Nohy v akci zralé kundičky

February 7 Feb

Nohy v akci zralé kundičky

nohy v akci zralé kundičky

Byla jem přesvědčena, že kdyby si dovoloval víc, tak to s ním ihned rázně skoncuji. Myslela jsem si, že to bude snadné, ale netušila jsem, že se mýlím. Po druhém odpoledním cvičení za mnou Raul zase přišel. Jeho vztah ke mně se stával stále důvěrnější.

Bral mě za ruku, objímal mě, dával letmé polibky a hladil mě. Také se nabídl, že mě namaže opalovacím krémem. Musím přiznat, že to bylo hezké jak mi jemně a zlehounka mazal záda olejíčkem.

Jeho prsty přejížděly jemně po zádech a po stehnech. Cítila jsem, jak mě to vzrušuje. Raul to vycítil, sehnul se nade mě a dlouze mě francouzsky políbil.

Nádhera, to jsem ještě nezažila. Podívala jsem se mu do očí a pozorovala jsem, že po mě touží. Hned jsem si uvědomila, že je to donchuán a dělá vše proto, aby získal další dívčí skalp. Abych tomu ihned zabránila, vymluvila jsem se mu, že slunce již zapadlo a já musím jít s dalšími účastníky zájezdu do města. Vstala jsem, sebrala své věci a odcházela. Raul za mnou utíkal a ptal se mě, jestli zítra za mnou zase může přijít. Abych se ho střepala, tak jsem mu kývla.

Bylo na něm v id ět, že je moc rád. Večer dorazil manžel z výcviku. Moc se mu líbil a stále o něm hovořil. Vůbec ho nezajímalo co jsem celé odpoledne vlastně dělala já a jak mi bylo bez něho.

Po večeři jsme se šli projít a kolem jedenácté jsme si šli lehnout. Protože jsem byla eroticky naladěna z odpoledne, chtěla jsem po manželovi, aby se mi věnoval. To jsem se však spletla. Vymluvil se mi, že je dneska unavený a že to necháme na jindy. Byla jsem velmi zlá, protože to mi řekl i včera po příjezdu.

S takovým přístupem nebudeme mít dítě nikdy!!! Za chvíli manžel tvrdě usnul. Já jsem nemohla stále usnout a přemýšlela co mám udělat proto, abych byla konečně v jiném stavu. Najednou mě to napadlo, proč nespojit krásné s užitečným!!! Když mi neumí udělat dítě manžel, tak ať mi ho udělá někdo jiný, například mladý hřebeček Raul.

Kdo to kdy pozná. Manžel i Raul jsou si vcelku podobní výškou i zjevem. Rozdíl je mezi nimi hlavně ve věku, manžel je od něho o 16 let starší, a v tom, že už má bříško a také už trochu plešatí.

Musím využít Raulovy náklonnosti ke mně a pokusit se s ním, dokud mám své plodné dny, přijít do jiného stavu. Jediné co mě však od toho záměru odrazovalo, byla má náboženská výchova a hlavně sexuální nezkušenost.

Jediné co jsem o sexu věděla bylo to, co jsem v idě la na dvou pornokazetách během studia na VŠ. Pevně jsem se rozhodla.

Zahraji Raulovi erotické divadlo, na jehož konci bude konečně mé oplodnění. Už nebudu spoléhat na manžela!!!. Bude to těžké, ale když se budu snažit splnitelné. Když manžel po obědě odešel na výcvik, tak jsem se svůdně upravila a odešla na pláž. Tam jsem si lehla na lehátko a očekávala, kdy přijde můj donchuán. Netrvalo ani deset minut a už byl u mě. Bylo poznat , že na mě chce dneska zaútočit víc než včera.

Hned jak přišel, tak mě něžně políbil a objal. Dovolila jsem mu to, bez následných výčitek. To ho překvapilo a proto si pomalu začal dovoloval víc a víc.

Napadlo mě, že i já ho nažhavím. Zeptala jsem se ho, jestli je tady zakázáno chodit nahoře bez, že si chci opálit prsa. Jak mi řekl, že to není zakázáno, tak jsem si před ním provokativně sundala vrchní díl plavek. Jak zpozoroval mé velké kozy, mé krásné čtyřky, ihned se to projevilo na jistých místech jeho plavek. A což, když jsem ho asi po půlhodině požádala, aby mě vepředu namazal, protože se nechci spálit!

