Curani holek sex po telefonu levne

February 11 Feb

Curani holek sex po telefonu levne

curani holek sex po telefonu levne

Bez čekání, bez placení. Erotické masáže Praha Žhavé erotické masáže v Praze. Luxusní prostory s pětiletou tradicí. Krásné a profesionální masérky. Když o tom tak teď přemýšlím, asi to byl hloupý nápad a já jsem byla naivní husa.

Tenkrát o prázdninách v Itálii jsem však měla pocit, že se mi plní můj dětský sen, když mě ten krásný princ pozval na projížďku na své jachtě. Vůbec jsem nechápala, proč se mnou Martina nechce jet. Ale abych začala od začátku. Na pláži u Říma jsem se seznámila se sympatickým a krásným mužem z Brazílie. Byl to biolog a my jsme naše první rande strávili povídáním o záhadných životních formách Amazonie. Vůbec o nic se nepokusil a tak jsem s nadšením uvítala jeho pozvání na projížďku na jeho jachtě.

Druhý den ráno jsme tedy vyrazili a užívali si krásného letního dne na jachtě. K večeru, když jsem se začala starat, kdy se vrátíme mě Enrico šokoval odpovědí, že to bude trvat déle, protože již několik hodin plujeme ve vodách Atlantiku a naším cílem je Jižní Amerika. Enrico byl naprosto neoblomný, tak jsem prchla do své kabiny a zamkla se tam.

Druhý den ráno už jsem si začala zvykat. Enrico byl zajímavý společník a podle všeho též velmi bohatý. Začala jsem si představovat fantastické prožití léta biologickým výzkumem v Amazonii. Pouze mne trochu znepokojovalo, že nefungovala vysílačka a já jsem nemohla dát vědět kamarádce, co se mnou je. Pozdě večer, asi pátý den nádherné plavby minulou noc jsme se s Enricem prvně krásně pomilovali jsme přistáli v malém dřevěném přístavu na krásném malinkatém tropickém ostrůvku.

Sotva jsem vystoupila z lodi, přikázal Enrico dvěma domorodcům, aby mne ubytovali. Šla jsem tedy s nimi - já husa - do nedaleké rozlehlé budovy bez oken, kde se na mne najednou vrhly, svlékly mne do naha a zavřely do tmavé vlhké cely. Dlouho jsem bušila do dveří a volala Enrica, než jsem unavená usnula.

Ve snu se mi zdálo, že přišel Enrico, převlečený jako ninja, zabil spoustu těch umouněných domorodců, vykopl pancéřové dveře mé cely, lehl si ke mě a začal mě hladit. Příjemné hlazení začalo být intenzivnější a cítila jsem také stále jasněji šimrání v rozkroku, až jsem se probudila.

Nikdo u mě nebyl, ale ten divný pocit mezi nohama zůstával. Když jsem konečně pořádně otevřela oči a rozkoukala se v šeru, zjistila jsem, že v rohu místnosti roste obrovská kytka. Z této rostliny se táhnou jakési mohutné větve či liány. Dvě liány byly pevně ovinuty kolem mých zápěstí, dvě kolem kotníků a jedna kolem pasu, takže jsem se nemohla ani hnout. To, co mě vzbudilo, však byla další liána, trochu silnější a světlejší, která se jemně otírala o mou buchtičku.

Křičela jsem hrůzou, když mě ta podivná rostlina pomaloučku zvedla z postele a ta divná liána pomalu pronikla do mého lůna. Po chvíli jsem to vzdala a odevzdaně pozorovala, co se děje. Ucítila jsem uvnitř zvláštní, ale né nepříjemný, pocit, jako kdyby mne zevnitř jemně čistilo tisíce drobounkých kartáčků. Nevím, jak dlouho to trvalo, snad hodiny, snad jenom chvilku, když jsem pocítila prudký orgasmus, jak kartáčky asi došli k tomu záhadnému G-bodu.

Když dokončila práci na poštěváčku, rozvětvila se tato liánka na mnoho tenoučkých vláken, která mi jen s mírným šimráním pohltila a odstranila všechny chloupky v okolí mé buchtičky. Nyní již liána opustila mou pochvu a já jsem, přesto jak jsem se cítila ponížená a zneuctěná, pocítila závan lítosti, že je venku. Cítila jsem se také nezvykle uvolněně a čistě zevnitř i zvenku, proto soudím, že tato divná procedura mě měla vyčistit a na krátkou dobu my hlavou bleskla naděje, že je to možná takový divný místní zvyk, aby se domorodci nenakazili, nebo tak něco.

Mou naději mi však rychle vzalo to, že jsem nadále zůstala v zajetí rostliny. Její liány mne nyní pomalu přesouvaly k jakési vaně vytvarované do podoby lidského těla, která stála v rohu místnosti. Do vany mne ale nepoložily, zůstala jsem zavěšená jen asi dva centimetry nade dnem.

Liána, ta která se před tím s takovou péčí věnovala mé kundičce, mi nyní vnikla do úst a celá ústa a nos mi ucpala. Naštěstí se skrz liánu dalo dýchat. Vtom do vany začal natékat nějaký průhledný rosol, až jsem zmizela pod hladinou a děkovala rostlině, že skrz ní můžu dýchat. Po chvíli jsem cítila, jak rosol tuhne a když už byl skoro tvrdý, horní polovina se odklopila a zatímco vana s odlitkem mého těla zajížděla do zdi, rostlina mne pomalu přesunula na postel.

