Mrdani cz efenix

January 9 Jan

Mrdani cz efenix

mrdani cz efenix

Tomáš se tedy moc nesnažil být rychlejší. Byl rád, že se syn snaží. Podíval na svou přítelkyni. Štíhlá postava v dvojdílných plavkách byla osvětlena zapadajícím sluncem. V tu chvíli vypadala jako anděl. Jen na ní kývl a zase se pustil polochůzí a poloplaváním na druhou stranu bazénu. Syn už ovšem měl dostatečný náskok k tomu, aby tam byl první. Ještě pak zahlédl, jak Martina jde k hotelovému domu, ve kterém měli apartmán. Nesla si pár věcí. Vyšší postava se ladně vlnila, až nakonec sestoupila po schodech na přístupovou cestičku k dveřím  apartmánu.

Byli spolu už nějakých osm let. Z toho tři roky mají syna. Nevzali se, nějak svatbu neřešili, ale letošní první rodinnou dovolenou u moře si užívali. Syn se začal pomalu nudit. Dalo se to poznat podle toho, jak začal dovádět a provádět neplechu. Nakonec se na tátu podíval  a začal škemrat: Maminka řekla, že máme přijít až za půl hodiny. Viděl, že synek začíná pomalu natahovat. Došli spolu ke zídce a Tomáš synovi pomohl tím, že ho přes ní přenesl a postavil  na posekaný trávník.

Pak spolu šli k první palmě, která byla asi 3 m  naproti jejich verandě. Bylo od ní krásně vidět celý prostor verandy, a pokud nebyly zataženy závěsy, jako teď, i celý  apartmán. Když už se k palmě dostali, najednou zaslechl vzdychání povědomého hlasu. Tomášovi se málem zastavilo srdce a pak se neskutečně rozbušilo. To slastné vzdychání patřilo jeho milované a vycházelo z jejich apartmánu.

S radostí se postavil za strom a sledoval, jak tatínek pomalu jde k zídce verandy a  pak přes ni přelézá. Tomáš se tak ocitl na verandě a vzdychání bylo náhle zřetelnější. Stejně jako vrzání postele, pleskání nahých těl o sobe a hekání jakéhosi muže. To, co teď pociťoval, bylo k nepopsání. Jakási směs několika pocitů, které se podivně promíchávaly do neuvěřitelného koktejlu.

Pomalu došel k pootevřeným dveřím, které byly zahaleny těžkým závěsem a lehce jej ruku poodhrnul. Nejprve uviděl stolek, na kterém byla položena televize a směs dalších, volně položených věcí. V odrazu vypnuté televize ale uviděl, co se dělo na protější straně — postel a na ní dvě nahá těla, která na sebe nadrženě naráží. Musel trochu víc nakouknout do místnosti, aby viděl přesně, že na posteli klečí nahá postava postaršího snědého muže.

Asi Arab, jehož vyvalený pivní pupek se každým přírazem třel o světlý zadeček jeho Martiny. Ta tam klečela před ním, s  nohama  lehce od sebe, prohnutá v bedrech, pevně se opírající o ruce, se zakloněnou hlavou a slastně sténající. Byl to šokující pohled. Zalapal po dechu a srdce se mu znovu výrazně rozbušilo. Martina si to užívala. Cítila, jak jí tělem projíždí jedna vlna rozkoše za druhou pokaždé, když ji dlouhý a tlustý čurák zajížděl od vchodu kundičky až na samé  dno.

Bylo to tak neskonale příjemné. Ale on to tušil, co sténá. Věděl, že se jí to líbí. Pevně ji držel za zadeček a ona každým přírazem cítila, jak je jeho čurák tvrdší a jak mu v něm pěkně cuká vzrušením. Dělalo mu dobře, jak těsně se tře o stěny vlhké kundičky. Aby si tu slast znásobil, trochu se nahnul a jednou rukou dosáhl na menší, pevné prso. V dlani ho lehce zmáčkl, aby cítil to příjemné teplo,  pružnost a naběhlou bradavku.

Bylo by to už podruhé. Do sprchy stejně musela. Přidal na razancích svých pohybů, čehož si všiml i Tomáš. Neuměl sice tak dobře anglicky, jako jeho partnerka, ale domyslel si, co asi sténá. Navíc se mu ulevilo. Zahlédl totiž, že na poměrně dlouhém a silném ptáku se leskne kondom. Aspoň něco, když už má ty parohy. Ale zároveň se vztekem a bolestí, které při tom pohledu, pociťoval, se objevilo i neskutečné vzrušení.

