Tantra plzen nahá joga

February 26 Feb

Tantra plzen nahá joga

Moc hezky se mi s Vámi pracovalo. Jste dopravdy skvělý mentor. Měl jem velké štěstí, že jsem mohl takového odborníka jako jste Vy vidět naživo přímo při práci. Myslím že vjemy z té masáže mohu aplikovat přímo v životě.

Mám úplně jiný pohled na ženu jako bytost. A to jsem úplně na začátku. Těším se na další lekce. Bylo to hodne hluboky z vasich doteku na mem tele jsem citila soucit k sobe bylo to nezny a vim ze se mi uvolnovaly bloky Tantra a jóga představuje dokonalé spojení , ze kterého vzniká originální tantra jóga. Jde o velice staré umění osobního rozvoje a sebepoznání. Tento jedinečný rituál pochází až z daleké drávidské Indie.

Tantra jóga je vhodná pro každého, kdo potřebuje dosáhnout uvolnění těla, zklidnění mysli a otevření srdce. Jde o tři základní aspekty, které jsou důležitými předpoklady šťastného života. Avšak jóga v kombinaci s tantrou nepředstavuje žádnou sportovní aktivitu nebo hru. Mnoho lidí dnes trpí stresem a napětím, pokud se budete pravidelně věnovat tantra józe, pak dosáhnete hluboké harmonie těla a mysli.

Posílíte své fyzické možnosti a dosáhnete dokonalého psychického uvolnění. Dalším pozitivem je důkladné protažení a posílení svalů po celém těle. Navíc je to skvělá prevence proti bolestem zad. Klasickou jógu obvykle cvičíte oblečená. Zkuste si však představit, že jste nahá , spojíte cvičení jógy s příjemnými dotyky tantrické masáže.

Vnímáte jen sebe a svou nahotu, relaxujete a jste plná vzrušení. Každá z pozic takzvané nahé jógy vám umožní lépe poznat své tělo a objevit sebe samu. Otevírá vám pohled na vaše tělo z úplně jiného úhlu pohledu. Tantrické umění, písně a různé rituály tvoří jednotný celek, který lze doplnit o různé prvky. Postupně vznikajícím důvěrným vztahem ke svému tělu se vyvíjí a proměňuje i vztah k vaší sexualitě, do které se dostává více uvolnění a plynutí, což je i cílem dobré tantra masáže.

Možná pak sebe i svého partnera překvapíte. Setkáváte se s pojmem jóga poprvé a potřebujete si jej zařadit do souvislostí? Nejstarší zmínky o józe pocházejí z roku až př. Sanskrtský výraz jóga znamená sjednotit, připoutat nebo ovládnout. V józe se tedy jedná o spojení individuálního já člověka s univerzálním bytím.

Dosažení tohoto spojení vede k překonání našeho nepravého ega ve významu nepravého já, získaného přizpůsobením se společnosti a požadovaným sociálním rolím , které nám brání ve spojení s pravou podstatou bytí. Toto rozpojení nás činí nešťastnými, jelikož jsme zaměřeni převážně na hmotný svět a jeho starosti. Podle filosofie jógy je však skutečnou podstatou života věčné bytí, vědomí a blaho.

Člověk praktikující jógu se tedy snaží ztotožnit s touto podstatou, což vede, dle filosofie jógy, ke štěstí, klidu mysli a osvícení. Osvícení a klidu mysli však nejde dosáhnout pokud je naše tělo slabé a zaměstnané fyzickými obtížemi, které na sebe koncentrují naši pozornost. Jóga se tedy snaží přes práci s tělem o dosažení rovnováhy, stability a fyzického zdraví. V Pevném a zdravém těle pak může sídlit klidná a vyrovnaná mysl. Hlavními pilíři jógy je tedy systém ásan pozic těla , ovládání dechu pránájáma a meditace zklidnění mysli.

Ásany jsou náročné na rovnováhu a vyžadují postupné dosažení fyzické flexibility a dobré kondice. Rovnováhy v ásanách lze dosáhnout pouze naprostou koncentrací a správným používáním dechu, což vede ke zklidnění a oproštění se od stresu a starostí. Hodina jógy je tak jakýsi návrat k sobě samému.