Ještě, než mě úplně uvolnila, usnula jsem vyčerpáním a také asi nějakou drogou, kterou do mě dostali. Nová rostlina, které jsem dala jméno Robert, do mne lehce pronikla a mnoha malými šlahounky dráždila můj klitoris a pysky, zatímco ten velký tlustý konec mne přiváděl k divokému orgasmu zevnitř.

Bylo to nepochopitelné, ale podle všeho byla tato rostlina určena k tomu, aby mi dělala jeden orgasmus za druhým. Takto to pokračovalo až do večera, jen s krátkými vyrušeními jinou rostlinou, která mi průběžně dávala najíst a napít. Večer mne pak odvezli zpět do mé cely a než jsem pod vlivem drogy usnula, stihla jsem si všimnout, že na zdi je tabulka kde mimo jiných čísel byl i počet orgasmů, které jsem dnes měla a na kalendáři výrazně zatržen den mé ovulace, který má být za 6 dní.

Následujících pět dní probíhalo stejným způsobem, pouze jsem na sobě pozorovala zvláštní rezignaci a do jisté míry i spokojenost. Zvláště ráno jsem se až styděla, když jsem se přistihla, jak se nemohu dočkat, až mě dovezou k Robertovi.

Pátý den večer jsem se zahleděla na tabulku a říkala si, co mne asi zítra čeká, proč je ten den tak zvýrazněný. Ráno po snídani mne tedy čekalo překvapení. Když už jsem nedočkavě očekávala, až se odsune známá stěna a odjedu do haly k Robertovi, odsunula se najednou protější stěna a já nevěřícně zírala do druhé, podstatně menší haly, kde už se řadily mé kolegyně ve skleněných rakvích k jakýmsi dřevěným boxům, ale co víc, místy se již boxy otevíraly a vylézali z nich různá zvířata a dokonce jakýsi tvorové - napůl zvíře, napůl člověk.

Když jsem zastavila u svého boxu, byl z něj vypuštěn nadržený samec levharta, který, zřejmě již znalý situace, hned strčil svůj penis do mé nadržené vlhké kundičky i když nyní poněkud sevřené úzkostí z toho co se dělo kolem. Snad pod vlivem drog, snad tím, jak ve mne vypěstovali závislost na sexu jsem s údivem zjistila, že se mi to milování s divokou šelmou v bezpečí mé skleněné rakve vlastně líbí.

Po době, která mi po zkušenostech předchozích dní přišla krátká se do mne levhart prudce vystříkal a pomalu odešel zpět do boxu. Box se zavřel, ale k mému údivu se dal do pohybu a místo něj přijížděl jiný.

Mezitím jsem pozorovala okolí. Bylo tu zastoupeno několik zvířecích ras, převážně šelmy, ale také ponící a v rohu haly jsem zahlédla akvárium s delfínem. Musím přiznat, že při tom pohledu mne napadlo, že bych to s ním také chtěla zkusit. Dorazil můj druhý box a vrhl se na mne další levhart. Budu tedy asi mít dnes den levhartů. Pořád mi přicházelo na mysl vysvětlení, sice logické ale ze žánru sci-fi, že tu někdo kříží různá zvířata s člověkem a dle kreatur, které jsem tu a tam zahlédla, úspěšně.

Ale nakonec proč ne, ony rostliny, které o mne zde pečují nejsou o nic méně podivné. Další den započal stejně, ale dnes byl na řadě obyčejný pes domácí. Ten se choval mnohem něžněji, než Levhart předešlého dne.

Nejdříve mi zabořil svůj studený vlhký čumák do klína a pak začal dlouhým hrubým jazykem pomalu vylizovat mou mušličku. Postupně zrychloval, jak ze mne vytékalo stále více šťávy, až jsem dosáhla nádherného orgasmu.

Se stále větší náruživostí lízal a lízal, až se konečně rozhodl na mne skočit. Musím říci, že ten pes to se svým nářadíčkem uměl nádherně. Tak jako předchozího dne, hned jak první pes skončil, přišel na řadu jiný. Byl to nádherný den, na konci kterého jsem důvěrně znala mnoho různých ras psů a hlavně jsem měla nádherně vylízanou buchtičku. Třetí den jsem však dojela do kouta haly, kam jsem zatím neviděla a zjistila, že je tu něco jiného.

Genetické možnosti toho experimentátora snad neznají hranic. Zde na mne totiž čekala zase rostlina, ne nepodobná Robertovy, ale vždy přesně v okamžiku mého orgasmu jsem cítila, jak do mne něco stříká. Co mne však tak udivilo, bylo, že okolo nebyli jen tito Roberti, ale lidské postavy mužského pohlaví, se zelenou pokožkou a místo chlupů porostlí něčím jako trávou.

Že by to byli kříženci člověka s rostlinami? To by bylo fantastické, ale je to přeci nemožné!?! Další den jsem ke svému úžasu zůstala ve svém pokoji a Adéla se o mne pečlivě starala a pořád mi nechávala jeden šlahoun v mé kundičce.

Jenže mne s ním nedráždila, jen tam tak byl a to mne hrozně rozčilovalo, protože jsem se potřebovala alespoň párkrát udělat. Naštěstí mne brzy uspali. Ráno mne pak čekalo další překvapení. Otevřeli se totiž dveře, kterými mne sem první den přivlekli, otevřela se i skleněná rakev a já mohla jít ven. Jak se ukázalo, pustili mne sice ven na ostrov, ale do oblasti, která byla ohrazena snad deset metrů vysokou zdí, která byla v moři nahrazena hustou kovovou mříží.

Ale díky alespoň za to. Natáhla jsem se na sluníčku, chvíli se vyhřívala, ale má kundička brzy začala žádat své, jak byla zvyklá a přinutila mne hledat něco na uspokojení.

