Polykani semene ceska erotika

February 23 Feb

Polykani semene ceska erotika

polykani semene ceska erotika

To mi přijde přitažené za vlasy Až se pozvracíš, bude se on obětovat, že to dostane rovnou na břicho? To zase neee, není to tak hrozný, někdy trošku kyselý, asi podle toho co jí Má na to jídlo vliv?

Neví to tu někdo? Nenechala bych ho,je na tom fin. Zajímalo by mě, jestli to mají rádi i chlapi tady, co medvěde, taky ti tím udělá partnerka radost? Holka jak vidím, tak Tobě rady není. No jo, jeden vrtoch, za ním druhý a za rok, dva je tu téma No nic, měj se pěkně a snad Ti za to ty finance stojí , škoda, že tu není blicí smajlík. No vidíš, ty máš vlastně problém vyřešený Když jsi psala téma, tak tam nebylo nic o protislužbě Teď je to o něčem jiném Mně tím medvědice nikdy proti své vůli dělat radost nemusí, páč kabelku nechce a kožich už má Já jsem skutečně velmi stydlivý medvěd, raději se bavím o divadle a klasické hudbě O sexu nám toho v nedělní škole moc neříkali, starý jezevec tohle téma přeskočil, že prý je to u medvědů stejné jako u květinek, takže nemám co říct Ale mám pocit, že jsem byl jeden z mála chlapů, co na tohle téma reagovali S oblibou se vyjadřuji k tématům, ke kterým nemám co říct, páč vůbec nevím o co jde Děkuji za důvěru ve mne vloženou a jako obvykle jsem tuto důvěru zklamal To jsem celý já Já bych za kabelku taky udělala všechno, ale už jsem stará krrrrrráva.

A tak chodím olizovat do cukrárny větrníky. Možná to tak v některých případech funguje - mně by se takový "výměnný obchod" rozhodně nelíbil. Když se ti to nelíbí - já to akceptuji, kabelku na rozloučenou ti koupím a najdu si jinou, které to bude chutnat dělal jsem to tak celý život. Ať nepije před sexem pivo, to pak semeno moc nechutná!!!

Hodně ananasu je na chuť moooooc mňam a aby jsi si to pořádně vychutnala, tak po banánech je víc semene a je jak medíček!!!

Jenže ženám se do toho jen málokdy chce. Orální sex je dnes už celkem běžnou sexuální praktikou a mužům se prostě líbí, když partnerka jejich sperma polkne. Shledávají to příjemnou tečkou.

Jenže mužský ejakulát není zrovna chuťovka. Na druhou stranu, přiznejme si, že když muž dělá dobře pusou ženě, i on při tom musí chutnat její tekutiny. A to po celou dobu orálního dráždění. Je tedy jasné, že by ženy polknout měly. Pokud partner dopřeje partnerce orální sex a ona dosáhne orgasmu, s radostí se přitiskne a dráždí vás až do úplného odeznění orgasmu a vychutnává si to s vámi. Jak se říká, správný chlap, by měl být mokrý až za ušima.

Představte si muže, co by vás dovedl na pokraj orgasmu drážděním vaší jeskyňky jazýčkem a poté toho nechal a dovedl vás k orgasmu rukou. Líbilo by se vám to? V tu chvíli by vám to bylo asi jedno, ale co potom?

Jak byste se cítila, zachovala? V žádném případě nechci říct, že je to špatně a že každý muž musí tuto rozkoš dopřát partnerce až do konce a ona zrovna tak jemu. V odstavci výše jsem chtěl jen upozornit na možnost, proč je to muži tolik chtěno stříkání do pusinky. Pokud to má rád on u vás, myslí si automaticky, že vy to budete mít ráda u něho. Promluvte si  Proto se dvěma lidem říká pár. Dokáží spolu vyřešit spoustu věcí a hlavně mezi sebou komunikují. Pokud cítíte, že partner po něčem takovém touží, sedněte si s ním a navoďte takovou atmosféru, abyste si o tom v klidu promluvili.

A věřte nebo ne, bude o tom mluvit hrozně rád. Zeptejte se ho, co od toho čeká a proč se mu to líbí. A hlavně mu sdělte své pocity. Důvodů, proč to zkusit a proč ne, může být vždycky mnoho. Když vidím co do sebe většina lidí, mladší ženy nevíjmaje, pere za zdraví škodlivý a chuťově odporný odpad ve formě levných průmyslově vyráběných potravin z hypermarkétů plných chemických aditiv Tak skutečně nechápu, jak může nějaké vadit polknout pár kapek naprosto neškodného fyziologického roztoku od partnera, kterého pravděpodobně milují.