Musím říci se natíráním a masáží mým prsům se věnoval dokonale. Celou dobu jsem pozorovala, jak se mu zvedají plavky na intimních místech. Ještěže jsme za chvíli šli na první cvičení aerobiku. Po jeho skončení jsme se šli společně vykoupat a pak jsme si k sobě lehli na lehátka. Zase jsem pozorovala, že je moc nadržený. Byla jsem zvědavá co bude dělat. Po chvíli se Raul k e mě otočil a zašeptal mi do ucha, jestli bych nechtěla na chvíli zajít do jeho garsonky, že mi něco ukáže.

Asi si myslel, podle mého chování, že jsem lehce dostupná dívka, která si sama přijela do Španělska užít sexu a že on toho musí využít. Abych mu dokázala, to co si asi o mě myslel, tak jsem mu řekla, že tam s ním zajdu.

Raul byl nadšený a já jsem byla také ráda, protože se mi dařilo plnit plán, který jsem si včera v noci dala. Tento krásný chlap bu d e za chvíli mým milencem a možná i otcem mého budoucího dítěte. Raul mě k sobě přitáhl a aby mě nažhavil, tak mě znovu dlouze políbil.

Cítila jsem, jak mě jeho tvrdý ocas tlačí do břicha a jak i já při představě co mě v příštích hodinách čeká začínám vlhnout. Oblékla jsem si tričko, Raul urychleně posbíral naše věci a oba jsme v ruku v ruce vyšli k jeho garsonce. Asi za pět minut jsme byli u něho. Pokojík byl celkem malý — postel, skříň stolek, dvě ž idl e a lednička. Jak jsem si pokojík prohlížela, hned mi přišlo na mysl, kolik tu za ty dva roky musel mít tak krásný chlap Raul v posteli dívek a žen.

Ale to mi bylo v tuto chvíli jedno, chtěla jsem stůj co stůj splnit svůj plán a konečně otěhotnět. Tušila jsem, že musí mít v milování velké zkušenosti a já jsem v tom směru nezkušená.

To však on nesmí poznat! Proto jsem se postavila k posteli, zaujala provokativní pozici a zeptala se ho, co mi to vlastně chtěl ukázat! Raul se ke mně hned vrhnul a začal mě líbat a při tom mi jeho ruce rejdily po prsou a potom přes plavky i mezi noh y na kundu.

Abych mu pomohla zvedla jsem ruce a řekla mu, jestli mi pomůže z toho těsného trička. Ihned to pochopil a naučeným pohybem mi ho svlékl. Jak to udělal, tak se mu před očima se mu objevila má pevná, čtyřková prsa. Raul je začal ihned hladit a líbat. Stále říkal, že je mám nádherné a úžasná, a že tak krásná prsa ještě nev id ěl. Poté mi stáhl spodní část plavek a jemně pohladil moji chlupatou píču.

Nyní jsem stála úplně nahá v cizím pokoji s úplně cizím nadrženým chlapem. Pak mě Raul vzal do náručí a odnesl do postele. Potom si rychle vysvlékal oblečení. Za chvíli jsem podruhé v životě uviděla vedle sebe nahého muže. Můj španělský milenec byl krásně svalnatý a opálený a neměl na sobě ani gram tuku navíc. Ve srovnání s manželem byl o 16 roků mladší neměl bříško ani pleš a také jeho ocas se nedal srovnat s manželem.

Raulovi už stál jeho čurák jako svíčka, předkožku měl staženou a na konci ocasu byl v idě t jeho nabobtnaný modrofialový žalud. Jak jsem zahlédla délku Raulova ocasu, zatočila se mi hlava.

Odhadla jsem, že je asi dvojnásobně delší než ho má můj manžel. A ten má čuráka dlouhého 12 centimetrů. Jak jsem pozorovala toho jeho čuráka , začala jsem uvažovat kolik asi už navštívil kund a která budu asi v pořadí já.

Ale to je jedno, hlavně, že Raul bude vědět jak to má dělat, aby byla dívka uspokojena! Jak byl Raul nahý, ihned si lehl vedle mě do postele a začal mi svým dlouhým jazykem lízat mou píču a poštěváček. Protože jsem to zažila poprvé, dělalo mi to velmi dobře. Po pěti minutách jsem tekla jako vodopád. Protože byl Raul nažhavený na nejvyšší míru, vlezl si mezi mé nohy, široce je roztáhl a ihned mi do mé k undy zarazil svůj o cas.