Prví co jsem zahlédla byly různé oblázky na břehu a hned jsem je začala do sebe strkat jak nějaká úchylačka. Už už jsem měla orgasmus, když z chodby za mnou vyšla nějaká dívka. V první chvíli jsem se trochu lekla a styděla, zvláště, když ze mne jak jsem tam tak stála začaly vypadávat kameny.

Ale pak jsem pochopila, že ta dívka je na tom stejně jako já, protože mě poprosila, jestli mi může pomoci ty oblázky nastrkat zpátky, a jestli já udělám jí to samé. Po chvíli jsme obě dosáhly orgasmu a nechaly kameny vyklouznout ven. Ona pak chytila mé chodidlo, pohladila je, smyslně olízla nárt a začala jej strkat do své kundičky. No to jsem ještě neviděla, ale jak jsem byla zdrogovaná a nadržená, hned jsem to po ní zopakovala. Tak jsme se tam jemně dráždily a laskali a mezi orgasmy jsme se seznámily.

Jmenuje se Annie, pochází z USA a je zde už několik měsíců. Co je však důležité, podařilo se jí seznámit s jedním z dozorců a ten jí vysvětlil, o co tady jde. Když jsme tedy byly obě uspokojené alespoň na nějakou chvíli , sedly jsme si na břeh, pozorovaly příboj a Annie začala vyprávět.

Annie se na ostrov dostala velmi podobným způsobem, jako já. Také naletěla na sladké řečičky krásného chlapa. Strávila už na ostrově mnoho měsíců a snad si ani nepamatuje, že by kdy byla jinde.

Nejdříve také nemyslela na nic jiného, než na útěk, pak se ale se svým osudem smířila a teď je zde docela šťastná, má dost jídla, žádné starosti a od rána do večera holduje sexu.

Také jsem se dozvěděla, že mne pustili ven ne za vzorné chování, ale proto, že to mám dostat, takže mám několik dní volno.

Jak jsme tam tak seděly, pozorovaly příboj a v hlavě se nám vybavovaly zážitky uplynulých dní, dostaly jsme zase na to chuť. Annie mi prý hned musela ukázat něco naprosto super a odběhla do nedalekého houští.

To co přinesla vypadalo tak trochu jako hrablo na sníh s polystyrénu a s dřevěnou násadou. Nejdříve mi nebylo jasné co s tím, ale pak si Annie lehla k moři, až na hranici příboje, zasunula do své vlhké buchtičky násadu a konec s polystyrénem položila jako plovák na vodu. Byl to fascinující pohled pozorovat, jak jí každá vlna zaráží násadu hloub a hloub a zároveň se jemně naklání nahoru a dolů.

Jen ten pohled mne nesmírně vzrušil a moc jsem chtěla, aby mi Annie svůj vynález zapůjčila. Ta však byla neoblomná a jediné, v čem mi vyhověla bylo, že mě nechala kleknout si jí nad hlavu a nechat její hbitý jazyk kmitat v mé buchtičce. Byla to nádhera, jak jsem hleděla na příboj na širém moři, pozorovala plovák, který ráznými pohyby uspokojoval Annie a cítila v sobě Anniin jazyk.

Po chvíly Annie dosáhla již několikátého orgasmu a pomalu jí to takhle přestalo bavit a tak konečně nastal okamžik, na který jsem čekala. Rychle jsem si lehla na záda a rázným pohybem vsunula násadu do své již úplně mokré a doširoka otevřené kundičky.

Pak jsem plovák pomalu spustila do vody a nechala se unést nádherně vzrušujícím příbojem. Přestala jsem vnímat okolí. Když ve mě po poměrně krátké době doslova explodoval první orgasmus, na chvíli jsem se vzdáleně vrátila do reality a se zájmem zpozorovala, že můj jazyk se už činí v Anniine kundičce.

Její šťáva mi stékala po tvářích a to mne vrátilo opět do světa, kde neexistuje nic, než absolutní sexuální vzrušení. Nevím, jak dlouho to mohlo trvat, ani kolik jsem měla orgasmů. Vím jen, že jsme se s Annie takto několikrát vystřídaly, když jsem si všimla, že slunce již zapadá za obzor.

Rozhodly jsme se tedy rozdělat oheň. Musím říci, že v tomto ohledu o nás bylo dobře postaráno a kromě připraveného dřeva a zápalek tu byl i dostatek jídla. K večeři jsme si vybraly rybu opékanou nad ohněm. Já už jsem se chystala svou rybu napíchnout na klacek a začít, když mě Annie zarazila otázkou, jak vím, že tato ryba je ta, co mi bude nejlépe chutnat. Zdálo se mi, že jsou všechny ryby stejné, a to jsem jí také řekla. Ona však nedala jinak, než že musíme všechny ryby, které tam byly připraveny vyzkoušet, abysme vybraly pro sebe to nejlepší.

O čem je řeč jsem pochopila až v okamžiku, kdy mi jemně roztáhla nohy a mou rybu do mne začala jemně zasouvat. Přitom se mě ptala "Nevím, jak ty, ale já načínám ryby nejradši od hlavy. Jen když jsou živé, mám je radši od ocasu.

Jestli teda máš radši ocas, stačí říct". To už ale ve mě byl i skoro celý ocas a z né zrovna malé ryby čouhal už jen koneček ocasních ploutví. Annie se mne teda zeptala, jestli mi tahle ryba vyhovuje, nebo jestli má zkusit jinou. No, byla jsem nepřetržitě nadržená a už zase dost vzrušená, takže jsem jí samozřejmě řekla, ať zkusí další, že si to rozmyslím.