I kdyby to mělo chuťově podobný charakter jako spolknutí lžičky rybýho tuku, tak nechápu, proč to jednou za čas neudělat pro spokojenost partnera Navíc není binec na posteli. Každý není jako Ty a nemá toho pár kapek  Nemám problém s polykáním, ale když to vysvětlíš takhle My si to v polibku vzájemně předáváme! Buď když jí vystříknu do pusy, nebo po souloži, kdy jí vysaju vše, co z ní teče.

Ta směs mého spermatu a jejích šťáviček je mňammmm. Panenko skákavá, ženská nešťastná!!! Tvým úkolem je děti rodit, né je žrát!!! Mám dceru a přítel syna z prvního manž. Ačkoliv jsem to se všemi partnery provozovala, tak opravdu nemůžu říci,že by mně to nějak uspokojovalo. Nejprve docela vážně člověk uvažuje,jestli je možné si vykloubit čelist - protože pusa při tom dost bolí.

Později když jsem měla sperma v puse, se vždy ozval dávící efekt. I když jsem tohle nikdy žádnému z partnerů nevyprávěla, tak jsem u nich nikdy nepozorovala po té nějakou obzvláštní vděčnost - oni mi tohle většinou moc často na oplátku neposkytovali a dokonce to nebylo nikdy.

Mně bez problémú polkne žaluda snad až do žaludku. Jenom, když si chceme vychutnat to, co jsem do ní vystříknul, musím ho včas povytáhnout. Táhni do práce krasavice a vydělej si na sebe sama!!! Nebo se postav do Perlovky tam to za finanční ohodnocení dělaly!!! Já myslím, že je to jako s jinými věcmi ve vztahu, když se jednomu něco protiví, nemá do toho být nucen, měl by to nějak rozumně odůvodnit a druhý akceptovat.. Ať už jde o polykání spermatu či třeba kařdotýdenní odpoledne s tchýní atd.

Já myslím, že je ta situace vlastně dobrá, protože Vám to nijak extra nevadí, podle Vašich komentářů, a partner je potěšen Ideální stav. Na mě osobně by působilo poněkud rušivě, kdyby partnerka "po akci" hledala po Nerudovsku, kam s ním Vše kolem o obětech a lásce jsou jen kecy. Případně, jak vtipně poznamenává try: Pokud vím, tak sladká signalizuje, že vše je v pořádku - cukry dodané prostatou živí bičíkovce na životní misi.

Hořká signalizuje nedostatečný denní přísun tekutin. Nevím, podle mého názoru to k orálnímu sexu prostě patří. Mě to nevadí a partner je potěšen. Každému vyhovuje něco jiného. Páni, no a tohle je co Danule, četla jsem si tvé přízpěvky. Váš vztah je extra prototyp, jak to nemá vypadat. Vždyť to není láska, ale obchod! Vás bych nechala přivést do školy, aby děti viděly, jaké exempláře tahle Země nosí coby odstrašující příklad. Jestli vy budete jednou rodiče, tak předem lituji vaše potomstvo Co z nich vyroste?

Tvůj přítel je sobec, ty zlatokopka Ano, muži mají rádi, když je partnerka,,přijme"se vším všudy, berou to jako důkaz lásky. Tohle jsem někde četla a tvrdím, že je to tak. Ale tyto praktiky platí mezi lidmi, kteří se mají opravdu rádi a tudíž si navzájem chutnají. A strava samozřejmě ovlivňuje chuť i vůni. Pro ženu to platí taky. Ale já vlastně zapoměla, ty nejsi žena, ale zboží No, já si tady pročítám tyhle témata.. Tohle už přeci ani nejsou lidi, on s ní hraje tenis z nudy, ona s ním spí za protislužbu- peníze.

No, třeba právě pro mě je to asi nejlepší orgáč, co snad může být, prostě se pak pohybuju mezi Plutem a Jupiterem. Mám obrovské štěstí, že zatím polykala každá přítelkyně, s kterou jsem byl, některé, že poprvé až u mě a taky, že to chutná líp a není toho litr, čím to asi bude?