Pak si najednou uvědomil realitu. Jeho syn je schovaný za palmou a čeká až dá znamení. Rukou pustil poodhrnutý závěs, potichu vycouval a vrátil se na trávník k  synovi. Uviděla mě a poprosila, abychom se ještě vrátili k bazénu a přišli až za chvíli. Místo toho jí objal rukama tak, že se skoro až narovnala a klečela tam na posteli. Cítila mohutné, ale staré ruce na prsou, které hladil a mačkal.

Já vím, jak být rychle. Musíš, oni za chvíli přijdou. Martině chvíli trvalo, než pochopila, co řekl. Ale ten výmluvný pohyb, kterým sundal z čuráka kondom, ji hned napověděl. Hned cítila naběhlý žalud na kundičce, který pak do ní jedním přírazem zase pěkně zajel. Jednou rukou držel Martinu za boky a vychutnával si, jak mu jde naproti a při tom  nadrženě  sténá.

Roztržitě se začala věnovat domácím prácem a zaháněla myšlenky na to, co viděla. Jenže, když se Petr objevil v kuchyni, již oblečený, zase ho v duchu viděla, jak tam leží a honí si péro. Synáček byl překvapený a zaskočený, když spatřil matku doma. Jistě ji nečekal tak brzy. Jeho dotaz k tomu taky směřoval a ona mu vysvětlila, čím to, že je dneska doma dřív. Zpočátku byl nesvůj i trochu vyplašený. Marie dobře věděla proč. Ale protože nedala ani v nejmenším najevo, že by snad něco viděla, brzy se uklidnil.

Zbytek dne utekl v pohodě. Večer strávili u televize jako obvykle. Když ale Marie usínala, sama, jako vždy, opět se jí před očima objevil obrázek, o kterém si byla jista, že jen tak brzy nevymizí. Avšak myšlenka, že by svoji krizi mohla vyřešit se synovou pomocí ji ani nenapadla. Příští den v práci, během polední přestávky, k ní zaskočila její přítelkyně Marta, že s ní nutně potřebuje mluvit v soukromí. Venku bylo hezky a tak se posadily na lavičku v parčíku, který se rozkládal blízko jejich pracoviště.

Rozbalily svoje sendviče a přítelkyně rozpačitě zahájila rozmluvu. Můj syn Roman byl již také ze školy doma, jenže neměl ani tušení, že přijdu dřív. Byl v obývacím pokoji, docela nahý, koukal na sprosťárny na videu, ani nevím, kde to vzal a dělal při tom….. Marie se na Martu překvapeně podívala.

Jak je ten svět podivný, jak si osud dovede zahrát s lidmi. Kdyby tak kamarádka tušila, že ona měla navlas stejný zážitek. V tu chvíli ji cosi napadlo a začala v hlavě spřádat určitý plán. Bylo to však tak zmatené a neurčité, že se ani nesnažila domyslet do konce. Navenek, jakoby lhostejně, se však Marty zeptala:. Proč mi to říkáš? Tohle jsem ještě nezažila, tohle se mi ještě nestalo a já opravdu nevím, jak se zachovat! Jestli ti můžu poradit, tak to nech být, prostě onanuje a ty s tím nic nenaděláš.

Každej mužskej v mládí onanuje. Strašně bys jej ztrapnila, kdybys mu řekla, že jsi ho při tom viděla. Prostě mu nic neříkej, nech ho, až si najde holku, tak s tím určitě přestane. A co se týče mého Petra, tak o tom vím své.

Taky jsem ho viděla. A právě včera jsem ho při tom viděla. Prostě jsou to kluci, poznávají sami sebe. Však ono je to přejde. Jen si vzpomeň, než ses se rozvedla, kolikrát jsi tomu svýmu při milování honila péro? A kdyby jenom honila, určitě jsi ho i kouřila. Netrap se, kluk prostě přišel na to, jak si udělat dobře. Takže už je taky dospělý. A pořád je lepší, když si to dělá doma a tajně, než aby třeba někde v parku obtěžoval malé holky.

Asi by se ti moc nelíbilo, kdyby ti ho přivedli domů policajti a řekli, že se ukájel na veřejnosti. Jenže mne to vyvedlo z míry. A hele, když už si tak povídáme o takových intimních věcech, jak je to u tebe s mužskýma? Je zvláštní, kolik toho my dvě máme společného.

Obě jsme bez manžela, hezky nadržené, obě jsme viděly své kluky při honění a svěřujeme se s tím jedna druhé. Člověk se vykecá a trochu se mu uleví. A někdy možná čeká, že se stane zázrak a přítelkyně pomůže aspoň radou, jak ze svízelné situace.

Marta tato slova řekla jaksi omluvně. Skoro ji mrzelo, že se Marii svěřila. Ta však chvíli mlčela, ale pak se rozhodla a řekla: Ale je to skoro šílené a nevím, jak se na můj návrh budeš tvářit.