Pak jsem ale dodala, "nebo počkej, abych to mohla pořádně posoudit, musím jí vyzkoušet ještě od ocasu". Tak jsem postupně vyzkoušela z obou stran všech asi dvacet ryb. Už už jsem si chtěla jednu vzít a začít opékat, přecejen jsem měla hlad, když mě Annie zarazila. Tomu jsem nemohla odolat. Annie tedy jednu rybu vytáhla a pomalu, ocasem napřed jí do mně strčila.

Byl to zvláštní, velmi příjemný pocit jak se o vnitřek mé pochvy otíraly ploutve, ale něco naprosto neuvěřitelného nastalo, když Annie nabrala do hrnku vodu a rybě polila hlavu. Jak se ryba začala uvnitř třepat, zažila jsem tak prudký a náhlý orgasmus, jak snad ještě nikdy.

Bylo to prostě jak blesk z čistého nebe. Po několika dalších rybách a několika dalších orgasmech jsem se rozhodla nechat si tu nejlepší živou rybu v kádi na zítřek a druhou nejlepší upéct. Jak jsem opékala, musela jsem ještě náležitě pomáhat Annie s jejím výběrem. Bylo zajímavé jí pozorovat, jak velmi zkušeně hodnotí kvalitu ryb a sama se mi přiznala, že jich určitě takto ozkoušela již tisíce.

Byla jsem již ospalá, ale také pozorováním a asistováním Annie velmi vzrušená. Rozhodla jsem se tedy vrátit k jemnému a příjemně uspávajícímu způsobu uspokojení, který jsem objevila dnes ráno.

Nasbírala jsem tedy v okolí příhodné oblázky a hezky je do sebe nastrkala. Annie přitom dojedla a začala vyprávět. Tak jsem se dozvěděla, že můj krásný biolog Enrico je opravdu biolog, ale hlavně, že jeho otec je slavný biolog, který dělal před lety na vládním projektu americké armády na bioroboty. Cílem bylo prý vyvinout dokonalé vojáky - roboty křížením různých živočišných a rostlinných druhů. Již před několika lety byl projekt zastaven, ale profesor se rozhodl dokončit své dílo.

Po tom, co začal bádat na vlastní pěst šel vývoj rychle dopředu, protože konečně mohl používat čistý lidský genetický materiál a zejména realizovat početí nových mutantů přímo v nenahraditelném ženském lůně. Tak vznikly v první fázi ony přítulné rostliny - Roberti a posléze i lidem podobná zelená monstra. Ta prý již disponovala ohromnou silou, výdrží i inteligencí. Jak jsem tak poslouchala tuhle zvláštní sci-fi pohádku, usnula jsem a vlastně už přesně nevím, co jsem opravdu slyšela a co byl sen.

V noci jsem se probudila, abych se šla vyčurat a přitom se ze mne vysypalo několik oblázků. Bylo již k ránu a mne se už nechtělo tolik spát, takže jsem se rozhodla si zase udělat trochu blaho. Můj pohled padl na lopatku, která byla u ohniště na zasypávání oharků. Měla rukojeť tak akorát padnoucí do mé buchtičky, takže jsem neváhala, strčila jí tam a šla si stavět k hranici příboje hrad z písku. Rychle, jsem bez pomoci rukou vykopala poměrně hlubokou jámu a kolem ní vysoké hradby.

Bohužel jsem v zápětí podlehla silnému orgasmu a několik pudových škubnutí mého těla stavbu úplně zbořilo. Voda stříkající z raního příboje na mou buchtičku, a lopatku stále v ní zasunutou, mne však brzy probudila k dalšímu úsilí.

V jedné světlejší chvilce těsně po orgasmu, mne napadlo, že by vlastně bylo velmi příjemné takto utéct. Tak jsem tedy i s lopatkou odešla ke zdi, která nás tady věznila, vybrala si vhodné skryté místo a pustila se do kopání, opět bez rukou nejen abych si nezlámala nehty.

Asi po hodině jsem se vrátila k Annie a lopatku vrátila přesně tam, kdy byla předtím. Přitom jsem si všimla, že Annie má ve své kundičce kus do hladka vyleštěného klacku.

Neodolola jsem a nasunula se na vyčuhující konec. Takto k sobě něžně přitulené jsme spaly až skoro do poledne, kdy jsme se probudily a hned obě začaly pořádně přirážet, až jsme se nádheně udělaly. Něco jsme pojedly a zase se věnovaly kupodivu nejen sexuálnímu dovádění. Odpoledne pak pro Annie přišel dozorce a ona se musela vrátit. Mne pak začaly mé dny, takže jsem musela přerušit kopání tunelu o co to měl hrabě Monte Cristo jednodušší, když mohl kopat každý den.

Po skončení jsem si ještě celý den užila všech atrakcí, které jsem objevila, vykopala další kus tunelu a ráno pro mě přišel dozorce. Trochu jsem se bránila, když mě zavírali do skleněné rakve, ale neměla jsem šanci a tak jsem se během pár minut octla na běžícím páse, který se se mnou rozjel do dalšího "pracovního" měsíce na ostrově. Dopravní pás se mnou však nezamířil do žádné ze dvou hal, ve kterých jsem "pracovala" minulý měsíc.

