Pod sukni sexualni povidky

January 25 Jan

Pod sukni sexualni povidky

pod sukni sexualni povidky

Chvíli to trvalo, ale nakonec se zvedlo několik rukou. A kdo hledal něco v rozepnutém zipu? Reakce už byla o něco rychlejší a celkově bylo více zvednutých rukou.

A teď by mě zajímalo kdo jste tam něco zahlédl? Ten se trochu zdráhal, ale nakonec odpověděl spíše dotazovacím tónem: Docela mě překvapuje, že je to vidět i když asi ne tolik, když si toho všimla jen část z vás. Otázkou je, proč nenosit kalhotky? Osobně je taky normálně nosím, zvláště z hygienických důvodů. Jen dneska jsem si je, ani nevím proč, nevzala. Možná jsem celé tohle plánovala a proto jsem si nechala rozepnutý zip," řekla a usmála se šibalsky na všechny.

Spíš by mě zajímalo co všechno bude vidět, když si rozepnu zip úplně. Věřím, že vás to taky zajímá, tak proč to nezkusit. Kluci se pozorně zadívali do jejího rozkroku. Tak se zeptala hned kluka v první lavici: Pak se odněkud z místnosti ozvalo: Vzápětí ještě přiostřila situací, když začala prstem hledat v mezírce kalhot. Ihned narazila na kousek štěrbinky a spokojeně prohlásila: Chvíli sledovala reakce ve třídě než znovu promluvila: Chci taky nějakou snahu z vaší strany.

Podle toho jak jste tu stydliví, tak hádám, že nějaké erotické hrátky o přestávkách tu nevedete? Za mých středoškolských let jsme celkem běžně s klukama blbnuli a ve třídě snad nebyla jediná holka, která by se před ostatníma nesvlíkla. Nikdy nešlo o sex, maximum bylo sledování masturbující holky. To se pak vetšinou přidali i kluci a bylo z toho pěkné ródeo," zasnila se Jana a pohladila si svá pevná prsa. Druhá ruka nejspíš zabloudila do mezírky v kalhotech, ale brzy se vzpamatovala a pokračovala v mluveni: Některé nechávaly ostatní hádat co mají dnes na sobě, ale nikdy se žádná holka nezdráhala ukázat všem své spodní prádlo.

I přesto, že někdy žádné neměly. Některá děvčata to braly velmi sportovně a střídaly kalhotky každý den, takže se velmi těžko dalo cokoliv předvídat. Občas si holky tajně vyměnily kalhotky navzájem a když si pak někdo dokázal vzpomenout, komu patří, následovalo převléknutí přede všemi.

Pečlivě hledala svojí první oběť. Všimla si jedné drobné zrzky v krátké sukýnce, která nenápadně pohybovala koleny sem a tam. Mohla to být známka nervozity, ale v momentě kdy na profesorku krátce mrknula, bylo to jasné.

Jana se opět zvedla od stolu a stále s rozepnutým zipem u kalhot se znovu procházela po třídě. Zastavila se u kluka, který seděl vedle této zrzky. Podíval se na ní a čekal jestli co se bude dít. Kluk hned poslechl a zadíval se do jejího rozkroku. Po pár sekundách se k němu sklonila a něco mu pošeptala.

Letmo se podíval na spolužačku vedle v lavici a lehce zrudnul. Znovu se podíval na profesorku a ta jen řekla nahlas: Kluk na ní zíral jak na zjevení a nezmohl se na slovo. Trapné ticho rozsekla opět Jana: Myslím, že jsme na dobré cestě. Ta dlouho neotálela a pokračovala ve své procházce třídou.

Po chvíli se opět zastavila u jiného kluka, který však seděl v lavici s jiným klukem, takže nikdo netušil, co má profesorka v plánu. Pohrozila mu nejprve ukazováčkem, který následně nasměrovala do svého klína, aby upozornila, kam se má dívat.