Piju kvalitní džusy o stošet, sladké si taky dopřávám, ale co je hlavní, nekouřím a nepiju, to prej dělá hodně na chuť. Jinak pokud jen trochu cítím, že holka nechce, tak nic, nechápu, jak do toho může někdo někoho nutit. Při samotném aktu stačí někdy i malá chybička a je po aktu. Samozřejmě ten orálek muž ženě, to taky není zrovna pribiňák, ale to mi ani tak nevadí, mám co dělat s tím, abych mohl dýchat. Proč to žádná baba nechápe?

Jestliže chodíš s někým a miluješ ho a můžeš ho uspokojit víc, tak proč radši málo? Když chlap nedostane co chce, jde jinam, i kdyby si měl po práci skočit někde, kde to za pět stovek dostane a to chcete? Kdyby toho bylo litr, ale pár kapek?

Ty vaše lastůrky taky nejsou v suchu a nikdo z nás nerencá. Kdybych se měl uspokojit na břicho nebo prsa, nebo do ní, tak už by mě to víckrát nenatchlo a  radši bych se udělal rukou někde u pořádnýho porna, ale určitě partnerku opustil a pokud by fakt stála za to, tak minimálně jednou týdně privátek.

Promiň derile, ale po přečtení posledních vět tvého přízpěvku mám "orgasmus" v podobě silné nevolnosti od žaludku. Přečetla jsem jedním dechem diskuzi. Docela mě překvapilo, že plno žen, je schopných nakonec i přes odpor takové věci dělat. Nemám problém s provozováním orálního sexu, ale jakmile se mi dostane sperma do pusy, okamžitě plivu.

Jiná možnost pro mě neexistuje. Orální sex po partnerovi sama nevyžaduji. Dokážu si raději představit anální sex, ale polykat nikdy nebudu a protože nejsem materiálně založená, tak ani drahá kabelka mě nepřesvědčí. V minulém vztahu mě partner k podobným věcem nutil - není lepší způsob, jak ženě něco znechutit Je to asi individuální, ale určitě se mnou bude leckdo souhlasit, když řeknu, že po příjemném orgazmu zvracení asi nebude nejlepší zakončení.

Takže to co tady čtu, není vztah, ale placená služba, nebo výměnný obchod, ke kterému jsou ochotny jen ženštiny určitého druhu. Dobře to napsala Julie a plně s ní douhlasím. Dnes už není mezi partnery láska, ale fujtajblové dráždění. Hranice morálky se posunují a je to moc škoda. Chybí cit na všechny strany. Tak já to řeším tak, že do pusy to beru vždy vůbec mi to nevadí , čímž odpadá nějaká rušivá signalizace "už budu, bejby", ale polykám to jen opravdu vyjímečně, když se mi fakt chce.

Většinou to odnese nějaká sklenička nebo kapesník. Když potom ale dostává pusu, tváří se divně Ja to delam vzdycky, protoze me jeho sperma chutna. No, mně se chce zvracet už jenom při představě, natož kdyby to mělo být doopravdy A absolutně souhlasím s Barčou. Nechce se mu přestat. Ale nejsem zase tak pitomá, abych si nedokázala představit, že když to dotyčná vyndá z pusy před vyvrcholením, tak to má stejný efekt, jakoby to vyndal z pochvy v tom samém okamžiku.

A to málokterý chlap udělá. Proč by to dělal, když je jeho orgasmus takto intenzivnější. V tomto směru se jedná o ohleduplnost k partnerce a nedá se to srovnávat  s opačným případem. A vůbec, je to všechno intimní a je divné, že o tom diskutujeme.

No, ale já jsem ze staré školy, dnes je všechno jinak, stud a morální zábrany dávno "padly". Tak jsem sem nahodou zabloudila a tohle jsem nasla Delate jakoby po vas chtel pritel buhvico.. A proc byste mu to mely plivat do pusy?? Jednou za cas to snad zvladnete i bez cirkusu a pokud s tim mate opravdu problem, vyreste si ho s vasim partnerem.. Navic slecne danulaxx nikdo neodpovedel, ale tady bohuzel zklamu, protoze to sama nevim..

Nestačím se divit, co jsou schopný holky udělat pro prachy, klidně by sežraly i. Můj přítel to taky zbožňuje, ale zjistil to až se mnou, protože mu žádná přede mnou nepolykala.. Měl jsem v v tomto směru více partnerek, žádnou jsem k tomu nenutil, ale chlap pozná, která to dělá jen z musu, a která si to užívá. Měl jsem partnerku, která to dělala ráda a sama od sebe, myslím tím orální sex a následné polykání, dělala to skvěle a bylo na ni vdět, že si to užívá stejně, jako já.