Komplex byl zřejmě velmi rozsáhlý a já jsem teď cestovala nějakou dlouhou tmavou, vlhkou, ale teplou chodbou dolů do podzemí, někam přibližně pod tu menší z obou hal. V malé kulaté místnosti, kde se se mnou má rakev zastavila, mne hned zaujaly masivní kruhové dveře ze železa. Když se pak podobné dveře za mnou zavřely, připadala jsem si tak trochu jako v ponorce kapitána Nema. Ještě více mne udivilo, když se náhle má rakev otevřela a nechala mne vylézt.

Nestačila jsem se ale ani svobodně nadýchnout a už se kolem mne začala ovíjet rostlina velmi podobná Adéle, ale tmavší, fialové barvy. Věděla jsem, že nemá smysl se bránit a také jsem se vlastně tak trochu těšila a tak trochu dost vzrušila. Přesněji řečeno stála jsem tam bez hnutí, pozorovala liány, jak se ovíjejí kolem mého pasu, kolem prsou, zápěstí, kotníků a od kotníků směřují výš a výš Když mě Adéla konečně pevně ovinula a hlavní šlahoun si začal jemně prorážet cestu do mé jeskyňky, slastí jsem až vykřikla.

Následovalo opět dlouhé velmi pečlivé čištění mého pohlavíčka zevnitř i zvenku, velmi podobné tomu, které proběhlo můj první den na Ostrově. Nyní, když jsem již věděla co mě čeká nebyl ten krásný zážitek ničím rušen a v klidu jsem si vychutnávala tisíce kartáčků a chapadýlek, která se věnovala bez ustání mému lůnu, poštěváčku, bradávkám i celému zbytku mého roztouženého těla.

Tentokrát však očista netrvala tak dlouho, protože když byla Adéla hotová, nebyl ještě konec "směny". Naopak, vše mělo teprve začít. Tato Adéla byla vybavena ještě jedním velkým, tlustým chapadlem zakončeným širokým trychtýřem. Toto chapadlo se mi najednou přisálo na obličej a v zápětí pohltilo celou hlavu. Přestože jsem již věděla, že mi tady svým způsobem nechtějí ublížit, v první chvíli mě zachvátila panika.

Pak jsem se ale zkusila nadechnout a ono to šlo. Chapadlem ke mě proudil čerstvý, mírně nasládlý vzduch. Bylo jen trochu nepříjemné, že jsem vůbec nic neviděla. Po chvíli mne ale čekal další šok, když jsem zaslechla přitékat mohutným proudem vodu a vzápětí se voda také dotkla mých kotníků a pomalu stoupala výš a výš. Začala jsem sebou škubat, ale s Adélou jsem ani nehla, takže jsem během ani ne minuty byla celá pod vodou.

V tom se přítok vody zastavil a já jsem zaslechla, jak se masivní dveře pomalu s vrzáním otevírají a ucítila jsem závan chladnější vody. Adéla se se mnou dala do pohybu. Sice jsem nic neviděla, ale měla jsem pocit, že se mnou proplula druhými vraty, než jsem sem přijela, a pak ještě chvíli plula dál. Když jsem se zastavila, cítila jsem kolem sebe víření vody a vycítila jsem těsnou blízkost velké ryby, která mě obeplouvala dokola ve stále menších kruzích. Měla jsem docela nahnáno, hluboko pod vodou, nic nevidím, jen cítím jak se ke mě přibližuje velká ryba s neznámými úmysly.

Naštěstí jsem na rozuzlení nemusela čekat dlouho, ryba mi dala své úmysly brzy znát. Jak kolem mě plavala stále blíž a blíž, začala se o mě při každé otočce otírat. Když se o mě při jedné otočce otřelo něco, co můj ženský instinkt i poslepu jasně rozpoznal jako ztopořený penis, věděla jsem na čem jsem. Několik minut pak neznámý samec pokračoval v tomto rituálu, avšak už se pokaždé neomylně otřel svým, stále větším a tvrdším penisem.

Tato milostné předehra už mě natolik rozvášnila, že jsem začala spolupracovat a kupodivu mě Adéla pustila všemi chapadly, s vyjímkou toho, kterým jsem dýchala a jednoho, které mě pevně drželo v pase. Nově nabytou volnost jsem ihned využila k tomu, že jsem se začala nastavovat tak, aby se mi ryba třela nejen o ruce, nohy, boky nebo prsa. Bylo to po slepu složité, ale nakonec jsem s velkým úsilím dosáhla kýženého cíle. Velký tvrdý penis mi konečně přejel mezi stehny a nádherně zavadil o mou nenasytnou a nesmírně vzrušenou buchtičku, než zase zmizel ve tmě.

Samou slastí jsem snad na chvíli ztratila vědomí, ale brzy následovalo další tření penisu o stehna a náraz na kundičku. Nyní už ten samec rozpoznal sám, kam má mířit a bez mé pomoci se vždy neomylně trefil. Trochu s obavou, co se pak stane, jsem se nakonec nechala ovládnou vzrušením, nastavila se správným směrem, doširoka roztáhla nohy a s pomocí rukou se mi už na druhý pokus podařilo se na ten mohutný penis napíchnout.

Objala jsem pak rybu a ta se mnou divoce začala křižovat, otáčet se, naklánět a jinak dovádět, až jsem chvílemi křičela rozkoší. Dodnes nechápu, jak za námi Adéla stíhala pořád plout. Po úžasně dlouhé době plné fantastických zážitků a nádherných orgasmů najednou zalilo mé nitro žhavé semeno a vzápětí se ryba oddělila a ztratila o mne zájem.