Vysvětlila kamarádce plán, který v hlavě spřádala během jejich rozhovoru. Marta nejdříve nechtěla ani slyšet, ale Marie do ni hučela tak dlouho, až ji nakonec přemluvila. Domluvily ještě nějaké podrobnosti, ale to už je siréna zvala opět k práci. Po zbytek pracovní doby byla Marie dost nervózní a nemohla se dočkat, až vypadne z práce. Konečně nastal konec směny a když s Martou vyšly z brány továrny, začaly uskutečňovat svůj plán. Udělaly spolu nákupy, vyměnily si tašky a rozešly se.

Obě však zamířily úplně jinam, než domů. Znali se již dlouho, často se navštěvovali a s jejím synem Petrem si často hráli od dětských let. Pomohla mu uklidit nákup, v bytě se vyznala jako doma.

Nevyháněl ji pryč a ona sama se nijak neměla k odchodu. Nejen ze zvědavosti obešla židli a postavila se za něj. Při tom mu, tak jakoby náhodou, lehce položila svá výstavní ňadra na ramena. Já si toho nevšiml. Jak to, že to znáš? Všimla si, že se zarazil. Její halenka byla rozepnuta poněkud víc, než slušnost dovoluje a tak odhalovala víc, než společnost toleruje.

Pousmála se jeho rozpakům, i tomu, jak ji docela neomaleně okukuje. Obešla stůl a posadila se na postel. Přehodila nohu přes nohu a sukně udělala přesně to, co obratná manipulátorka měla v úmyslu. Posunula se výš a odhalila tak její pěkně formované stehno. Trochu vykouklo i hezké kolínko. Rudý rozpaky se Roman rychle sklonil nad sešit, ale Marie dobře viděla, jak po ní neustále nenápadně hází očkem.

Rozhlížela se po pokoji a při tom nenápadně vystavovala Romanovým zrakům stále víc ze své ženskosti. Uvědomila si, že ji vzrušuje někoho svádět. Už to bylo tak dávno, co využívala svých půvabů k sbalení mužského. A teď sváděla tohoto mladíka a uvědomovala si, že stejně jako její Petr, je to už pořádný kus chlapa. To jen ještě víc rozdmýchávalo její touhu. Koukla na něj a viděla, že mu málem vypadnou oči.

Její ňadra odvážně vykukovala z rozepnuté halenky a z pod sukně prosvítaly bílé kalhotky. Cítila příjemné teplo v podbřišku a v tu chvíli se rozhodla. Tím obnažila svá velká ňadra, zatím ještě uvězněná v těsné podprsence. Víc Romanovi ani říkat nemusela. Váhavě k ní přistoupil, nemotorně ji objal a nešikovně se s ní skácel na postel. Potěšeně se usmála jeho mladické zbrklosti a netrpělivosti, ale nebránila mu v tom. Bylo to pro ni tak vzrušující, cítit na těle opět mužské ruce, které jezdily všude, kde se dalo!

Samozřejmě, za chvíli se soustředily jen na jisté partie jejího roztouženého těla. Doslova z ní strhával oblečení a pohledem, prsty, rty, i jazykem se seznamoval s ženským tělem a tím vším, co může nabídnout jen žena.

Marie si vychutnávala každičkým pórem těla jeho mladickou dychtivost po poznání a byla v sedmém nebi. Jindy potřebovala mnohem víc, aby se vzrušila, ale nyní byla rozpálená ve chviličce. Napomáhala mu ve vzájemném svlékání a záhy se jejich nahá těla vášnivě zmítala na posteli.

Roman zasypával roztoužená ňadra polibky, olizoval terče bradavek a cucal jejich ztuhlé hroty. Rukama ji šmejdil v rozkroku, prsty roztahoval štěrbinku, mnul frajtříka a zajížděl do dírky. Cítila se nádherně, takovou uvolněnost již dávno nezažila. Svíjela se slastí při každém jeho dotyku. Pak mezi roztažené nohy přesunul i hlavu a Marie jen zasténala blahem, když pocítila na mušličce teplé vlhko jazyka. Začala přirážet proti jeho ústům a Roman ji lízal ještě usilovněji.

Sama si mnula ňadra, nasliněnými prsty si žmoulala bradavky. Se zavřenýma očima vychutnávala milostnou předehru, slibující ještě slastnější chvíle. Jemně, ale důrazně jej překulila na záda. Vypadal překvapeně, ale to už se rozklekla nad jeho hlavou. Roman okamžitě pochopil, co se od něho očekává a opět se hladově přisál na roztouženou mušličku, zatímco ztopořený úd zmizel mezi jejími rty.