Opět se po chvíli k němu sklonila a zašeptala mu něco. Kluk se následně postavil, rozhlédl se po třídě a pomalým krokem došel k jedné z dívek a promluvil: Kluk z její reakce viděl, že nemá smysl jí přemlouvat a vracel se na své místo. Profesorka to hned okomentovala: Dívky se uculovaly a ostatní kluci zřejmě záviděli. Profesorka se postavila za učitelský stůl zády ke třídě a pobídla kluka, aby se posadil na židli před ní. Pak si bez potíží rozepnula knoflík na kalhotech a o kousek je stáhla dolů, takže zbytek lidí ve třídě mohl vidět část její zadní rýhy.

Nikdo nedokázal říct co se tam odehrává než se jedna ruka profesorky přemístila do klína chlapce. Ve třídě bylo hrobové ticho, které po několika málo minutách nakonec prolomil krátký, ale zcela vypovídající, výdech kluka.

Jana si poté opět oblékla kalhoty a dokonce i zapnula zip. Otočila se zpět ke třídě a krátkým pohledem na hodinky zjistila, že se blíží zvonění.

Najednou si přede všemi vyhrnula tričko a odhalila tak svoje krásná pevná ňadra se stojícími bradavkami. Vzala si ze stolu svůj hadřík s provázky a zatímco ho uvazovala zpět, mluvila ke třídě: Ve třídě přesto zůstal klid a každý čekal kdo první promluví. Kluk za učitelským stolem se sotva probral z deliria a pak konečně promluvil: Kluk jen kývl a trochu zrudnul když si všiml skvrny na svých kalhotech. Všichni na něj nevěřícně zírali, ale brzy se vzpamatovali a začalo být ve třídě docela živo.

Někteří debatovali se svými sousedy v lavicích, jiní se zvedli aby utvořili diskutující skupinky v různých částech místnosti. Cítil jsem příjemnou malátnost. Konverzace s Irenou byla také příjemná a přirozená. Je chytrá, ale úplně normální, pomyslel jsem si.

Bylo to zvláštní, ale skoro mě ani nepřekvapilo, když řekla: Jako kdyby tušila, že ji začnu chtít také. Zaplatil jsem a šli jsme. Na západě bylo ještě trošičku světlo, ale na obloze svítily už první hvězdy. Počítal jsem, že půjdeme domů mnohem později. Musí být opravdu nadržená, pomyslel jsem si. Jak to jen dokáže na sobě tak dokonale skrýt? Položil jsem ji ruku kolem pasu a vnímal pohupování jejích boků.

Sjel jsem po hýždi až k její prdelce a chtěl zasunout ruku mezi stehna. Neměla kalhotky a tak jsem jen přes látku letních šatů ucítil na chviličku teplý klín. Ucukla a celá se roztřásla. Nebo se udělám už tady. Byla opravdu strašně nadržená. Pomyslel jsem, že snad neměla chlapa věky. Viditelně jsme přidali do kroku. Povídali jsme si velmi málo a toužili po sobě. Za chvíli jsme byli u mě. Sotva jsem zajistil bránu, vrhla se na mě.

Přitáhla moje ústa ke svým a začala líbat. Jazykem mi rejdila v ústech. Pak jednou rukou vyhrnovala šaty a druhou rozepínala příklopec mých kalhot. Skučela přitom jako toužící fena. Nechtěl jsem si ji vzít hned u brány, a tak jsem ji vzal do náruče a odnesl rychle na prostorné lehátko u bazénu. Odemykání vily by asi nedočkavostí nepřežila.