Adéla mě ihned zase ovinula a zamířila zpět. Pak už jsem jen slyšela, jak se za mnou opět uzavřel průchod a začala se vypouštět voda. Když mi Adéla pustila hlavu, byla jsem opět v té malé kulaté místnosti. Co mě však hořce překvapilo bylo to, že onen trychtýř, který byl celou dobu na mé hlavě, je kousek dál průhledný, a že by bývalo stačilo ho jen trochu popotáhnout, abych si ušetřila trochu strachu a abych poznala, kdo mi tento den poskytnul tolik nádherného sexu.

Byl to ten Delfín, kterého jsem před několika týdny pozorovala v akváriu? Nebo to byla nějaká záhadná mořská ryba, či ještě záhadnější monstrum stvořené v těchto laboratořích? Za nedlouho se otevřely třetí, menší dveře a za nimy byla menší útulná místnost s postelí a prostřeným stolem. Poprvé na Ostrově se tedy najím u stolu a přespím v posteli.

Druhý den jsem opět s Adélou zamířila pod vodu. Tentokrát jsem si již "helmu" nasadila dobře, takže jsem dobře viděla kde jsem. Opravdu jsem byla pod akváriem v malé hale, ale podvodní prostor byl mnohem rozsáhlejší a podle všeho vedl až do moře.

K mému velkému zklamání se však o mě jen otřelo několik malých ryb, ale na mého samce jsme čekaly marně. Po nějaké době jsem se tedy vrátila do své místnůstky a po zbytek dne jsem měla volno. Bylo velmi zajímavé, jak moji věznitelé přesně věděli, co potřebuji a v pokojíčku mi nechali několik robertků, abych se mohla uspokojit. Nakonec jsem ale stejně nevydržela a znásilnila Adélu.

Ta se nejdříve zmateně odtahovala, ale nakonec buďto pochopila, nebo to vzdala a nechala si několik chapadel najednou strčit do mé štěrbinky. Tak jsem si užila krásný volný den. Třetího dne ráno mě vzbudil budík, něco, co jsem na Ostrově ještě nepoznala. V zápětí mě Adéla pevně ovinula a přišli dva muži s přístroji. Po krátkém gynekologickém vyšetření s údivem jsem poznala, že už mě dotek mužské ruky na mé kundičce ani moc nevzrušuje, už znám příjemnější věci muži zase odešli.

V zápětí dorazila má skleněná rakev a než bych si nechala Adélou zlámat ruce, radší jsem tam vlezla sama. Rakev se mnou odjela do rozsáhlejší podzemní místnosti, která se naprosto lišila od všeho, co jsem tady dosud viděla. Tato místnost totiž byla napěchována různými přístroji a já jsem zde byla jediná živá bytost. Zastavila jsem se pod přístrojem, který velmi připomínal stojanovou vrtačku a něco, jako vrták o průměru pět centimetrů se mi hned pomalým krouživým pohybem zavrtalo mezi nohy.

Bylo to něco úplně jiného, než na co jsem tu byla doposud zvyklá. Chladný lesklý kov s hlubokými šroubovitými zářezy mě doháněl k šílenství svým krouživým pohybem, který mi dělal jeden orgasmus za druhým, jeden prudší, než druhý.

Při tom jsem ještě s povděkem pozorovala, že "vrták" je dutý a že mě saje jako vysavač. To zjištění mně ještě více vzrušilo, až má mysl opět odletěla do říše sexuální posedlosti a bezvědomí.

Až teprve když "vrták" opustil mou pochvu a já se vydala zpět do svého pokojíčku mi došlo, že jsem právě prodělala nádherně bezbolestnou interupci, která mou malou rybičku přenesla z mého lůna do pro ni snad bezpečnějšího inkubátoru.

Svůj úkol pro tento měsíc jsem splnila a tak jsem další den byla propuštěna ven na pláž. Tam jsem se nyní setkala hned se čtyřmi dívkami, se kterými jsem se oddávala bezuzdným sexuálním orgiím, povídaly jsme si o své minulosti i zdejších zážitcích a dávaly si vzájemně něhu a lásku.

Přesto jsem nezapomínala na svůj úkol vykopat tunel pod zdí. Každou noc jsem pilně kopala, až mě z toho kundička bolela. Tentokrát to bylo náročnější, protože často měla zrovna lopatku v práci některá z mých přítelkyň, kterým se nápad s kopáním velmi zalíbil. Samozřejmě jsem jim neřekla o svém tunelu, natolik jsem jim nedůvěřovala, ale líbilo se mi je pozorovat, jak drží v kundičce lopatku a kopou hradní příkop, zatímco já jsem si užívala s plovákem zmítaným příbojem.

Když tedy na mne nevyšla večer lopatka, nezbylo, než si vypomoct tím, co bylo. Tak jsem postupně vyzkoušela kopat příborem, vařečkou, rybou a spoustou dalších zajímavých nástrojů padnoucích do mé rozdychtěné kundičky. Nakonec se však ukázala nejlepší vydlička, kterou jsem písek nakopala a větev s jehličím, kterou jsem pak písek vymetla ven na hromádku. Protože hotel, kde jsem byl tehdy ubytovaný, neměl vinárnu a ani žádné další vhodné místo pro chronické nespavce, jako jsem já, vydal jsem se do okolí hledat podnik, kde se dá pít i po desáté hodině večerní.

Narazil jsem na jeden, byl tak z poloviny plný a velmi výrazně v něm převládalo ženské osazenstvo. Začal jsem očima hledat, kam si nejlépe sednout. Mou pozornost zaujala nádherná dívka, která seděla u barového pultu úplně sama. Pila mojito jak jsem později při placení zjistil, bylo virgin. Věk se u těchto typů určuje velmi těžko, odhadoval jsem ho na cokoli mezi 22 až 33 lety.