Divoce, vášnivě kouřila to nečekaně velké nádobíčko, tyčící se mu v klíně. Občas si sním trochu pohrála dlaní, promnula  jemně kulky, ale pak opět zaměstnávala svoji pusinku. Cítila penis až v krku, to když ji Roman začal nedočkavě přimrdávat do úst.

Musela jej trochu krotit, jinak by se snad udusila. Ani jeho ústa nezahálela a podporována prsty, ji pomalu přiváděla k orgasmu. To už nemohla vydržet. Chtěla jej už konečně cítit v sobě. Vnímat, jak ji projíždí tím svým válcem čekající mušličku.

Oddělila se od něho, bleskurychle se přetočila a za chviličku již roztoužená kundička chtivě najížděla na trčící úd.

Zavedla jej a pak tvrdě dosedla. Jen vyjekla, když do ni zajel. Napíchla se na Romanův kolík a chvíli vychutnávala ten báječný pocit, mít ho v sobě. Pak začala divoká jízda. Nadskakovala na jeho kopí, jako by jí šlo o život. Potřebovala ho v sobě cítit co nejsilněji a tak se na něj narážela, jak jen to bylo možné.

Roman se udělal téměř okamžitě. Cítila, jak do ní stříká, ale jeho pěchovák neztratil nic ze své tvrdosti a tak mohla pokračovat ve zběsilé jízdě. Při tomto tempu ani Marie nečekala na svůj orgasmus dlouho. Sladká křeč se jí od kundičky šířila do celého zbytku těla a cítila ji snad ve všech nervech. Netlumila svou vášeň, řičela rozkoší. Slastné hekání a sténání se neslo celým bytem a snad i domem.

Teprve teď si spokojeně uvědomila, jak je dobře, že má nasazenou Danu.

. Erotické povídky - eFenix | mrazivě žhavé erotické. Nejžhavější nevěrná žena 01 erotické povídky efenix. Nejžhavější www zurive mrdani cz. holky vydrží. 1. srpen Efenix cz incest matka syn 1. Ten je ale velikej. Nejžhavější erotické povídky Dnes uvádíme porno zdarma mrdání cikánečky u benzinové. 3. únor Bezmocné mrdání | Vaše Erotické povídky BDSM · https://vase-eroticke-povidky. cz/bezmocne-mrdani/. Najednou ucítil stahy čůráka v prdeli a.

Mrdani cz efenix

Eroticka inzerce dlouha videa

Porozprávíme a aspoň se dozvím nějaké novinky ze světa. Filip pak vypravoval, co za vojny dělal a kde byl. Kepler jen poslouchal a pil, až mu hlava klesla na stůl a začal chrápat.

Do sednice vstoupila jedna z děveček, a když viděla spícího Keplera, poprosila Filipa o pomoc při jeho uložení na lože.

Když ho uložili, dívka se trpce pousmála. Dívka sklopila zrak a špitla, že mu půjde posvítit na schody. Nakonec mu donesla svíci až do pokojíku a postavila na stůl. Filip ji jemně vzal za ruku. Filip ji pozvedl za bradu a a pohlédl do jejích hlubokých očí a úplně se mu zamotala hlava.

Neubránil se a dívku políbil. Neucukla a polibek přijala. Podruhé již skončili ve vášnivém objetí a vzájemně se zbavovali šatů.. Nazí pak leželi na lůžku a milovali se divoce a vášnivě. Filip znalý jen umění nevěstek, byl opojen vášnivostí této dívky, která mu poskytla rozkoš svými ústy, poté jeho semeno polkla a laskáním úst mu úd znovu napřímila. Pak do ní vstoupil a vlhký klín ho přijal v celé délce až po kořen. Měla nohy doširoka rozevřené a slastně vzdychala pod jeho přírazy, které se stále zrychlovaly.

Když dosáhla orgasmu, prudkým výpadem pánve se proti němu vzepjala. Stahy klína Filipa přivedli k vrcholu a už plnil její útroby semenem. V mazlivém objetí pak usnuli. Ráno byl Filip v loži sám a Annu nikde neviděl. Když se na ni poptal Keplera, jen pokýval hlavou. Rodiče ji zabili Švédové, když tudy táhli. Tak jsem se jí ujal a nahrazuju jí matku i otce zároveň. Dal správci sbohem a zvolil si cestu přes Černý les. Překontroloval si dvě dvouhlavňové bambitky a předstíral, že v sedle podřimuje, zatímco bedlivě sledoval okolí.

Muž v důstojnické uniformě se odmlčel a bedlivě si ženy prohlížel, než pokračoval. Nic naplat, to vyřešíme, jen už se zdržte další obrany.