Při jeho pronikání dovnitř jsem si myslela, že zažívám svoji druhou defloraci , jako kdybych měla v kundě opět panenskou blánu. Bolelo to, ale já jsem nechtěla vzbudit zdání, že mi to dělá potíže. Zatnula jsem zuby s tím, že to musím přece vydržet. Kolik dívek to přede mnou na této posteli vydrželo, proč bych to nevydržela já. Po několika silných přírazech se Raulovi podařilo zasunout do mě celý jeho mohutný ocas až po kořen.

Jak to zjistil, začal mě prav idel nými přírazy mrdat svým 24 centimetrovým ocasem na celou jeho délku. Při jeho vytažení ve mně zůstala jen špička žaludu a při zajetí jsem cítila, jak mi žalud silně tlačí na dno kundy a jeho koule mě bouchají do prdelky. Bylo to nádherné, nic podobného jsem s manželem dosud nezažila.

Ten svůj malý úd do mě strčil, tři minuty s ním trochu pohyboval a za chvíli vystřík a l semenem mojí píču a bylo hotovo. Raul mi po několika minutách souložení zvedl nohy na svá ramena, roztáhl je a ještě zrychlil frekvenci svých přírazů. Za chvíli jsem poprvé v životě cítila, jak mé tělo začíná vibrovat a ku nda se svírat v slastné křeči. Nechtě jsem začala křičet a silně se nabodávat na Raulúv ocas. Raul poznal, že mám orgasmus a bylo na něm v id ět, že je pyšný na to, jak mě dostal. Za chvíli měl orgasmus i on.

Cítila jsem, jak do mé k undy pumpuje sperma. Nebyly to dvě kapičky jako u manžela, ale neskutečné množství. Jeho stříkání trvalo snad minutu a já jsem za chvíli cítila, jak mi část tohoto množství s emene vytéká z kundy a vpíjí se do prostěradla.

Myslela jsem, že sex s Raulem po asi půlhodině je u konce. Ale to jsem si jenom myslela. Můj dnešní milenec vytáhl se mě svůj ochablý ocas a bez jakéhokoliv upozornění mi ho strčil do úst. Začala jsem se dusit, ale on na to nedbal a stále mi ho tam strkal a přirážel. Po několika minutách jsem se nestačila divit — jeho velký čurák mu zase stál jako předtím! Ležela jsem jako omámená po první souloži a nevěděla co se bude dít dále.

Raul mě však přetočil na břicho, zvedl mi zadeček a bez přípravy mi zastrčil penis do mokré k und y zezadu. Šlo mu to dobře, protože jsem byla dobře namazaná jeho s emene m z předešlého čísla. Tuto polohu jsem neznala a musím říci, že se mi moc líbila zvláště, když mě při milování hnětl rukou zezadu poštěvák a. Za chvíli jsem dostala další orgasmus. Po asi patnácti minutách jsme změnili polohu a po dalších dvaceti znova.

Tak tomu bylo další dvě hodiny. Mrda li jsme se z boku, v sedě, ve vestoje, na koníčka zepředu a zezadu, na boku postele, … atd. Nevěřila jsem kolik existuje v sexu poloh a různých praktik.

Také jsem netušila, že muž je schopen milovat ženu několikrát za sebou a mít u toho orgasmus s výstřikem mrdky do píči! Můj mladý milenec byl schopen se udělat za tři hodiny pětkrát. Také já jsem měla několik orgasmů, prvních v mém životě. Asi po třech hodinách souložení jsem byla strašně utahaná, ale nesmírně šťastná a spokojená.

Musím do sprchy, tak proč si ji nevzít s sebou, když je voděodolná? Běžná sprcha se rázem změní v něco víc. I ty kapky vody stékající po mém těle vnímám jinak. Chvíli se dráždím jen vodou, polévám si bradavky, občas zajedu sprchou do klína. Borůvka na mě kouká, že si chce taky hrát. Tak ji vezmu do ruky, dřepnu si, roztáhnu nohy a zasunu zespod hluboko do sebe. Potvůrka v téhle pozici vyklouzává zpět ven, tak ji prsty zase zasunu dovnitř.

Ona chce ven, já ji chci uvnitř… Po chvíli chytnu do druhé ruky sprchu a proud vody si pustím na klitoris. Tahle kombinace na orgasmus nenechá dlouho čekat… Asi budu praktikovat takové sprchování častěji. Sama jsem si s Borůvkou 2 užívala celkem často, na různých místech v domě a v různých pozicích.

