jako králíci skoro každý den, na prožívání při tom to nic neměnilo. Partnerka byla otrávená a málokdy se jí povedlo dosáhnout orgasmu. A já jsem byl tak nervózní, že by nás někdo mohl vidět, že se mi pořádně ani nepostavil. Celkově se to díky tomu seznamu spíše zhoršilo, než zlepšilo. A potom přišla manželka s dalším plánem. Rozhodla se, že bychom měli vyzkoušet trojku.

Nejdříve jsem byl zase radikálně proti, ale manželka mě opět udolala. Shodli jsme se na tom, že ale jako třetího vezmeme nějakou holku a ne chlapa.

Podali jsme si společně inzerát pod falešným jménem na nějaké internetové stránce a domlouvali si schůzky se zájemkyněmi. Se všemi pěti vybranými jsme se sešli v jeden den ve městě vzdáleném asi 50 kilometrů od toho našeho. Na celý víkend jsme si tu zamluvili hotelový pokoj a doufali, že zpátky domů se budeme vracet s nově nalezenou sexuální mízou. První dvě zájemkyně se nám vůbec nelíbily. Byly to nějaké postarší holky, co si chtěly jenom přivydělat a co se s nimi bude dít, to jim bylo jedno.

Odmítly jsme i třetí, které ještě teklo mlíko po bradě. Čtvrtá nám padla okamžitě do oka, a tak jsme si ji dali stranou a pro jistotu se sešli i s tou poslední. Tu jsme ale hned poslali domů za dětmi, protože na ní bylo vidět, že nedávno porodila — v podprsence měla ještě tampóny kvůli vytékajícímu mlíku. I takhle se dá přivydělat na mateřské dovolené. Nakonec tedy zvítězila slečna číslo čtyři. Byla to příjemná brunetka, mohlo jí být asi tak pětadvacet. S úsměvem se na nás oba dívala, a když jsme jí řekli důvod, proč to chceme zkusit ve třech, byla ráda, že nám může pomoci s naším trápením.

S manželkou jsme byli oba hrozně nervózní, takže když jsme celý druhý den trávili čekáním, nic nás nebavilo. Procházky po okolí, degustace vín v nedaleké vinárně ani projížďka na koních.

Čas se hrozně vlekl a my byli zvědaví na večer. Když konečně odbyla hodina H, seděli jsme vedle sebe na posteli a čekali. Oba jsme byli čerstvě osprchovaní a v hotelových županech, pod kterými jsme měli jenom spodní prádlo. Veronika přišla s menším zpožděním, ale to ničemu nevadilo. Když se s námi pozdravila, předala nám papíry, které jsme si vyžádali o jejím zdravotním stavu.

Zatímco jsme je kontrolovali, šla se Veronika osprchovat. O deset minut později stála ve dveřích nahá a připravená vykonat všechno, co jsme chtěli. Jelikož jsme ale neměli žádnou zkušenost s něčím podobným, nevěděli jsme co dělat. A tak nám Veronika řekla, abychom se pro začátek věnovali jeden druhému, jakoby tu ani nebyla a ona že se postupně přidá. S díky jsme její radu poslechli a začali se líbat. Sundali jsme si vzájemně župany a vsedě se hladili po těle. Vstala a šla se po špičkách podívat co tam teta se strejdou vyvádějí.

Pootevřenými dveřmi opatrně nakoukla, ale strejdu nikde neviděla. Teta seděla nahá v křesle před manželskými postelemi, nohy měla rozkročené a opřené o opěradla. Jednou rukou si hrála s poštěváčkem a druhou si vrážela robertka do husté zrzavé kundy. Nebyla s toho moc překvapená, protože teta se strejdou se měli moc rádi a dělali to každou noc. Zavzpomínala Miladka že tu prostála mnoho chvil, když je klíčovou dírkou nebo pootevřenými dveřmi pozorovala.

Miladka už nemohla vydržet, protože ji ten pohled na tetu přiváděl svrbění a zajela rukou pod košilku do rozkroku. Chvíli si hladila malý chomáček blonďatých chloupků a prstíkem pomalu projížděla štěrbinku. Teta najednou zrychlila pohyb a s tlumenými vzdechy prožívala vlnu rozkoše. Miladka pomalu vycouvala, aby ji teta neviděla a rychle utekla do pokoje. Nedočkavostí se vrhla na postel na záda, prsty sevřela poštěváček a s mrskajícím zadečkem se konečně uvolnila.

Ráno se probudila zpocená a s peřinou přitisknutou mezi nožkami. Rychle vyběhla k bazénu a skočila do vody, která ji příjemně osvěžila.