Dosvlékl jsem si rychle kalhoty i se slipama a ona si vyhrnula šaty až k bradě. Vyvalila se její velká prsa a roztáhla se její vyholená, baculatá kundička. Ocas mi už stál jako prut a tak jsem ho tam bez meškání vrazil. Klouzl tam, jak po másle. Vykřikla a začala naříkat rozkoší. Svítilo venkovní bezpečnostní světlo a já se díval na její vlnící se prsa a obličej v rozkoši. Už po pár přírazech měla orgasmus, pak další a další a další. Dal jsem si její nohy na svoje ramena a pozoroval, jak zajíždí můj penis do její vagíny.

Pozoroval jsem její normálně vyvinutý, překrvený poštěváček, a jak se její malé pysky ohrnují tam a sem s pohybem penisu. Křičela slastí do rytmu. I když to bylo vzrušující a ona byla již mnohokrát udělaná, při své trénovanosti k ovládání a po pestrém milování s Lenkou, jsem se stále nemohl udělat.

Vyndal jsem tedy svůj úd a začal jím přejíždět přes její prsa. Druhou rukou jsem přes záda zajížděl prsty do její pochvy. Asi se jí to hodně líbilo, protože jen vzlykala, jaká je to nádhera. Pak si přitáhla penis ke svým ústům a začala ho kouřit. Vyrozuměl jsem, že chce také lízat, a tak jsme zaujali polohu Vajíčko.

Mohla si konečně úplně sundat šaty. Roztáhl jsem její vyholenou baculku a jazykem dráždil jejího poštěváčka a malé pysky.

Pak jsem obličejem třel celý její klín a jazyk strkal co nejhlouběji do pochvy. Cítil jsem, jak můj penis dráždí rty, jazykem a zuby a pak ho nechá zajíždět co nejhlouběji do hrdla. Vydávala přitom zvuky, tlumené plnými ústy. Občas musela penis vyndat, to aby se mohla zhluboka nadechnout. Pak se ho znovu chopila a celé to dráždění pokračovalo. Cítil jsem, že už pomalu budu a zatoužil jsem vystříkat se na její prsa a dívat se na její obličej při orgasmu.

Tak jsem změnil polohu a opět se rozklekl nad jejím břichem. Vzala penis do rukou a začala ho honit. Jednou rukou jsem jí dráždil úplně mokrý klín a druhou přizvedl její hlavu blíž k mému ptáku, aby dobře viděla, jak bude stříkat. Byla úplně v transu. Jenom stále křičela, jaká je to nádhera a dívala se upřeně na můj překrvený pyj před výstřikem.

Pak jsem se udělal. První špric zasáhl její obličej a další výstřiky jsem nasměroval na její velká prsa s růžovými bradavkami. Rukou setřela zbytky semene a olízala ho. Padl jsem vedle ní jako zmlácený. Přitáhla můj obličej ke svému, podívala se mi do očí a ochraptělým hlasem řekla: Pověsti o tobě nelhaly.

Budu věčně tvoje otrokyně a přijdu vždycky, když mě zavoláš. Pak si dáme kafe, krásná otrokyně. Musí to být skvělá manželka, pomyslel jsem si. Žádná velká dřina a pohoda. Ale to kafe si ještě dám ráda. Tentokrát jsem se nepotopil nadlouho, jen abych ze sebe smyl pot.

Přišel jsem, nahý a ještě mokrý, za Irenou do kuchyně. Stála u linky a čekala, až se bude v konvici vařit voda. Věděl jsem, že mě zítra čeká perný pracovní den, ale čas je ještě dobrý. Díval jsem se na její zadek a věděl jsem, že je pod sukní nahá.

Nevím, co mě to napadlo, ale udělal jsem něco, co občas provádím i manželce. Vždycky mě totiž rajcují ženské v kuchyni. Také jsem cítil, že mám ještě trošku sil. Když držela Irena varnou konev v ruce, rychle jsem si lehl na záda k jejím nohám. Vzal jsem ji za kotník a naznačil, aby je roztáhla. Pod sukní bylo útulno. Irena mlčela, jenom jsem slyšel, jak nalévá do hrnečků vodu. Pozoroval jsem se zájmem všechno mezi nohama. Zůstala stát na místě a já pomalinku sunul ruce od kotníků, přes lýtka, kolena a stehna až k její holé pičce.

