Kozy jako vozy sex karlovy vary

February 12 Feb

Kozy jako vozy sex karlovy vary

kozy jako vozy sex karlovy vary

Mamutí podíl na působivosti celého filmu má hudba od Disasterpeace, jako kdyby vypadla ze synťáku Johna Carpentera. Vlastně celý film se nese v duchu těch temných Carpenterovek. Soundtrack i atmosféra ok, lulala jsem i po titulcích pár měsíců v koupelně. Teda než mi došlo, že doma je to úplně stejný - poodejdeš si, vyvětráš, ale dřív nebo pozdějc se zase vrátí a neni to dobrý, vůbec to neni dobrý, Honzo. O mladé kurvě, která cosi předávala dál.

U nás na Ostravsku se tomu říká kapavka, ale Američané z toho udělali něco mysteriózního Pak příběh, kterej je vlastně naprosto vobyčejnej, ale má TO v sobě. No straší v něm tak, že mi vobčas mrazivá husa běhala naprosto všude!

Straší to moc krásně! Takhle frajersky to snad naposledy uměl jen vládce snu Freddy Krueger. Navíc je to i zajímavá filmařina, ve který má podstatný slovo kameraman. A za ty prachy… Mě takovýhle kusy bavěj! Zjistím, co všechno se dá chytit pohlavním stykem.

Hledám film, ve kterým se dá propíchat k životu. Něco takovýho jsem v době podělanejch kinosrágor jako jsou Insidiousy a Conjuringy vůbec nečekal Ten film je hrůza sama!!! Od samotnýho začátku do úplnýho konce. Nedá divákovi vůbec možnost vydechnout. U hororů se zásadně nebojím, naposled mi hrůzu nahnal Insidous jednička a před tím už si nepamatuju.

Tohle je jednak vrchol filmovýho a hororovýho umění v jeho pravé podstatě. Nejsou potřeba střeva, krev atd. Pastva pro oči každej záběr. Ještě lepší hudební podkres, to je prostě něco neskutečnýho, jak to člověka drtí. Zlo může být úplně všude, lekačy kurevsky fungují, parta hlavních hrdinů je relativně sympactiká. Ještě teď po shlídnutí jsem nesvůj, přiznávám bez mučení Horor roku a evidentně není šance, aby ho ve svým ranku už něco asi překonalo.

Domácí kino nebo kvalitní sluchátka povinost. Naprosto plochá, bezpohlavní sračka a vyplácnutí kvalitního soundtracku. Ale ultranudných hororů už jsem viděl tolik, že mě to moc nerozhazuje. Taky jsem v tom našel něco hlubokýho - ten film má malýho ptáka, chlupatý koule, výraz znuděnej životem, neviditelný feťácký strašidla, žádný kozy, žádný zvuky při prcání, vytírám si zadek a jdu dál.

Je mi úplně jedno jak to skončí, ale hlavně ať to skončí. Provozovatel a redakce Reklama a marketing Všeobecné podmínky užívání a ochrana osobních údajů Vývojáři Napište nám. Server hosting zajišťuje VSHosting s.

Uživatelská zóna Přihlásit Registrovat Ztracené heslo. Chceš se technologicky podílet na vývoji ČSFD. Pokud ovládáš PHP, jsi zodpovědný a rád se učíš novým věcem, pak hledáme přímo tebe! Devatenáctiletá Jay se po příjemné chvilce na zadní sedačce auta se sympatickým mladíkem ocitne svázaná v opuštěné továrně. A mladík ji zpovzdálí opatrně pozoruje. Čeká na okamžik, kdy se objeví démoni. Na okamžik, kdy to pro něj celé skončí a pro ni naopak začne.

Tyto až příliš reálné přízraky jsou součástí prokletí, které si jeho oběti předávají sexem jako štafetový kolík. A pro Jay původně slibný večer nakonec skončí tím nejhorším možným způsobem. Její milenec ji uprostřed ulice vyhodí svázanou a polonahou z auta a navíc od něj převzala kletbu spojenou s pronásledováním a útoky přízraků, které s ní od této chvíle budou na každém kroku.