Většina západního světa dnes používá jógu jako prostředek dosažení zdraví, flexibility a jako mentální relaxaci. Evropská kultura a její kult dokonalého těla nás vede k odpojení od sebe samých a nepřijetí toho, jak vypadáme a jací jsme. Snažíme se dosáhnout reklamou prezentovaného ideálu, trápíme se hladem, dietami a úmorným cvičením, neustále se snažíme být někým jiným, ale spokojenost v našem vlastním těle, jediném těle, které máme, nám uniká.

Na řadě seminářů se učíme jak své tělo přijmout, ale cesta skrze hlavu a přemýšlení o tématu je často dlouhá, pomalá a mnohdy nevede ke kýženému výsledku.

Víme, že je dobré mít se rádi takoví, jací jsme, ale jak to udělat, to už nevíme. Své tělo můžeme opravdu přijmout jen tehdy, pokud se s ním naučíme být v blízkém kontaktu. Poslouchat jeho zprávy, vnímat jeho měnící se energii v průběhu dne i v průběhu různých setkání.

Pokud ho necháme, aby nás vedlo a inspirovalo. Opravdu rádi se můžeme mít jen tehdy, pokud přijmeme sebe sama se všemi detaily a drobnými nuancemi, které naše tělo nabízí. Naučte se vnímat jeho vůni, objevte jeho skrytá zákoutí, naučte se znát svá stehna, bříško,ruce i pohlaví. Naučte se své tělo ovládat a být si v něm jistí. Jednou z metod, jak se důvěrně setkat se svým tělem je cvičení jógy jinak — nazí!

Rituál nahé jógy jako metodu sebe-přijetí přináší lektorka Julie Gaia Poupětová, pracující s rozvojem sexuality pro jednotlivce i páry. Každá z pozic nahé jógy vám otevírá pohled na vaše tělo z jiného úhlu pohledu. Poznáte sami sebe tak, jak se neznáte.

Během 90 min cvičení se tak dostáváte do blízkého, vztahu se svým tělem, učíte se jej přijímat, používat i milovat. Podporou jsou i ostatní ženy, procházející stejným procesem.

Celý rituál je zakončen relaxací se zavřenýma očima a závěrečnou meditací. Kdo má chuť, může mluvit o svých prožitcích, kdo ne, ponechá zážitek pouze ve svém nitru. Odcházíte a překvapuje vás vnitřní klid, uvolnění a inspirace.

...

Je skvele, ze si ji mohla takhle doprat Jako bych nějak zcitlivěla vůči sobě a svému tělu Říkala jsi, že účinek masáže bude trvat pár dní, možná týden.

Mne se však energie, touto masáží obnovená, drží stále. Olgo, děkuji Tobě i modelce za výjimečný a kouzelný zážitek a těším se na další pokračování výuky. Moc hezky se mi s Vámi pracovalo. Jste dopravdy skvělý mentor. Měl jem velké štěstí, že jsem mohl takového odborníka jako jste Vy vidět naživo přímo při práci. Myslím že vjemy z té masáže mohu aplikovat přímo v životě. Mám úplně jiný pohled na ženu jako bytost. A to jsem úplně na začátku. Těším se na další lekce. Bylo to hodne hluboky z vasich doteku na mem tele jsem citila soucit k sobe bylo to nezny a vim ze se mi uvolnovaly bloky Tantra a jóga představuje dokonalé spojení , ze kterého vzniká originální tantra jóga.

Jde o velice staré umění osobního rozvoje a sebepoznání. Tento jedinečný rituál pochází až z daleké drávidské Indie. Tantra jóga je vhodná pro každého, kdo potřebuje dosáhnout uvolnění těla, zklidnění mysli a otevření srdce. Jde o tři základní aspekty, které jsou důležitými předpoklady šťastného života.

Avšak jóga v kombinaci s tantrou nepředstavuje žádnou sportovní aktivitu nebo hru. Mnoho lidí dnes trpí stresem a napětím, pokud se budete pravidelně věnovat tantra józe, pak dosáhnete hluboké harmonie těla a mysli. Posílíte své fyzické možnosti a dosáhnete dokonalého psychického uvolnění. Dalším pozitivem je důkladné protažení a posílení svalů po celém těle. Navíc je to skvělá prevence proti bolestem zad. Klasickou jógu obvykle cvičíte oblečená.

Mapa stránek - Nejčastější otázky Aktuality - Odkazy. Naked jóga nahá jóga - fenomén, který objevuje v souvislosti s hledáním svobody a osvobozením od běžných konvencí. Pojďte se svézt na jeho vlně. Je inspirativní, je umělecká, je zábavná, je něžná, je o těle, ale především je o vás! Představte si hladká dřevěná prkna na podlaze v malé útulné místnosti, svíčky, květiny a zvuk bublajícího potoka, představte si sebe sama po náročném pracovním dni, jak usedáte v této místnosti s osmi dalšími ženami.