Začala se chvět a vzdychat, ale stála jako přikovaná. Začínalo mě to velmi vzrušovat a cítil jsem, jak můj ocas opět vstává.

Snažila se pozorovat ho přes rameno, ale asi se jí to moc nedařilo. Tak jsem ji pohybem rukou na jejích nohou naznačil, že se může otočit. Pochopila a rychle to udělala. Rozkročila se ještě více. Teď jsem mohl pozorovat a dráždit její rozkrok z druhé strany. Snažila se stát na místě, ale třásla se, jako osika.

Pod sukní jsem jen slyšel její tlumené vzlyky. Ocas mi musel už stát pořádně. Pak jsem rukama naznačil, aby podřepla.

Učinila tak a já měl její prdelku a baculatou pičku u jejího obličeje. Začal jsem to rukama a jazykem pořádně dráždit. Asi ji to nesmírně rajcovalo, protože už přestávala zvládat tlumení výkřiků. Konečně popadla můj penis a začala ho honit. Chtěla si kleknout, ale nedovolil jsem jí to.

Musely jí v tom podřepu už pořádně bolet stehna. Obličej jsem měl už celý mokrý její šťávou, ale nepřestával jsem v dráždění její pičky. Dvěma prsty jsem zajížděl co nejhlouběji, jen to mlaskalo.

Dráždil jsem také okolí konečníku, ale dovnitř jsem nezajížděl, protože Irena vždy vyjekla a ucukávala. No, třeba jindy, pomyslel jsem, protože ho měla pěkně růžovoučký a lákavý. Když už prožila zase několik orgasmů a viditelně už přestávala zvládat držení v podřepu, dovolil jsem jí, aby si klekla. Udělala to určitě s úlevou a přimáčkla celý klín k mému nosu a obličeji, takže jsem nemohl skoro dýchat. Tak ty takhle, potvoro, pomyslel jsem a připravil pomstu.

Naslinil jsem pořádně ukazováček a bez varování jí ho vrazil do konečníku. Jen se nadzdvihla a hlasitě vyjekla. Pak začala znovu a pomalinku přisedávat. Nechal jsem ukazováček v konečníku a palcem dráždil její pysky a poštěváčka. Už jen sípala rozkoší a stále mi honila ptáka.

Pak ho vzala do pusy a mocně kouřila. Cítil jsem, že už za chvíli budu a pomyslel jsem, že jsem se nikdy takto neudělal. Toto podsukňové dráždění bylo vždy s mojí manželkou jen jako předehra. Ale Irena prožila tento den již mnoho orgasmů, tak jsem se pod její sukní nechal udělat. Vyndal jsem prsty z konečníku a pochvy a přisál se ústy k pyskům. Dychtivě jsem nasával to ženství. Cítil jsem, jak mi semeno v pravidelných stazích stříká do úst Ireny a ona ho nasává a polyká.

Asi ho po těch výstřicích včera a dnes nebylo už příliš mnoho. Když jsme se trochu uklidnili, tak ze mě Irena slezla a já vylezl zpod jejích šatů. Na první pohled byla zmožená. Stále klečela a nemohla se sama postavit. Pomohl jsem jí na nohy a posadil na židli. Celá se třásla a nemohla pomalu udržet ani hrneček s kafem.

To bylo už úplně studené. Ten může tak nejvýš jednou za týden. Podívala se na hodinky. Ráno jdu do práce. Nebyl jsem si jist, zda by se dostala v pořádku domů a na nocleh bych ji dnes nechtěl. To bych se nevyspal vůbec.

...