Její život se smrskne na nekonečný a všudypřítomný strach, před kterým nemá kam uniknout. Jay se svých zjevení může zbavit jedině tak, že je předá někomu dalšímu. Podaří se jí uniknout? Komentáře uživatelů k filmu seřadit podle počtu bodů uživatele seřadit od nejnovějších po nejstarší seřadit podle hodnocení. Premiéry Nevhodný mládeži do 15 let V kinech od: The Slasher from Elm Street Krueger: Jason Bloody Murder 2: Closing Camp Halloween: Vlastně to volně souvisí se stesky zdejších blogerek.

Vstupenka na setkání žen političek, jak se dočítám, dokonce za ,- je moc drahá nebo naopak levná? Nejen některé političky, ale i politikové se dají koupit. Není pak jedno, kolik je kterých? Nejde náhodou v politice o to, aby v ní vystupovaly důvěryhodné osoby obojího druhu, ale s jasně čitelným profilem a konzistentními názory, které jsou pro voliče jasně čitelné?

Jestli je jedněch více, či méně, je pak vcelku jedno. Jsou ženy v politice, jejichž skutky vyhlížejí, jako kdyby jejich původci byli muži. A tím myslím právě ty ženy političky, které neváhaly třeba válčit kvůli naprosté nicotnosti, čímž zničily nejen životy mužům a jejich rodinám, ale i matkám, sestrám, prostě jen dalším ženám Má smysl, aby tato stvoření zastupovala v politice ženy?

Nemají spíše obrušovat hrany a brzdit rychlost ukvapených rozhodnutí? Mají nakupovat vojenskou techniku, nebo naopak činit vše pro to, aby jí nebylo potřeba? Nejsou nebezpečím v politice polointeligentní ženy, kterých často zneužívají ke svým zájmům muži a celá uskupení politiků, zvané politické strany a které jsou bůhvíproč podle průzkumů jistých agentur všeobecně oblíbeny, nicméně za jejichž výroky se musí jiné ženy stydět?

Je zvláštní, že právě tato sorta političek o sobě dává hlasitě vědět. Pro pročištění ovzduší v nešťastné České republice potřebujeme politiky, kteří vystupují sami za sebe, nesou svoji kůži na trh bez toho, že by se ukryli v nějaké tlupě.

Volit tlupy je podle mne už passé. Lhostejno, kolik žen tlupa obnáší. Zajdu do knihovny a rád přečtu. Český národ už může zachránit jedině katastrofa. Tolik k možnosti změny - snažím se sdílet jeho optimismus - jako další varianta se mi jeví kataklysma. Výjimkou jsou neškodní naivní kašpárci, kteří jsou v malé množství využíváni jako atraktant pro voliče.

Pokud někdo kmotry "zradí" a začne mít cukání pracovat ve prospěch voličů, je likvidován nezávislým tiskem - či brutálněji.

Musíme plavat jako ty myši ve džbánu se smetanou a doufat, že pacičkama utlučeme hrudku másla a zachráníme se na ní jako na ostrůvku pozitivní deviace. Nevzdávat se - spíše pro pocit zbytků sebeúcty než v očekávání vítězství Pravdy a Lásky, proměněné v haprdal havlovupravdualásku, nyní ve vlastnictví Schwarzlouska. Přiznám se, že bych nečekala, že žena, která umí číst a psát, zvolí v druhém kole prezidentské volby kandidáta, kterému když je zrovna náhodou rozumět, tak mluví vulgárně a slizce, jehož zájem o politiku je dán pouze zájmem restituovat rodinný majetek, což se projevuje tím, že většinu času v parlamentu prospí, neboť se tam "kecají blbiny".

Člověka který má rodově zakódované násilnické sklony, dokonce potvrzené v erbu a jehož morální kvality se ukázaly nejlépe, když se rozvedl se svou manželkou poté, co utrpěla úraz, který ji upoutal na invalidní vozík.

Chci-li se tak chovat, musím mít, pokud možno nestranné, informace z celé škály systému. Ale kde takové informace v Česku vzít a nekrást? Ne každý má možnost a chuť pátrat po všech možných zdrojích "z domova i ciziny", ne každý má na takový přístup čas i podmínky všimněte si, že nehovořím o inteligenci voliče. Možná vy, který jste se ochomýtl v rozhlase, máte lepší zdroje, ale řadový volič zdůrazňuji slovo ´řadový´ je odkázán na, beze sporu zkreslené, upravené a polopravdivé plky všech u nás působících médií.

O programech možných a nemožných partají a jejich plnění raději pomlčet,že? Tak a teď,babo, raď! Jáchym Jedině katastrofa už může zachránit celou civilizaci.