Přesto vás moji muži musí prohlédnout, zda nemáte u sebe další zbraně! Aniž se stačily rozkřičet nad tou opovážlivostí, prohlídka skončila.

Jeden mrtvý stačí a příště to bude jedna z vás! Jsem Magnus Magnusson, velitel našeho…ehm…uskupení. Eleonora tiše plakala nad ponížením, kterého se jí před chvíli dostalo, hraběnka se tvářila vzpurně. Žádám vás o okamžité propuštění! Tak obyčejné cestovatelky říkáte?

Zavřeli je do dřevěné boudy a začali popíjet kořalku a opékat si maso. Najíst dali i ženám, ale z boudy je ven nepustili.

Byla už tma, když muži se u ohně začali hádat. Pak Magnus s Lassem vešli do boudy a pátravě zkoumali zrakem obě ženy. Ty se k sobě vyděšeně choulily. Hraběnka pochopila celou situaci. Pokud chcete mít ženu k zábavě, vemte si mě. Mám už své zkušenosti, ale ji prosím, nechte být. Muži na ni vyzývavě hleděli.

Helga byla na svých 48 let krásná žena. Zachovávala si mladistvou pleť a pevné štíhlé tělo. Lasse už na nic nečekal a prudkým škubnutím ji roztrhl šaty v dekoltu. Ty se rozevřely a odhalily velká, ale stále pevná ňadra. Helga vykřikla a snažila se zkřížit ruce, ale Lasse jí je držel roztažené, aby ostatní nepřišli o krásný pohled. Pak ji postrčil na rozprostřenou houni a stlačil do kleku. To už k ní přistoupil Maier a tuhý ocas ji nastavil k puse.

Helga věděla, co se po ní chce, ale ač dobrovolně souhlasila, že se jim oddá, tohle se jí dělat moc nechtělo. Nakonec ji Maier chytl za hlavu a pak už jí úd v puse pulsoval, až z něj vytryskla horká lepkavá dávka semene, které Helga s ošklivostí vyplivla.

Než se nadála, byla přinucena jít na všechny čtyři, Lasse ji vyhrnul šaty nad pas a hned ji zarazil úd do staženého klína. Vyjekla bolestí nad jeho velikostí, ale nadržený Lasse jen párkrát přirazil a už to z něj šlo ven.

Hned ho nahradil Laczek, zatímco v puse už měla zasunutý úd Wojciecha. Rytmicky pohybovala hlavou, aby ho co nejrychleji odbavila a zároveň si mohla začít vychutnávat přírazy v klíně, který již dostatečně zvlhl. Když došla řada na Václava, ten si ji obrátil na záda, nohy ji doširoka roztáhl, takto na ni nalehl a mrdal ji prudkými přírazy.

Helga mezitím kouřila Magnuse, který se na ní pak dodělal po Václavovi, jako poslední. Zasunul ho do ní, vzepřel se na rukou a rytmicky ji projížděl, zatímco Helga mu už jen apaticky držela. Jeho vrchol a proud semene do přeplněné dělohy už ani nevnímala. Další kolotoč uspokojování Magnus zamítl s tím, že zítra je taky den a osobně Helgu v náručí donesl do boudy ke stále usedavě plačící Eleonoře, která se obávala stejného osudu.

Ráno přinesli ženám truhlu s jejich věcmi. Když viděly, že neodejde, převléknout se odmítly a doprovázeny jeho smíchem se odebraly k ohništi. Třeba vám přivedou nějakou společnost.

Okamžitě se mi omluvte! Budou nám nadále působit bolest? Filip naoko klimbal v sedle, když vtom si na vrcholku jedné skály všiml postavy. Ta sice stála za stromem, ale stejně se proti obloze jasně rýsovala. Otočil se a spatřil dva jezdce s napřaženými šavlemi. Pobídl koně, jenže za zatáčkou se ozval výstřel a kůň padl. Filip letěl vzduchem, ale naštěstí dopadl měkce do křoví. Hned se zvedl a hmátl po bambitce. Natáhl kohoutek, vystřelil a nejbližší jezdec s výkřikem spadl z koně a zůstal nehybně ležet.

Další výstřel zasáhl i druhého, ale ten se po pádu zvedl a držel se za rameno. Zprava viděl Filip další muže, a tak se rozběhl k raněnému jezdci a použil jeho tělo jako štít.

Ten mlčel a natáhl kohoutky u další dvouhlavňové bambitky. Muži se blížili a obezřetně se kryli. Václav se zatím Filipovi dostal do boku a natáhl kohoutek bambitky. Krátké cvaknutí stačilo a Filip natočil Wojciecha tím směrem. To už Václav stiskl spoušť a střela Wojciecha zasáhla přímo do nastavené hrudi. Ten jen vyjekl a hlava mu klesla na stranu. Filip ho odhodil a dal se na útěk za nejbližší skálu. Kulky kolem něj svištěly, ale šťastně doběhl za ohyb.