V  posteli vleže , vkleče na všech čtyřech , kdy jsem si ji zasouvala do vaginy zezadu, vkleče na patách , kdy jsem na ni nasedávala. Také jsem ji několikrát měla s sebou v obýváku na gauči , kdy jsem se pohodlně vsedě opřela o opěrku gauče a nechala Borůvku 2 pracovat. O hrátkách ve sprše ani nemluvím… Proto byl čas ji představit i manželovi. Začali jsme se mazlit jako obvykle. Manžel vždy nejdřív myslí na mě, proto se mi vrhnul jazykem pod kalhotky , takže jsem byla za chvíli mokrá.

Už to ho pěkně nabudilo, takže když do mě vklouznul, viděla jsem na něm, že dlouho nevydrží. Proto jsem vytáhla Borůvku 2.

Hned věděl, co s Borůvkou dělat. Začal mě s ní souložit tak, jakoby mě souložil on sám. Byla jsem plná — plná Borůvky 2, plná očekávání, plná vzrušení… A jemu se to líbilo stejně jako mně. Borůvku 2 nechal vibrovat uvnitř mě a jazyk přiložil na můj klitoris. Kroužil s ním a lehce pohyboval vibrátorem… Pak už si jen vybavuji slabou křeč v nohou… Položil vibrátor, otočil mě, zezadu ho do mě zasunul, párkrát přirazil, vytáhnul ho, postříkal mi zadeček a padnul vedle mě hezky unaven….

I manželovi se hrátky s Borůvkou zalíbily, takže jsme ji neváhali použít ani při dalším milování. Manžel si mě rozehřál přejížděním vibrující Borůvky po celém mém těle. Bradavky mi stály vzrušením a manželovi se líbil ten pocit, že mě má tak trochu v moci …. Na chvíli Borůvku 2 odložil a použil své ruce, jazyk a penis k mému uspokojování.

Pak si mě hbitě otočil tak, abych byla na všech čtyřech. Předloktím jsem se opřela o gauč a vyšpulila na něj zadeček. Ochotně ho do mě zasunul a po chvíli, aby umocnil vzrušení, opět přizval Borůvku na pomoc, zapnul ji a když byl zezadu ve mně, přiložil mi ji zepředu na klitoris. Probudila se ve mně divoká šelmička, která ještě víc vrtěla zadečkem pro své i manželovo potěšení. Borůvku 2 jsme si užívali i při milování na balanční podložce , kdy jsem si na ni pohodlně sedla, zády se opřela o opěrku gauče a zábava mohla začít.

Nejdřív jsem si prsty hrála s klitorisem a sama se dráždila. Manžel mě pozoroval a honil si u toho penis. Nezapomněl si mě při tom i vyfotit. Pak přišla na řadu Borůvka 2.

Borůvka na mě kouká, že si chce taky hrát. Tak ji vezmu do ruky, dřepnu si, roztáhnu nohy a zasunu zespod hluboko do sebe. Potvůrka v téhle pozici vyklouzává zpět ven, tak ji prsty zase zasunu dovnitř. Ona chce ven, já ji chci uvnitř… Po chvíli chytnu do druhé ruky sprchu a proud vody si pustím na klitoris. Tahle kombinace na orgasmus nenechá dlouho čekat… Asi budu praktikovat takové sprchování častěji.

Sama jsem si s Borůvkou 2 užívala celkem často, na různých místech v domě a v různých pozicích. V  posteli vleže , vkleče na všech čtyřech , kdy jsem si ji zasouvala do vaginy zezadu, vkleče na patách , kdy jsem na ni nasedávala.

Také jsem ji několikrát měla s sebou v obýváku na gauči , kdy jsem se pohodlně vsedě opřela o opěrku gauče a nechala Borůvku 2 pracovat. O hrátkách ve sprše ani nemluvím… Proto byl čas ji představit i manželovi. Začali jsme se mazlit jako obvykle.

Manžel vždy nejdřív myslí na mě, proto se mi vrhnul jazykem pod kalhotky , takže jsem byla za chvíli mokrá. Už to ho pěkně nabudilo, takže když do mě vklouznul, viděla jsem na něm, že dlouho nevydrží. Proto jsem vytáhla Borůvku 2. Hned věděl, co s Borůvkou dělat. Začal mě s ní souložit tak, jakoby mě souložil on sám.

Byla jsem plná — plná Borůvky 2, plná očekávání, plná vzrušení… A jemu se to líbilo stejně jako mně. Borůvku 2 nechal vibrovat uvnitř mě a jazyk přiložil na můj klitoris. Kroužil s ním a lehce pohyboval vibrátorem… Pak už si jen vybavuji slabou křeč v nohou… Položil vibrátor, otočil mě, zezadu ho do mě zasunul, párkrát přirazil, vytáhnul ho, postříkal mi zadeček a padnul vedle mě hezky unaven….