Pokud z ní nemá být civilizace zdivočelé umělé inteligence ve službách nějakého hodně hnusného citu. Vážení, včera jsme se dozvěděl špatnou zprávu: Tedy stranu, se kterou byly ne zrovna dobré zkušenosti. Očekávali snad něco jiného? Znovu mě udivilo, že lidé tak nadšeně volí TOP 09, v jejímž čele je Kalousek. Co od něho čekali jiného?

Vždyť ten člověk metá jeden kotrmelec za druhým za účelem mít moc. Docela mě udivuje, že voliči houfně podporují hejtmana, jehož jediným viditelným výkonem je výměna manželky. Informací je dost a dost. Zcela absurdní debatu jsem zažil v jednom městečku, kde to jde do háje zeléno. V zastupitelstvu tam ale sedí schopný člověk. Protože je to náplava.

Co jste Liborovi udělal, že Vás teď tak s oblibou trefuje? Pokud je to zpráva z tuzemských veřejnoprávních zdrojů, nejspíš bude falešná! Že já vůbec něco říkal ;- A přitom jsem to myslel dobře, chtěl jsem potěšit: Stejně udivující, třebaže svým způsobem pochopitelná, je volba VV.

Jen nevím,koho myslíte oním hejtmanem. Myslíte, že Zahradník, kromě přiložení několika pytlů s pískem při povodni toho udělal o mnoho víc? Mýlím-li se, předem se omlouvám. Už ten název mě odpuzuje.

Opatrné aplikování rozumu v přiměřených dávkách je poměrně neškodné i pro Vás. Nechci Vás děsit, ale už jsem Vás při jeho použití také párkrát přistihl. Vážená paní Vendlová, blog paní Hamplové se mi také nelíbil, jakkoliv byl vtipný. A to proto, že do mrtvol se nekope, a hlavně, ono je jaksi jedno, je-li člověk žena anebo muž. Buď je to charakter, anebo svině. Svým posláním a svou rolí se znečistí.

Ženy mají tu smůlu, že jsou více spojovány s biofilní životní orientací, chováním a postoji. A pokud ujedou, víc to křičí. V čemž má, bohužel, paní Hamplová u jmenovaného vzorku pravdu. Zajímavé je, že v politice ba i v ODS jsou dámy, které - byť s nimi člověk nemusí souhlasit - jsou kultivované, slušné, při různosti názorů věrohodné, prostě Dámy. Ono je to jaksi na člověku.

Takže, paní Vendlová a paní Hamplová, učte se prezentovat a jednat tak, jak se od vašeho pohlaví a vůbec od slušných lidí očekává. Pak budete mít od příčetné veřejnosti úctu i tehdy, kdy spolu nebudeme souhlasit. Tlačením na ženskou pilu respekt nezískáte.

Ona ta Johana Biggles Kafková má zajímavé třídění zpráv v novinách na mušké, ženské a neutrální. Přičemž zprávu o důvěře v Rusnokovu vládu považuje za mužskou. Své úsudky o médiích odvíjí od obsahu deníku Metro. Jako mediální odbornice vůbec netuší, že nejvíc lesů se zničí kvůli čistě ženským titulům. Ty ale možná vůbec nečte, neb je obdivovatelkou Ellen DeGeneresové. Tou se člověk jen tak nestane.

Tož si to v tom viničním altánu pěkně užijte a nezapomeňte si vzít domů taxi, abyste si při vystupování z auta nezlámaly nohy. Al Jouda napsal a: Všechno začalo v Rusku, kde Lenin prohlásil: Nezískáme pro politiku masy, když pro ní nezískáme ženy. A proč asi tak Leninovi záleželo na tom, záskat pro politiku masy? Protože masa lidí je jako stádo, které se dá dobře ovládat a ve kterém se snadno potlačí jakákoliv soukromá iniciativa.

A ženy umí hystericky ukřičet každého! Vidíme to i v TV na reportážích z arabského světa, zažili jsme to i v Ženy do politiky nepatří! Od přírody mají slabší vůli než muži a také menší mozkovou kapacitu vědecky dokázáno. Píši ale jen o aktivních politicích. Zahradník ale dokázal jednu věc, kterou mnoho politiků neumí. Když prohrál krajské volby, byť jen těsně, respektoval to.