Měla postavu modelky a její lícní kosti a oči působily tak fotogenicky, že by rozhodně mohla patřit mezi tváře nějaké významné světové značky. Navíc jsem na ní viděl, že je velice smutná, a to jsem nemohl nechat jen tak. Neoslovuji děvčata na baru, nechci se seznamovat, protože život je už tak dost komplikovaný a proč to vše ještě zhoršovat.

Ale dívka v podobě anděla, s očima plaché laně, předvádějící femur o takové délce, která je ve všech anatomických atlasech popisována jako mužům životu nebezpečná, mě prostě nemohla nechat v klidu.

Sedl jsem si ob stoličku vedle ní a ani se na ní nepodíval. Objednal jsem si Jacka Danielse a začal spřádat plány, jak ze sebe neudělat loudila a naprostého idiota. Nevím, co jsem čekal, že se stane, ale oslovil jsem jí totálně banálním způsobem a tak trošku si věřil, že mě hned neodvrhne. Je společensky snesitelné, aby se tu s vámi bavil muž, který nemůže vidět dívku, jako jste vy, tak samotnou a smutnou? Možná se bojí odmítnout kolegu z práce, napadlo mě. Hlava se mi rozjela na plné obrátky a ležérně jsem jí odpověděl:.

No a to jsem chtěl vydávat za naše seznámení. Překvapila mě, jak samozřejmě a rychle přešla na tykání. Chtělo se mi vypísknout radostí, ale sebral jsem v sobě zbyteček sil a vážně odpověděl, jakoby vlastně stejně ani jiná možnost nebyla: Za jak dlouho přijdeš? Nepatrně jsem sklopil hlavu na znamení, že rozumím, a odpověděl jsem: Pokynul jsem barmanovi a nechal mu tučné spropitné, aby viděla, že nejsem škrt.

Úkol najít diskotéku Koruna byl snazší, než se zpočátku zdálo. Na náměstí byl plakát, podle kterého jsem se zorientoval. Diskotéka začínala až v 11 a končila ve 4 ráno. Také nabízela půlnoční překvapení, ale já už byl překvapen tolik, že být ještě víc překvapen jsem si ani nepřál.

Přišel jsem v půl deváté, takže bylo vevnitř téměř prázdno a klid. Vyhlédl jsem si tmavý kout, kde byl stůl pro čtyři a odkud bylo dobře vidět ke dveřím. Přemýšlel jsem, co si objednám. Nepila očividně alkohol, kouřila, to já ostatně kouřil v té době příležitostně také. Lahev vína na stole asi nebude nejlepší nápad, a já si odpustím panáky.

Z úvah mě vyrušila celkem sympatická servírka a zeptala se mě, co si dám. Co byste mi doporučila? Navíc se rád nechám poučit, co dobrého si mohu udělat či objednat. Ani jsem nečekal na odpověď, a rovnou jsem vstal a šel za ní. Na servírku a barmanku v jedné osobě byl zezadu opravdu moc pěkný pohled. Své hříšné myšlenky jsem rychle zahnal, protože tu přece mám rande s živoucím vtělením bohyně Afrodité.

Vezmu velkou sklenici nula čtyřku, vrazím tam půlku velkého Semtexu, decku vodky z černého rybízu a doleju to džusem také z černého rybízu. A na závěr to zasypu ledem. Není tam moc alkoholu a tak jich zvládnu za noc víc. Rozesmála se a s plamínky, které jí tančili v očích, mi vesele odpověděla: Tak dobře, řeknu vám to. Když jste sem vešel, tak každý váš pohyb vyzařoval sebevědomí alfa samce na lovu. No a i když jste mě viděl za barem, tak jste mi nevěnoval ani jediný pohled, natož abyste za mnou přišel.

Protože vás neznám, muselo to znamenat jediné, a to že tu máte rande. Jsem taky pěkná potvora, a aby mě někdo přehlížel jako vy, tak to se mi teda fakt hodně dlouho nestalo.

Polknul jsem, zhluboka se nadechl a spustil: Vše je jak jste řekla. Jsem přesycen dojmy a nevnímám krásu kolem sebe. A děkuji, nebýt toho, co jste mi řekla, choval bych se jako tupé hovado.

Úplně se mi vypnul mozek. Tímto vaším kouzelným nápojem připíjím na krásu, kterou oplýváte a na rozum, který z vás dělá zcela výjimečnou bytost. Nejdřív mě přehlížíte jak lány a na závěr nejsem pro vás ani ženou. To jsem teda fakt zvědavá, na koho čekáte.

A když bude aspoň trošku na holky, tak vám ji přeberu, to si pište. No, moc bych se na vašem místě nesmála. A běžte si už sednout ke stolu, přišli mi lidi, nemám čas jenom na vás. Zcela uzemněn jsem se vracel ke svému stolu. Tak já, tak dlouho studující zákoutí lidských duší, jsem byl dokonale rozcupován dívkou, která měla naprosto mimořádný a přesný pozorovací talent.

Potřeboval jsem takovou lekci, protože jsem se zcela oddal představě, že neznámou krásku jediným pohledem sbalím a dovedu si jí k sobě na hotel, kde jí vyšukám mozek z hlavy. A to se, jak všichni víme, ve skutečném světě neděje. Situaci jsem si znovu zanalyzoval a výsledek vypadal následovně. Na krásné dívky si troufnou převážně jen sebevědomí hajzlové, kteří je pak trápí. Takové dívky mají potíže v práci, protože na ně kolegyně žárlí a kolegové sukničkáři jim dávají neustálé nemravné návrhy.