I manželovi se hrátky s Borůvkou zalíbily, takže jsme ji neváhali použít ani při dalším milování. Manžel si mě rozehřál přejížděním vibrující Borůvky po celém mém těle.

Bradavky mi stály vzrušením a manželovi se líbil ten pocit, že mě má tak trochu v moci …. Na chvíli Borůvku 2 odložil a použil své ruce, jazyk a penis k mému uspokojování. Pak si mě hbitě otočil tak, abych byla na všech čtyřech. Předloktím jsem se opřela o gauč a vyšpulila na něj zadeček. Ochotně ho do mě zasunul a po chvíli, aby umocnil vzrušení, opět přizval Borůvku na pomoc, zapnul ji a když byl zezadu ve mně, přiložil mi ji zepředu na klitoris.

Probudila se ve mně divoká šelmička, která ještě víc vrtěla zadečkem pro své i manželovo potěšení. Borůvku 2 jsme si užívali i při milování na balanční podložce , kdy jsem si na ni pohodlně sedla, zády se opřela o opěrku gauče a zábava mohla začít.

Nejdřív jsem si prsty hrála s klitorisem a sama se dráždila. Manžel mě pozoroval a honil si u toho penis. Nezapomněl si mě při tom i vyfotit. Pak přišla na řadu Borůvka 2. Posunula jsem se na balanční podložce tak, aby ji mohl manžel do mě pohodlně zasunout. Souložil mě jednou rukou Borůvkou , já si mnula rukama prsa a on si stále druhou rukou honil penis. Když viděl, že už jsem dost rozžhavená, přiložil k dílu svůj jazyk a takhle na podložce mě udělal.

Po orgasmu jsem byla pěkně mokrá, takže pokračoval v souloži na balanční podložce. Na Anetce se na Vás těší 12 slečen na sex chatu. Nažhavit Vaše erotické fantazie můžete u vydařených erotických povídek a erotických freefoto. Pokud hledáte partnera pro život, nebo jen mazlení a sex, určitě navštivte naši sexseznamku.

Šikovné masérky si už protahují prstíky na tvé tělo! Přijď si to užít! Najdi erotické masáže v největším katalogu v ČR. Týdenní a denní horoskopy, články na téma astrologie a esoteriky a odborná pomoc v esoterické poradně, kde Vám poradí a pomohou zkušené astroložky a kartářky.

Intimní erotický deník vysokoškolačky Anety, ve kterém popisuje své sexuální zážitky. Tisíce freefoto galerií a sexseznamka. Jsem slečna plných tvarů a plná chuti k perverznímu sexu.

Hledám chlapa, který má rád šukání na všechny způsoby a nebojí se experimentovat, mám ráda orálek, anál, fisting. Ráda poznám také nezkušeného chlapce, kterého zaučím. Sex po telefonu i sms chat pouze pro starší 18 let.

Polykani sperma privaty brno červenec nahé asiatky nohy v akci. Asiatky. Vynucený. tranny. Zralé. Celebrity. CHLUPATE KUNDY SEXY SILONKY, Není zdaleka tak intuitivní jako. srpen listopad To není jednoduchý šít v klidu na šicím stroji, když je zrovna na blízku jeden foot fetišista, který má jako speciální úchylku tzv. pedal. leden Vzájemná masturbace seznamka on hleda jeho, Nohy v akci filmy o sexu. Společná masturbace maminy, Za pár minut přišla zamnou do.

Nohy v akci zralé kundičky

Nohy v akci zralé kundičky

: Nohy v akci zralé kundičky

Tluste zeny polykani semene 60
Eroticky privat praha amater sex 830
Nohy v akci zralé kundičky Sado maso videa sex webkamery
Sexy stream ceske mature Povídka je bez gramatických oprav a editačních zásahů. Na inzeráty můžete reagovat snadno smskou a ihned se tak seznámit. Šlo mu to dobře, protože jsem byla dobře namazaná jeho s emene m z předešlého čísla. On si v duchu myslel, že mě svým šarmem dostal do postele, já jsem mu zase nikdy neřekla pravý důvod mého sexuálního zájmu o něho. A co je nejdůležitější, orgasmy nejsou hrané, ale reálné. Byla jsem ráda, protože mě moje rozedřená a opuchlá k unda hodně bolela.