U současného hejtmana mi vadí i to, že se cpe do parlamentu, což vnímám jako podvod na voličích v krajských volbách. Libore, už to svinstvo nehul, nebo si ber na sluníčko čapku - pět minut, oranžovou, pět minut modrou, pět minut rudou, pět fialovou.

Člověk nikdy neví, jak ty volby dopadnou a cenzoři museli být vždy poplatní době a politice. Děkuji, budu o tom přemýšlet. Hezký den i Vám. Ale nějak se nám zviditelňuje jistý Jirsa. I když, stručně řečeno, je to jediná výraznější ODS persona v kraji. Ale ono příslušenství k partičce z Hluboké je snad zjevné. V pracovním procesu jsem poznal ženy docela dobře. Jejich klady a zápory nebudu popisovat, bylo by to ostatně na samostatný blog.

Bezpečně však mohu prohlásit, že všechny ženy, které jsem poznal, postrádaly dvě vlastnosti, které jsou řekněme nezbytné pro špičkový výkon ve vůdčí roli v jakékoliv oblasti zejména v dobách krize: Schopnost myslet neosobně a přímý tah na branku.

Žena Vás prostě bere či nebere, snáší nebo nesnáší, má nebo nemá ráda. Značnou, ne-li rozhodující roli hraje biochemie nebo kriteria vcelku nepodstatná. To je největší ženská slabost, jak jsem ženy poznal. K silným stránkám žen patří dotáhnout věci do konce, to je zase častý mužský deficit.

Proto i železná lady pracovala výhradně s muži a donutila je věci dotáhnout. Veronika Vendlová Základním předpokladem pro kariéru v gender byznysu je mít dvě příjmení, přičemž jedno z nich musí být englické a tutdíž nepřechylované.

To je víc než univerzitní diplom. Miška Marks Tominová a tak Ty holky se tak poznávají na dálku. Ten blog Janičky Smiggles Kavkové je nebyčejně hloupý. VV konečně začala markentingově myslet. Dobrý titulek znamená padesát procent úspěchu. Schvaluji i to, že do titulku vsunula jméno přiměřené její váhové kategorii- paní Hamplovou. Nadpis - To se vám moc nevydařilo pane Rusnoku - by zapadl.

Výzva k paní Hamplové však slibovala, že si obě vjedou do vlasů a souboj bude vyrovnaný. Ze všech perel mně nejvíce zaujaly tyto: Ja porad premyslel jaky ma tenhle clanek smysl, kde je nejaka pointa, nebo aspon predmet. Doslo mi to az temer na konci - clanek je promo na jakousi diskusni akci.

To vysvetluje i zavadejici nazev, reklama je proste reklama. Karel Muller Úplně jste pominul mlsnost. Přitom ze svého působení v tehdy skoro zcela zfeminizovaném školství vím, kolik kolegyň se mi neustále vtíralo do kabinetu, protože jsem v něm měl ze služebních důvodů lednici.

A v mrazáku různé dřeně, eskyma, dole pak tyčinky, šťávy, pudinky Myslím, že s tou biochemií děláte podobnou chybu jako Freud s úlohou sexu. Která pro muže většinou představuje jen chvilkové náhodné impulzy, zatímco takový doutník Jakoby ženy nesportovaly - inu podle toho jak Kavková vypadá tak asi opravdu sport je pro ní "cizí odporné mužské zlé slovo".

Jakoby Benešová ve vládě nebyla ženou - Kavková právničky z řad ČSSD nepovažuje za ženy, ale nejspíš za mužatky nebo za co? Jakoby politoložky zkoumající politiku byly vosk - nehledě na to, že Sobotka chce rodinám nasypat další státní peníze a normální ženy toto zajímá.

Vendlová je tak propagandisticky mimo jak jen může člověk ideologií hlásající nadřazenost feministek nad lidmi být. Parta z Hluboké jde průřezově skrze všechny strany. No to je fakt, holky TOPácké: A není vám trapné, že to za vás prezident Zeman musí platit ze svého platu. To vaše kníže je tedy formát: Jak by řekla Ruydarda Kipplingová: Cigareta je jen cigareta - ale takový prezident, to je pokouřeníčko!

Ale jistě, jako starý pardál musím vědět, že úspěch u většiny žen zaručuje pravidelné sezení v cukrárně s větrníkem a pařížanem a ještě sladšími kecy.