Rychle nabil bambitky a rozhlédl se. Já s Maierem obejdeme tou skálu! A rychle, ať nám tam někde nezmizí! Uměl s ním dobře vrhat a chtěl toho mizeru zabít tiše. Za skálou už nikdo nebyl, a tak se vydal pomalu dál. Cestička se mezi skalami klikatila, až vyústila na jakési náměstíčko s mnoha odbočkami. Kulka ho zasáhla do tváře, odervala mu půlku obličeje a náraz ho odhodil ke skále, kde se jeho mrtvola složila jak neforemný panák.

Ze skalní pukliny vylezl Filip a hned zaběhl do jedné z uliček. Magnus s Maierem sebou trhli, když uslyšeli výstřel. Záhy našli mrtvolu Václava. Lasse se rozhodl, že se nebude vzrušovat pohledem na vnadnou Eleonoru a raději je opět zavřel do boudy a jal se čistit zbraně.

Byl prací tak zaujat, že nevnímal okolí, až náhle ucítil na hrdle ostří nože a hlas. Teda se mnou šest. Ostatní ale přijdou a vyřídí vás! Tři jsem už vyřídil já! Lasse se s chropotem svalil na zem a znehybněl.

Filip si o něj otřel nůž a rychle prohlížel tábor. Ke svému zděšení i překvapení našel v dřevěné boudě dvě ženy, zjevně šlechtického stavu.

Dva jsou ještě naživu! Magnus a Maier se vraceli. Vtom jim cestu zastoupil Filip s napřaženými bambitkami. Jen stihli překvapením otevřít ústa, když dvojnásobný výstřel ukončil jejich život. Šenkýř byl potěšen zprávou o likvidaci místních ničemů a slíbil, že tam někoho pošle, aby mrtvoly zakopal. Na zámek se ženy vrátily i s Filipem. Jeho neurozený původ byl v této chvíli přehlédnut jako nepodstatná maličkost. Hrabě byl v šoku ze zpráv, které ženy přinesly, a které si trochu poupravily po svém.

Filip jen uctivě mlčel. Zůstal nějaký čas na zámku a s Eleonorou v sobě našli jistou náklonnost. Filip si byl vědom, že ji nikdy mít nemůže a když mu Eleonora vyčítala, že když už se ho snaží svést, proč ji alespoň nepolíbí, řekl jí to, a také že i proto bude muset odejít. Udělaly spolu nákupy, vyměnily si tašky a rozešly se.

Obě však zamířily úplně jinam, než domů. Znali se již dlouho, často se navštěvovali a s jejím synem Petrem si často hráli od dětských let. Pomohla mu uklidit nákup, v bytě se vyznala jako doma. Nevyháněl ji pryč a ona sama se nijak neměla k odchodu.

Nejen ze zvědavosti obešla židli a postavila se za něj. Při tom mu, tak jakoby náhodou, lehce položila svá výstavní ňadra na ramena. Já si toho nevšiml. Jak to, že to znáš? Všimla si, že se zarazil. Její halenka byla rozepnuta poněkud víc, než slušnost dovoluje a tak odhalovala víc, než společnost toleruje. Pousmála se jeho rozpakům, i tomu, jak ji docela neomaleně okukuje. Obešla stůl a posadila se na postel.

Přehodila nohu přes nohu a sukně udělala přesně to, co obratná manipulátorka měla v úmyslu. Posunula se výš a odhalila tak její pěkně formované stehno. Trochu vykouklo i hezké kolínko.

Rudý rozpaky se Roman rychle sklonil nad sešit, ale Marie dobře viděla, jak po ní neustále nenápadně hází očkem. Rozhlížela se po pokoji a při tom nenápadně vystavovala Romanovým zrakům stále víc ze své ženskosti. Uvědomila si, že ji vzrušuje někoho svádět. Už to bylo tak dávno, co využívala svých půvabů k sbalení mužského.

A teď sváděla tohoto mladíka a uvědomovala si, že stejně jako její Petr, je to už pořádný kus chlapa. To jen ještě víc rozdmýchávalo její touhu. Koukla na něj a viděla, že mu málem vypadnou oči.