Trio porno 69 porno porno anal tube actrices porno maduras. cumlouder porno secretarias rusas porno duro gratis lesbianas gratis folla descargar videos de viejas lesbianas videos peliculas porno gratis gang bang porno de embarazadas desnudas porno x maduras peludas tetas pequeñas puta xxx chicas comiendose el culo porn videos porno de putas mamando amateur español videos maduritas tetonas peliculas porno gratis actrices españolas follando hentai hd mujeres corriendose a su vecina cachonda porno maduras xxxx peludos videos negras gordas secretarias culos gigantes porno gratis videos gigi rivera videos gratis en castellano gratis porno gratis tetas naturales perfectas peludos pillados follando videos lesbianas hd videos hentai porno intercambio parejas follando follando embarazada follando porno videos porno trios travestis porno de maduras espanolas follando chicas guarras alexis texas tetas del porno de travestis follando sexo sexotube chicas amateurs gratis videos porno gratis de porno abuelas follando mujeres masturbandose casting pelis porno trios porno casting español pollas enormes naturales porno hd xxx videos xxx videos putas viejas cachondas gratis porno de masajes eróticos peliculas porno animado vieos porno sexo anal vídeos porno por el culo videos gratis mujeres con rubias follando putas porno hd xxx maduros follando vicky storm maduras cachondas películas porno gratis polla madre porno chicas masturbandose videos maduras amater follando como chupar coño xxx caperucita roja porno gratis beso negro follando en español joven peliculas pornos porno trios videos eroticos gratis negras x masajes erotico gratis videos pornos vintagexxx chicas pornos gratis lesbianas pelis porn come coños peludos ferrara gomez hd bondage vieja tetona masturbandose videos porno bixesual videos xxx videos pornos en la playa poorno videos maduritas sexo con mujeres chupando pollas negras grandes xxx videos porno ancianas gordas vedios de masturbacion rusa follando transexual pornoo porno maduras espanolas viejas videos porno lesbico maduras hd videos hombres porno virgenes porno porno videos españoles chicas cachondas maduras videos xxx porno videos porno duro mamas cachondas videos de lesbianas videos porno tube video de travestis lesvianas follando videos cumloader parejas sextube porno masajes lesbianas putas enfermeras follando con condon videos porno de porno trio amateur señoras follando videos porno cocina pornotube hd conchas peludas ancianas nacho vidal maduras cachondas maduritas novelas porno de solteras videos amateur porno strapon videos porno fotos porno enfermeras follando samia duarte sexso xxx gratis tetas grandes gratis maduritas solo porno españoles porno mujeres videos cunnilingus videos jovenes calientes porno transesual maduras tube poyas grandes porno videos rubias porno años lesbianas tetas grandes pollas grande porno masaje anal brutal tetas del sexo x porn xxxporno porno.

cumlouder se la ducha pono gratis toro pprno follando viejas jenna jamenson gordas follando viejas peludas nacho vidal gonzo porno español corridasenlaboca pajas con asiaticas rumanas xxx masage porno gratis porno americano porno porno abuelas anal paginas porno bueno negros porno lesbiana porno en castellano web cam vídeos pornos de lesvianas gratis chupa pollas películas pornográficas gratis gangbang videos tias en español videos xx videos gratis 19rubias porno amater nacho vidal masturbandose culos gigantes sexo gratis de gordas cuarentonas tetonas porno casting porno los mejores tetas grandes porno osos vidios trio ruvia 19 lesbianas follando madre porno.

Padl jsem rozlobení muži kundicka ní jako zmlácený. Potom, co mi umyla okna, se omluvila a odešla domů. Lehká halenka, jíž se snažily propíchnout bradavky prsou. Díky invaliditě jsem se nemohl moc hýbat, ačkoliv jsem nikdy nebyl žádný sportovec. Ted si vemte sukni a pradlo do ruky a pojdte se mnou.

Seznamka karlovy vary eroticka seznamka 69

Best porn czech casting videos

EROTICKÉ PŘÍBĚHY PRAHA SEX