Ovšem ony sladké námluvy nesmí trvat moc dlouho, pak už by láskyplné zakončení bylo obtížné. S tou biochemií jsem měl na mysli něco jiného: Před nemocemi jsem měl ještě vypracovanou atletickou postavu, tak si leckterá nikoliv juniorka, mající mindráky si říct mladým klukům myslela, že by to se mnou mohla vytrhnout: S tou biochemií máte také pravdu. Ženské hormony zatemňují mozek např. Co dokáží ženské hormony ve státní správě názorně předvedla paní Nagyová: Hele, alíku, čéče, ty estrogeny dlabeš, abys měl lepší pleť nebo proti přesvětlení v makovici?

Ono bejt pořád nejchytřejší dá jednomu zabrat, ale zase se to nesmí přehánět. Tu odvahu, sílu a vytrvalost ostatně názorně předved pan Nečas, že jo. Vaše tvrzení ohledně knížete Schwarzenberga, že "se rozvedl se svou manželkou poté, co utrpěla úraz, který ji upoutal na invalidní vozík" se nezakládá na pravdě. První manželství Karla Schwarzenberga a jeho ženy Therese Hardegg bylo rozvedeno v r. Který syna adoptoval teprve v roce Teprve krátce po této aféře se v r. Těžký úraz, který měla Therese na lyžích v zimě , se tedy stal až 4 roky po rozvodu.

Navzdory tomu za ní na léčení dojížděl nejen T. Prinzhorn, ale i kníže, její bývalý manžel. A to nejen po Evropě, ale i do USA. Druhé manželství uzavřeli Schwarzenbergovi v létě roku Ženská je jen ženská, ale dobrý cigáro, TO je pokouřeníčko!

To ale neznamená, že by měli všichni ostatní vyklidit pole bez boje. Vážená paní Hamplová, děkuji za reakci. Plně respektuji názor druhých, ostatně to ani jinak nejde. Chtěla jsem jen poukázat na to, že Vámi jmenované dámy možná dělaly a dělají vše, co je v jejich silách. Nevím, zda je to dost, či málo. Dále pak na to, že občané mají možnost volit ženy, ale nečiní tak.

Přesto před tímto úspěchem smekám a přeji, aby to v krajských volbách dopadlo lépe. Děkuji, přesně proto jsem ten text psala. Na reakce pod blogy jsem si už za ta léta vlastně zvykla Možná vám proto nesdělím nic nového když napíši, že Babička si Vlka nakonec vzala, ale až poté, co se s ním rozvedla Karkulka. Karkulku si Vlk vzal znovu po Babiččině odchodu na zasloužený odpočinek. Vlk měl tedy dvě manželky, jednu doma a jednu v Domově důchodců. A jak se daří Vám?

Jde to uskutečnit ale jen tehdy, když novou staromanželku vidím jen dvakrát ročně, ale to nevadí, hlavně, že žádné ženské oko nezůstane suché. Btw kdo jsou to ty Rosamundy Pilcherové? A zdali lepší staromanželka věku zralého, než hopsavý blonďatý zajíček věku právě dospělého, to mohou posoudit jedině chlapi. Na to já si netroufnu. Lidé jsou tak naštvaní na současnou partu v parlamentu, že se rozdělí na 2 tábory: Podle mé zkušenosti o nutnosti myšlení a rozumu nejvíce blouzní ti, jejichž racionalizace taktak drží jejich nezvládnuté emoce pod deklem.

My, co ten rozum nepřeceňujeme, a jsme si vědomi jeho směšně slabého postavení vůči citům, si můžeme občas dovolit s ním zakoketovat, aniž bychom tomu přikládali větší význam. Na rozdíl od kopie nebo falza, není autorovou snahou vydávat cizí dílo za své, pouze operuje s prvky, které použil již někdo před ním. Což je mimo jiné i Vaše parketa.

O postmodernismu i postfilosofii. Kromě toho je to perfektně napsané, bez sofismat, které třeba občas používám já i Vy. Nojo, Mistr se obejde bez sofismat. Tak daleko ještě bohužel nejsem. Ale o pastech rozumu už si nepotřebuju číst - už to mám v sobě živé. Jáchyme, Zmátl jste mě s Ruydardou! Madam, můžete mi, prosím, prozradit, jak jste dokázali, že Váš guru Kalousek je každý den v nějakém pořadu ČT?!?!?! Jde to naprosto neuvěřitené!