Její ňadra odvážně vykukovala z rozepnuté halenky a z pod sukně prosvítaly bílé kalhotky. Cítila příjemné teplo v podbřišku a v tu chvíli se rozhodla. Tím obnažila svá velká ňadra, zatím ještě uvězněná v těsné podprsence. Víc Romanovi ani říkat nemusela. Váhavě k ní přistoupil, nemotorně ji objal a nešikovně se s ní skácel na postel. Potěšeně se usmála jeho mladické zbrklosti a netrpělivosti, ale nebránila mu v tom. Bylo to pro ni tak vzrušující, cítit na těle opět mužské ruce, které jezdily všude, kde se dalo!

Samozřejmě, za chvíli se soustředily jen na jisté partie jejího roztouženého těla. Doslova z ní strhával oblečení a pohledem, prsty, rty, i jazykem se seznamoval s ženským tělem a tím vším, co může nabídnout jen žena. Marie si vychutnávala každičkým pórem těla jeho mladickou dychtivost po poznání a byla v sedmém nebi.

Jindy potřebovala mnohem víc, aby se vzrušila, ale nyní byla rozpálená ve chviličce. Napomáhala mu ve vzájemném svlékání a záhy se jejich nahá těla vášnivě zmítala na posteli. Roman zasypával roztoužená ňadra polibky, olizoval terče bradavek a cucal jejich ztuhlé hroty. Rukama ji šmejdil v rozkroku, prsty roztahoval štěrbinku, mnul frajtříka a zajížděl do dírky. Cítila se nádherně, takovou uvolněnost již dávno nezažila.

Svíjela se slastí při každém jeho dotyku. Pak mezi roztažené nohy přesunul i hlavu a Marie jen zasténala blahem, když pocítila na mušličce teplé vlhko jazyka.

Začala přirážet proti jeho ústům a Roman ji lízal ještě usilovněji. Sama si mnula ňadra, nasliněnými prsty si žmoulala bradavky. Se zavřenýma očima vychutnávala milostnou předehru, slibující ještě slastnější chvíle.

Jemně, ale důrazně jej překulila na záda. Vypadal překvapeně, ale to už se rozklekla nad jeho hlavou. Roman okamžitě pochopil, co se od něho očekává a opět se hladově přisál na roztouženou mušličku, zatímco ztopořený úd zmizel mezi jejími rty. Divoce, vášnivě kouřila to nečekaně velké nádobíčko, tyčící se mu v klíně. Občas si sním trochu pohrála dlaní, promnula  jemně kulky, ale pak opět zaměstnávala svoji pusinku.

Cítila penis až v krku, to když ji Roman začal nedočkavě přimrdávat do úst. Musela jej trochu krotit, jinak by se snad udusila. Ani jeho ústa nezahálela a podporována prsty, ji pomalu přiváděla k orgasmu. To už nemohla vydržet. Chtěla jej už konečně cítit v sobě. Vnímat, jak ji projíždí tím svým válcem čekající mušličku. Oddělila se od něho, bleskurychle se přetočila a za chviličku již roztoužená kundička chtivě najížděla na trčící úd. Zavedla jej a pak tvrdě dosedla. Jen vyjekla, když do ni zajel.

Napíchla se na Romanův kolík a chvíli vychutnávala ten báječný pocit, mít ho v sobě. Pak začala divoká jízda. Nadskakovala na jeho kopí, jako by jí šlo o život. Potřebovala ho v sobě cítit co nejsilněji a tak se na něj narážela, jak jen to bylo možné.

Roman se udělal téměř okamžitě. Cítila, jak do ní stříká, ale jeho pěchovák neztratil nic ze své tvrdosti a tak mohla pokračovat ve zběsilé jízdě. Při tomto tempu ani Marie nečekala na svůj orgasmus dlouho.

Sladká křeč se jí od kundičky šířila do celého zbytku těla a cítila ji snad ve všech nervech. Netlumila svou vášeň, řičela rozkoší. Slastné hekání a sténání se neslo celým bytem a snad i domem. Teprve teď si spokojeně uvědomila, jak je dobře, že má nasazenou Danu. Měla ji ještě z dob manželství a protože ji nedělala žádné potíže, nechala si ji i po rozvodu. Od té doby, ke své lítosti, ještě zatím nikdy nevyužila možnosti nechráněné soulože, až dneska s Romanem.

Pochybovala, že by její panický milenec měl doma šprcky a spoléhat na to, že včas přeruší soulož a vystříká se ji na břicho, to by si opravdu netroufla. Rozhodně nestála o to, aby ji mladý nadrženec naprcal.

To by si raději nechala ujít tohle báječné mrdání a to by byla velká škoda. Teď však s požitkem přijala jeho výstřiky, které ji vykropily kapličku a cítila se skvěle.