Dodnes na ni s láskou vzpomínám a asi navždy bude trčet nad ostatními. S opětováním jsem nikdy neměl problém, ale ne všechny mušličky chutnají stejně a tak to bude asi i s tím semenem. To já tedy polykám a nemusí si o to prosit. Mně to prostě chutná!!! Pošli ho ke mně, já ráda polknu Hlavně ať to nečtou sousedky, už jsem i tak v Sezemicích provařená. Tak si to užij, pa. Tak muj názor je, že ano, je příjemný, když to ženská dělá pusou až do konce, nicméně je mi jedno, co s tím pak udělá.

Já nevím - bral jsem to fakt vždycky jako absolutní  důkaz lásky. Něco jako "já tě vnímám, přijímám tě". Jednou dívkou mi bylo řečeno "Tak si najdi nějakou, co ti to bude polykat. Je to lepší, než někoho k něčemu nutit nebo se přemáhat. Jen tak mimochodem - jistě nebudeš tvrdit, že nadáváš, když tě partner uspokojí jazykem - a upřímně řečeno v parném létě po celém dnu ve vypasovaných džínách to není žádná sláva.

Tolerance nade vše a ženy, co to tuhletu radost alespoň jednou za čas chlapovi neudělají - těm se prostě vyhýbám. Chlape, což o to, já bych tu "radost" klidně udělala na znamení lásky a všeho, co to údajně znamená.

Ale bral bys tak i "zpětný chod"? Víš, příroda není hloupá a nejen, že sperma patří jinam, ale také chutná hořce. Stejně jako mnoho jedovatých látek. Skvělý důvod pro každodenní sex — nemyslíte? Zdravý životní styl   Předčasná ejakulace: Sperma obsahuje látky, které zrychlují metabolismus a podporují trávení. Jedna dávka ejakulátu obsahuje zhruba  55 kalorií. Navíc při orálním sexu zapojujete poměrně dost svalů, takže na hubnutí má jednoznačně pozitivní účinky.

Což je lepší a levnější než většina zázračných pilulek a krémů. Opět mladší čím mladší muž tím lepší omlazující účinky. Pornoherečky se shodují, že je sperma ideální jako pleťová maska. Také je díky množství vitamínů dobré na lesk a sílu vlasů — jedna londýnská klinika dokonce prodává sérum na vlasy inspirované semenem.

Pro chuť spermatu je důležité co muž jí zhruba 48 hodin před ejakulací. Ženy se shodují, že lepší chutná semeno po zeleninové nebo ovocné stravě než po mase nebo například fernetu. Vyhýbat byste se měli také tučným a kořeněným jídlům.

Na zlepšení kvality spermatu je výborná skořice, ananas nebo celer, po něm je ejakulát nasládlejší. V Británii dokonce existují  tabletky na to, aby sperma chutnalo po jablku, meruňkách nebo mátě. Zdravý životní styl   Krize středního věku a sexuální potíže. Mluvte o nich s lékařem! Zdravý životní styl   Věc intimní, věc veřejná: Choroby přenosné sexuálním stykem.

..

Mrdani cz pornoserver cz

Polykani semene ceska erotika

Najdi erotické masáže v největším katalogu v ČR. Kromě klasických erotických služeb nabízím luxusní hluboký orálek, který může být bez až do konce bez polykání. Na druhou stranu, přiznejme si, že když muž dělá dobře pusou ženě, i on při tom musí chutnat její tekutiny. Odpovědět 7 lidí    0 lidí    Odkaz na odpověď. Navíc si nedokážu dost dobře představit, že bych měla jeho sperma spolknout a ještě dávat najevo, jak jsem si pochutnala. No vidíš, ty máš vlastně problém vyřešený Omezenost některejch chlapů je fakt na přeshubu. Užij si freevideo porno 'Holka spolyká velkou dávku semene', nebo další miniplayer.info - erotické povídky, freefoto . Prsatá asiatka miluje polykání - freevideo . Na modelku jsi moc stará, ale na porno akorát. Luxusní prsatá Tajemství vdané paničky. Šlukující amatérka 1. Dědo, co to děláš?. květen Mám dotaz pro holky: taky po vás chlapi chtějí polykání spermatu po Moje miniplayer.info SEX A EROTIKA Moje milostné chvilky Polykání. Lezbycky ženské kozy