Považuji jej za našeho nejchytřejšího politika, ale také za politika nejodpornějšího! Joachym Brezina napsal a: Včera jsem sledoval šestidílný dokument o Čarodějnických procesech v severských zemích, kdybych já byl býval tušil ve kterém z těch dílů se věnovali slovu femina, nebo původně foemina?

No každopádně budu muset se opět podívat na komplet dokument, protože volně sděleno Označuje tak člověka s mínusem nedostatkem a to prosím vymysleli řeci nebo tak nějak: No podívám se znovu, protože po výlevu feministek mne to začalo vrtat v hlavě, ale je pěkné že se ty dámy tak hrdě hlásí ke slovu o němž asi ani nemají páru co prapůvodně znamená: A možná ten slet v altánku bude o tom, jak ženy aktivovat, aby u voleb házely hlas ženským kandidátkám: Být a nejchytřejší b nejodpornější.

To je naprosto neuvěřitelné! A tak štěkám jako hrom, ať je ženských v politice milión! Jedna lepší než druhá. Co si budeme povídat! Má hlavu jako starosta, říkala babička. Copak starosta, taková starostka, když se vyvede, když jde od holiče má hlavu jako lampion, proto štěkám jako hrom, ať je poliček milion. No nezvol Máňu s takovou hlavou! Tam se toho vejde. Pejzatec válčí, Helmut obchoduje, Franta vaří, a Máňa má hlavu jako starostka. Svět se zbláznil,Ještě, že máme ty transvestity a duhové pochody.

To je každoroční jistota. Holky , holky, když Vám bylo 17 chodil jsem s Vámi do Heroldových i Havlíčkových sadů na balkonek večer diskutovat, To byla jiná jízda, jinej diskurz, to víte čas nezastavíte, kila taky ne, tak jste se vrhly na politiku a te´d jste si —dvě konkurentky-vjely do vlasů. Je to docela zábavné. Asi mě zase máznou, prozradil jsem-zřejmě- utajenou informaci EU. To modní diskurzování nemá chybu!

Co si myslíte, že tím Vaším diskurzem vyřešíte? Za půl hodiny diskurzu si stejně vjedete do vlasů, Božka má menší zadek, Máňa bohatějšího Frantu, zaplatil ji už tři liposukce a Anča má syna Jardu na Harvardu, zatímco Emilovi jsem musela koupit diplom z VŠ správní nebo od NYU. A Wendlová, šla s dobou, nechala si změnit jméno. Jako když to protekční stvoření Ema Smetana celej děda, taky se nepředřel předává na Nově slovo Alžbětě Svoboda. Teda, Vy jste světové!

Hned se pozná frikulínka! Až bude mít vnuka, pojmenuje ho Wendelín Wendl. Holky, holky, dyť —co si budeme povídat-politika je u obou pohlaví náhradou za sex. Proto mají v PS v šuplíkách viagru. Co ženy nebo transky netuším.

A když Vás obě homolkové na radnici nezvolí……diskurzujte. Pozvěte i Ivetku, bude veselo a dostanete se do medii. Já bych si vzal příklad z Jahrazád, Nevidí kynutí na starostenské sesli jako cílovou a nejvyšší metu života.

Joachym Brezina mínus neznamená nedostatek tak jako plus neznamená dostatek ale to byste musel myslet vy šovinisto ;o. A pak uznám, že máte k ženám tak blízko jako já.

Zdravím do exilu, rytíři: Pepa Řepa, inu, ta nákaza se šíří vůkol geometrickou řadou. Tuhle jsem potkal potetovanou kravku se synkem, kterému bylo asi let. Zoufale mu nebylo rozumět pro zanedbaný vývoj řeči, zato měl na palici ostříhaný účes á la Čerokéz a v uchu naušnici. Říkám si, že co nevidět se budou na přání rodit robátka s objednanou kérkou. I televize veřejné služby je už cirkus. Na ten raut k Wendel nezapomeňte pozvat Kventina Koktu, a jako kmotra přichází v úvahu Vlasta Parkan.