Skulila se z něj, protože už neměla sílu dál na něm poskakovat. Ale odpočinku se nedočkala. Roman toho hned využil a nalehl na ni. Nebyla na něm znát sebemenší známka únavy. Marie měla rovněž chuť na další sex. Jedno číslo ji zdaleka nemohlo stačit po dlouhém půstu a proto velmi ochotně roztáhla nohy. Mladičký milenec se nemotorně snažil opět do ní vniknout.

Péro měl sice poněkud ochablé, ale ze zkušenosti věděla, že na zasunutí to stačí. Neodolala, uchopila zkušenou rukou jeho prut a bezpečně jej zavedla do rajské zahrádky. Radostně vnímala, že do ni hladce zajel a hned ji začal divoce protahovat.

Po několika tazích mu čurák zhutěl a nabyl zase potřebné tuhosti. Roman přirážel jak puštěný ze řetězu, plný síly a nadšení, že mrdá s pořádným kusem ženské. Marie navíc dokonale splňovala jeho pubertální představy, které si vyvolával při onanii. A tahle opravdová mrdačka se vůbec nedala s honěním ptáka srovnávat. Marie nedokázala pod ním ležet jako kus dřeva, naopak se snažila vystihnout rytmus jeho přírazů a přirážela do protisměru, aby mu umožnila zajet co nejhlouběji. Nohy zaklesla za Romanova záda a patami jej lehce kopala do zadku, jako když jezdkyně pobízí koně k rychlejší jízdě.

Mladý, nevybitý hřebeček se pochopitelně snažil a zběsile ji šoustal, co mu síly stačily. Byl vytrvalý, neukojený a žíznivý po mrdání, které prožíval poprvé v životě.

Proto si to všechno vrchovatě užíval. Nemohl se nabažit toho božského pocitu: Byl nenasytný a zdánlivě k neutahání. Vždy, když se udělal, stačilo mu pár minut a již rozjížděl další kolo.

Na jeho naléhání mu Marie dovolila všechny možné polohy. Bylo vidět, že bral inspiraci z tajně zhlédnutých porno videí. Teprve, když se mu po šesti číslech už nechtěl postavit pták, nerad odtroubil tuto báječnou mrdačku, která mu spadla tak nečekaně do klína, jak nebeská nadílka.

Byl vycucnutý do poslední kapky, krásně zničený, ale neskonale šťastný a spokojený. Marie byla rovněž v sedmém nebi.

Takhle divoce a nespoutaně si už dlouho nezapíchala. Byla to dlouhá jízda a na jejím konci leželi vedle sebe, zbrocení potem, zadýchaní, vysílení.

Drželi se v objetí, on majetnicky svíral v dlani její kozu a ona lehce držela jeho ochablého bojovníka, který ji tolikrát v krátké době přivedl do ráje. Teprve teď mu sdělila skoro celou pravdu. Namluvila mu, že Marta si našla nějakého přítele a dnes by s ním měla poprvé strávit celou noc.

Takže se nemusí bát, že by se ještě vrátila a zastihla je spolu v posteli. Skromně pomlčela, že předpokládaným milencem je její syn Petr. Nepochybovala ani v nejmenším, že Marta u nadrženého Petra uspěje stejně snadno, jako ona u Romana. Bylo ji jasné, že zkušená žena utáhne takového mladého nadržence na vařené nudli. Při něžném milostném domazlování se pomalu propadli do posilujícího spánku. V noci ji Roman ještě dvakrát probudil svým nájezdem, ale Marie byla tak unavená, že mu jen nastavila na boku prdel.

Nechtěla mu kazit radost a potěšení a tak jen v polospánku cítila, jak v ní klouže a potom se křečovitě škube jeho dobyvatel a stříká do ni těch pár kapek, co po krátkém odpočinku nastřádal. Zbytek noci pak proběhl klidně, protože ani on už neměl sílu na další pokračování. Ani po ránu, když si dávali společnou sprchu, se mu nechtěl postavit, i když se o to pokoušeli.

Pravdou ovšem je, že Marie se ani moc nesnažila, protože měla kundičku celou rozbolavělou. Když se loučili, Roman moc naléhal, aby se co nejdřív zase sešli a zopakovali si tohle krásné milování. S polibkem mu slíbila,  že se spolu snad zase někdy sejdou. Naznačila, že vše záleží na tom, jak se bude vyvíjet vztah mámy s jejím novým přítelem. Doporučila Romanovi, aby Martu moc nezpovídal, kde byla celou noc a neuváděl ji do rozpaků. Naopak by měl projevit pochopení pro občasnou máminu nepřítomnost.

Protože jen tak je naděje, že si budou moci zase dopřát vášnivé milování, jako bylo to dnešní. Odcházela spokojená, protože 8 čísel ještě nikdy v životě nezažila.

VELKY ZADKY SEX ZA PENIZE