Když přišla do kuchyně, měla teta snídani hotovou. Vedle měla obalený květák a v hrnci oloupané brambory. Po snídani uklidily a šly se opalovat na zahradu. Pravidelně se chodívaly zchladit do vody, honily se a skotačily jako malé holky. Miladka tetu po očku pozorovala a obdivovala její velká pevná ňadra s tvrdými bradavkami. Teta její pohledy opětovala a zjišťovala, mladá neteř za ten rok pěkně vyrostla a vyspěla. Jednou, když skotačili ve vodě, Milada ze zadu objala tetu, uchopila za velké kozy a přitiskla se k ní celím tělem.

Tetu to napřed překvapilo a rychle se otočila, ale když viděla Miladčiny upřímné oči, zarazila se. Vzala Miladě ruky a položila si je na svá nedočkavá ňadra. Uchopila ji pod zadečkem a přitiskla k sobě. Milada ji nožkami objala kolem pasu, dala tetě nesmělou pusu na rty a poté se obě k sobě přisály. Teta se vzpamatovala první, vysmekla se a odešla na lehátko.

Za chvíli si Milada lehla vedle tety a začaly se bavit, až skončily u těch nejchoulostivějších věcí. Když Milada vyprávěla co dělaly s kamarádkami na horách, řekla teta že se jí to taky líbí, ale že strejdu nechce podvést.

A co když to uděláme tak, že vy se strejdou mě zasvětíte do tajů milování. Teta nadšeně souhlasila, protože už vloni se ze strejdou o tom bavila, ale pod podmínkou, že si o to řekne sama. Obědvaly pozdě odpoledne a navečer se k bazénu vrátily. Teta říkala, že večer je nejpříjemnější voda. Hrály si s nafukovacím míčem a občas se potápěly, kde si vyměňovali nesmělé doteky, až do západu slunce. Když chtěla teta vyjít z vody, zažadonila Milada ať zůstane ještě chvíli a pohladila tetu po zadečku.

Teta se otočila a Miladina ruka se přesunula k jejímu rozkroku. Teta se opatrně přitiskla a také vložila ruku Miladě mezi nohy. Obě stály jako zkamenělé, líbaly se na ramena a hladily si navzájem kundičky. Tiše se domluvily, že dnes budou spát spolu v ložnici a odešly domů.

Teta si nedočkavě lehla a poprosila Miladu, ať ji ukáže, co dělaly s holkami na horách. Milada si sedla vedle tety, naklonila se nad ní a začala líbat její ňadra. Jazykem přijížděla po jejích velkých tvrdých bradavkách a lehce je začala sát. Ruka ji sjela tetě do klína, nahmatala poštěváček a prst vnořila do její vlhké díry. Teta roztáhla pořádně nohy, Milada si mezi ně klekla a hlavu zabořila do zrzavého porostu.

Sála intenzivně její hrbolek a jazykem ji lechtala po vršku. Teta začala pomalu pohybovat zadkem a ložnicí se nesly vzrušené vzdechy. Miladka se přesunula ústy níž k dírce, jazykem rejdila po štěrbince a vjížděla hluboko do sladké komůrky. Ložnicí se už nesly výkřiky rozkoše a křečovité stahy prudkého vyvrcholení.

Mladá neteř se zvedla s tetina klína a padla jí do otevřené náruče. Teta s neskrývanou chutí slízávala své voňavé šťávy ze sladkých Miladiných rtů. Mladičká dívenka si lehla na záda a nechala tetu oplácet všechny něžnosti, které před chvílí poskytla jí. Nejdřív rozhrnula nezvykle velké pysky a prsty začala prozkoumávat její panenskou lasturku. Sklonila se a s velkou chutí začala zpracovávat touhou nateklý poštěvák.

Miladka byla tak vzrušená z celého dne a předchozího obhospodařování tety, že vytekla při prvním doteku. Teta se nemohla nabažit mladého masíčka a nepřestávala zásobovat svou malou neteř svými něžnostmi.

Jazykem kmitala ve štěrbince, snažila se dostat co nejhloub do její dírky a s uspokojením narážela na panenskou blánu. Z Milady se řinuly proudy sladké šťávy a doprovázely je opakované návaly rozkoše. Lačná ústa nepřestávala pít a Miladka slastí umdlévala. Po nabažení z brány rozkoše obě odpočívaly ve svých náručích.

Obě se pak s velkou chutí přemístily do kuchyně, kde doplnily ztracenou energii. Milada sdělila tetě, že se moc těší, až se zítra vrátí strejda a udělá z ní opravdovou ženu.

NEVĚRNÁ MANŽELKA SEX PRIVAT HODONIN

Sexualni povidky mlada holka

LESBY ZDARMA M SEZNAMKA