A proč by to nemohlo fungovat obráceně? Asi se věci daly do pohybu, protože první pokus o přidání komentu byl odmítnut. Pepo řepo, co Vám Veronik Vendl slíbila, že jí svým kvalitním příspěvkem zvyšujete popularitu a počet kliků? Já osobně jsem přesvědčen, že většina zdejších diskutujících si sama "prožrala" svou budoucnost. Kalósek, vendlová, parkanová, drábek, šiška, kníže, hanáková a suché z lozu se nám všem snažilo toto prožrání budoucnosti zarazit. Dáme-li jim svůj hlas, určitě v budoucnu vylepší svou činnost a půjdeme do ztráty ještě mnohanásobně větší.

Z této úvahy vyplývá, že jejich zvolením se situace dramaticky zlepší a čekají nás samé světlé zítřky, kterým bude žehnat sám duka.

Paní Veroniko, tím urážením jsem nemyslel přímo Vás. Bylo to více-méně myšleno obrazně. Kdyby s ním nepřišla se "stoletým" spožděním. Takhle to jen vypadá, že se paní Hamlová jen snaží kydat hnůj na již zahnojené. Takže se budu opakovat: To, u všech bohů a blogů, vážně není něco lepšího? No, já už jsem rezignoval před 10 lety, takže já jsem ten poslední, kdo do toho může kafrat, že?

Ženské, kdybyste svým blogem raději morálně podpořili paní Salačovou. Jistě, je to korupčnice, ale taky odvážná ženská. Svou výpovědí může zatopit i vlivným lidem, kteří ještě běhají po svobodě.

Svědčit v přímém přenosu, utkat se tváří v tvář s Rathem, který drtil spoludiskutéry rozdílem třídy, není nic jednoduchého. Nikdo z chlapů, až na Michálka a jednoho člena vojenské rozvědky, z velkých korupčních případů poslední doby takovou odvahu neprojevil. Teď dávali v TV stařičký film John and Mary. Nevím jestli Dustinovi nebo Mie probleskávaly vzpomínky na pološílenou matku neustále demonstrující proti čemukoliv, kdykoliv a s kýmkoliv, nejlépe proti WWIII.

Inu občanské angažovanosti je vždy třeba. Studnice nápadů -jak ji vyjádřit -je nevyčerpatelná. Dříve demoška proti Pershingům- jako baronka Ashtonová- nyní koncert v chrámu Páně za práva tučňáků v Patagonii a disidentku Puti Putu Pa z Kalimantanu, kterou nikdo nikdy neviděl, ale mexická vlna už jede. Jen aby malý Wendelínek neměl podobnou vzpomínku na matku, či babičku, jak prošoupávala šedesátou sukni na starostenské sesli-dotáhla to na poslankyni- bystrá to žena, místo aby četla před spaním a ošetřovala roztřískaná kolena.

Teď to dělá Oxana, za kilčo na hodinu a ještě k tomu vyluxuje. Není nad to přivodit potomkovi celoživotní trauma. Jo a pořídila si taky slamák, hezky jste se seřadily holky pod. Leo K napsal a: Jinými slovy, volič musí začít myslet Tak co s tím uděláte? Celým textem jsem se jen pokusila poukázat na to, že pokud se budeme a myslím tím vskutku především ženy, protože muži tak činí neustále takto mediálně trefovat do těch z nás, které prošly, či právě procházejí zkušeností se zdejší praktickou politikou, pak ty, které se o "výstup" pokoušejí, nebo chtějí pokusit, spíš utvrdíme v tom, že to je profese, kterou je lepší míjet obloukem.

A to já nechci. Rozhodně bych si nedovolila mentorovat paní autorku a věřím, že to tak nevyznělo. Když jsme u té rezignace - asi s ní bojujeme všichni.

Každý blog a píšu jich už dnes mnohem méně který jsem napsala, jsem psala z nějakého důvodu. Samozřejmě, že čtenářům může řada z nich připadat zbytečná, hloupá, nicneříkající apod. Já osobně se za ta léta stydím za jedem jediný Řada diskutérů mi jej ale s pravidelnou a je to asi dobře pravidelností připomíná i když pod tímto blogem to zatím nezaznělo Že jejich práci neznáte? To jste tedy asi hluchá a slepá!! Ale Vám také moc ne. Sancta simplicitas, Vy jste ale srandista: Hodně hloupý "bílý koník".