Chvíli je ticho, relaxujete a připravujete se na to, co přijde. Na pokyn lektorky hodina začíná. Svlékáte si šaty a víte, že se otevírá čas a prostor pouze pro vás, pro váš odpočinek, bytí s vaším tělem a s vaší nahotou. Zhluboka dýcháte a koncentrujete se pouze na přítomný okamžik. Vnímáte vůni svého těla, jen občas zabrousíte pohledem na ostatní nahé ženy v místnosti. Kocháte se volností kterou cítíte, nikde vás nic nesvazuje ani neškrtí.

Jen vy, vaše tělo a poetika nahoty ostatních. Po dýchacím cvičení následuje sestava ásan z ashtanga vinyasa yogy, pro niž je charakteristické dynamické střídání poloh.

Dynamickým cvičením se rozproudí vaše energie a vaše tělo i mysl se dostávají do plynutí. Jen tady a teď. Vůně, nahota, pohledy na tajemná zákoutí vlastního těla i těl ostatních. Láká vás to, ale ptáte se jak souvisí tantra masáž s cvičením nahé jógy? Krom toho, že obojí pracuje s léčením studu a kladným vztahem ke vlastnímu tělu, jedno podporuje a rozvíjí druhé.

Tantrické masáže slouží k rozvoji sexuality a objevování nových dimenzí potěšení a rozkoše, léčí váš vztah a přístup k sobě samé. Stejně tak nahá jóga, která vás vede do blízkého kontaktu s vaším tělem i všemi jeho vůněmi a nuancemi. Cvičením jógy se také mnění způsob držení těla, upravuje se způsob dechu a jak se tělo dostává do své vlastní harmonie.

Mění se i navyklé vzorce chování a tendence k zadržování energie na určitých místech. Dostáváte se do plynutí, jste kreativnější, máte prostor pro nové nápady a především máte čas, který je určen opravdu pro vás. Postupně vznikajícím důvěrným vztahem ke svému tělu se vyvíjí a proměňuje i vztah k vaší sexualitě, do které se dostává více uvolnění a plynutí, což je i cílem dobré tantra masáže. Možná pak sebe i svého partnera překvapíte.

Setkáváte se s pojmem jóga poprvé a potřebujete si jej zařadit do souvislostí? Nejstarší zmínky o józe pocházejí z roku až př. Sanskrtský výraz jóga znamená sjednotit, připoutat nebo ovládnout. V józe se tedy jedná o spojení individuálního já člověka s univerzálním bytím. Dosažení tohoto spojení vede k překonání našeho nepravého ega ve významu nepravého já, získaného přizpůsobením se společnosti a požadovaným sociálním rolím , které nám brání ve spojení s pravou podstatou bytí.

Toto rozpojení nás činí nešťastnými, jelikož jsme zaměřeni převážně na hmotný svět a jeho starosti. Podle filosofie jógy je však skutečnou podstatou života věčné bytí, vědomí a blaho. Člověk praktikující jógu se tedy snaží ztotožnit s touto podstatou, což vede, dle filosofie jógy, ke štěstí, klidu mysli a osvícení.

Osvícení a klidu mysli však nejde dosáhnout pokud je naše tělo slabé a zaměstnané fyzickými obtížemi, které na sebe koncentrují naši pozornost. Jóga se tedy snaží přes práci s tělem o dosažení rovnováhy, stability a fyzického zdraví. V Pevném a zdravém těle pak může sídlit klidná a vyrovnaná mysl. Hlavními pilíři jógy je tedy systém ásan pozic těla , ovládání dechu pránájáma a meditace zklidnění mysli.

Tantra plzen nahá joga

Tantra jóga Tantra a jóga představuje dokonalé spojeníze kterého vzniká originální tantra jóga. Zkuste si však představit, že jste naháspojíte cvičení jógy s příjemnými dotyky tantrické masáže. Každá z pozic takzvané nahé jógy mrdani pornorama umožní lépe poznat své tělo a objevit sebe samu. Jako bych nějak zcitlivěla vůči sobě a svému tělu Odcházíte a překvapuje vás vnitřní klid, uvolnění a inspirace.

HOLKY NA PRIVAT PRVNI CASTING