Jak ta by "mohla podnikat Ani v Čechách snad ne! Jednička a trojka jsou pasé. Tak blbí snad nemohou být ani Češi! Malinko ; přeci jen tu trávím u6 v9ce ne6 3est několik hodin denně, to jednoho časem dostihne: Tak TOP 09 jde na ruku gender fanatičkám? Už i tato partaj je nakažená? Ty vole tak to hlas dám asi Babišovi, jeho ANO ještě žádné takové kňučny, které hlásí jak je čeští chlapy stále utlačujou, znásilňujou, zabíjejí a okrádají nemá. Nějaký šťoura si toho určitě všimne a nesprávně si to vyloží.

Vendlová, vaše S-karta stojí stát desítky milionů. To opravdu necháte zaplatit prezidenta Zemana z platu? To jste tak ubohé, že vámi rozkradené peníze si necháte zacálovat od chlapa, na kterého přitom plivete? Podle délky trvání výslechu jsem si myslel, že to má být klíčový svědek obžaloby a skutečně dost ví. Tož se nechám překvapit, co se z toho nakonec vyklube. Paní Hamplová, nechcete napsat na žádost čtenáře - hlas lidu-hlas zBoží!

Já vím, drobný nedostatek originality tam taky cítím, ale čtenost by byla zaručena! Tedy žádné kvóty, trefovat se kritikou bez ohledu na pohlaví Navíc když kritické trefování vydrží muži, pak by ho měly vydržet i ženy. Odradí-li to některé ženy od profese političky, pak jedině dobře, protože ty by ji zřejmě stejně nezvládly. Džendrtetkismus je snaha o selektivní emancipaci: Vybereme si, V ČEM nám jsou muži povinni příkazem, daným jiným mužům!

Ve většině zbylého žádáme privilegia jako odškodné za minulých několik desítek tisíc let trvající příkoří. Slibovali přece reformu a mládež jim věřila!! Oni nevěřili nevěděli , že už dělá reformy 20 let No holt to poznali na vlastní kůži, když se nespálíte, nevíte, že příliš horké bolí Kdyby nedělaly nic, udělaly by lépe..

Jak mám jako žena volit ženu, když to byly takové kozy s prominutím Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat. Archív všech textů autora Nejnovější texty blogerů Kodex blogerů Kodex diskutujících. Nejčtenější články autora Komunální volby Nechápu, proč v Čechách hromadně akceptujeme nekvalitní potraviny! Přemlouvání báby a dědy — že by testík, zda jsme bdělí, či nikoliv?

Oblíbené odkazy autora https: Samotářský mišmaš 4. Lokajství české mysli To se Vám moc nevydařilo, paní Hamplová Vít Rakušan, starosta Kolína - osobní pohled na to co bylo, je a může být Viva la Liberta, Ať žije svoboda 5. Povodňová pomoc mezi samosprávami 4. Karel je boží — pro mě už napořád Karel je boží Amnestie je výzva zvolit prezidenta s charakterem A právě proto musím jít k volbám Smrt ti nesluší, Martino Ženy do politiky patří, ale prosadit se musí samy

Seznamka teplice brno sex

Kozy jako vozy sex karlovy vary

Kozy jako vozy sex karlovy vary srpen Snažíte se dělat nesmysle typu gender studies, ale abyste některá nabídla nějaký . To si nevšiml Karlových košilatých vtipů, to si nevšiml, jak své .. ( rozkradení podniku Becher Karlovy Vary, šmelení s dotacemi), ale i urážením žen Jak mám jako žena volit ženu, když to byly takové kozy s prominutím. duben Kozy jako vozy nabízím sex, Prozradí vám, jaké trapasy se mohou stát při Do zadku seznamka karlovy vary, Sklenene dildo eroticke privaty. 8. květen (redaktor Českého rozhlasu Karlovy Vary), Lucie Domesová. (herečka Divadla .. jiné společnosti, kde se vyrábějí precizní vozy na zakáz- .. snídaně. Jen čistý sex. mlsné kozy a barevného draka, Zima sněhuláka s med-. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Jedinec může a má pracovat na sobě to může znamenat i charakterní chování a jednání ve stávajícím systému, i pokud by nevedlo k okamžitým společenským výsledkům. Western Slow West scénáristy a režiséra Johna Macleana na rozdíl od mnohých jiných filmů téhož žánru nikterak neromantizuje prostředí a dobu Divokého západu. Dávám Vám přednost, začínáte. Po volbách, které zase levice prosere, budeš psát co? Schopnost myslet neosobně a přímý tah na branku. Jestli je jedněch více, či méně, je pak vcelku jedno.