A to je také pěkně otravné. Dle všech indicií se jednalo právě o tento případ. Tady pak platí pravidlo naslouchat, naslouchat a naslouchat. Pohroužen do svých úvah jsem ji málem přehlédl. Jak stála mezi dveřmi a rozhlížela se okolo, byla mnohem krásnější, než na baru.

Rychle jsem se zvedl, šel jí naproti a pomohl jí z letního pláště a položil ho na sousední židli. Byla opravdu vysoká, měřím a oči i ústa jsme měli v jedné rovině. Ale my se neznáme, viď? Někoho jsi mi připomněl, ale teď vím, že jsem se spletla. Možná ti skutečnost, že mě neznáš, pomůže.

A protože potřebuješ mluvit právě dneska, právě teď. Proto jsi sem také přišla. Chtěla jsem splnit slovo a omluvit se a jít domů. Vůbec ani trošku nevypadala na to, že má sílu někam jít. Na mě se ani nepodívala, koukala na zem a na stůl. Otočil jsem se ke své božské neznámé, nasadil trošku hlubší hlas a řekl jí: Kluci, kteří se o tebe zajímali, byli vždy krásní a hodně silní.

Většinou šéfovali nějaké partě a ne vše, co dělali, bylo košer. Jenže i když tě milovali, tak ti ubližovali. Měli jiné holky, nadávali ti a také i nějaká facka přiletěla, ale tu sis podle sebe vždy zasloužila. A právě dneska se stalo to, proč jsi smutná.

Zvedla oči, prohlížela si mě a zadíval se mi zpříma do očí. Sáhla po cigaretě, já jí zapálil, sáhl jsem po své cigaretě, a zapálil si jí také. Vyfoukl jsem oblak dýmu, podíval se jí znovu do očí, ona můj pohled vydržela a potichu se zeptala: Co mi o mě ještě můžeš říct?

Do této atmosféry se zcela neslyšně a jakoby z jiné sféry zhmotnily dvě sklenky vína. Využil jsem možnosti odkladu, sáhl po skleničce a během krátkého doušku si připravil, co budu říkat. Jsi vdaná, krátkou dobu. A nejsi v manželství šťastná. Je nudné, ubíjí tě a nevíš, co dělat.

Dívky, které mají divoké partnery a jsou ve vztahu týrané, tak jsou přivyklé na určitou hladinu adrenalinu a stresorů a tělo si je i v klidném a vyváženém vztahu nemilosrdně žádá. To proto, že jim vše ostatní bez adrenalinu přijde jednotvárné a fádní. Je mi 39, jsem tu pracovně, jsem ženatý a už 4 roky s manželkou nežiju. Pomáhám jí, starám se o domácnost i děti, neodstěhoval jsem se, ale žít s ní nemůžu. Přesně dnes to jsou dva roky, co se mi zabil přítel v autě. Byl úplně takový, jak jsi říkal.

Milovala jsem ho, dýchala bych za něj a on mi odešel. Sáhl jsem pro papírový kapesník a podal jí ho. Utřela si oči, poděkovala a zkusila se na mě usmát. Já pozorně naslouchal, občas něco doplnil a Káťa se začala čím dál častěji smát a to i docela nahlas. Na diskotéku pomalu začali chodit hosté, pár stolů už bylo zcela obsazených. Najednou začala být Katka nervózní. Je mi s tebou hezky a zcela sobecky bych se s tebou rád aspoň opil. Jedině snad u tebe na pokoji bude bezpečí. Pokud toho však podle nezneužiješ.

Dojdu zaplatit a koupím i něco k pití. Dvě lahve bruta, ok? A tyčinky nebo co tu mají k jídlu. Tak další krásná dívka, která si dnes chce se mnou potykat. Co to jen je za divnou noc a co tohle za město? A hlavně jí neubliž, to bych pak po tobě šla já. Něco ti nechám v kuchyni nandat, abyste mi neumřeli hlady, hrdličky. Přišli jsme na pokoj, nalili si skleničku a podívali se, co jsme dostali k jídlu.

Sýry, rostbeaf a hroznové víno. A barmanka tě zná, říkala ti Ketty a vyhrožovala mi, že mě zabije a pak mi přinesla tohle. Někdy to udělá, ale jen pro své nejlepší kamarády. Pro mě by to asi neudělala. Nějak se mi nechce věřit, že tu jsi poprvé. Zamluvil jsem to a opravdu jsme si bezvadně povídali o všem možném, i o jejím manželovi, a že si ho vybrala sama, aby unikla z dosahu společnosti lidí, ze kterých se rekrutovali její partneři.

Políbil jsem jí a ona mi šla ochotně svým jazykem vstříc. Svlečená vypadala absolutně dokonale. To snad ani nebylo možné, jak moc jí to slušelo. Pas, boky, ta úžasná pevná ňadra, bradavky zvoucí k zulíbání a klín, bože ten nádherný klín a pevný zadeček! Matko přírodo, tohle dílo se ti opravdu podařilo dokonale! Vzájemně jsme se mydlili a hladili a najednou se to stalo. Já byl vším tak konsternován, že prostě nic. Jednou se mi to už stalo, všechno s tou dívkou jinak fungovalo, jenom sex ne.

Měl jsem potíž, aby se mi s ní postavil, přitom udělat s jinou pět čísel nebyl žádný problém. Ale tady, teď a s Katkou? Kdo mě to trestá a za co? Katka mi ho vzala znovu do ruky a samozřejmě vůbec žádná odezva. Řekla pro mě strašlivou větu: Tak, a je vymalováno.

Zkusil jsem aspoň něco říct: Je mi s tebou moc hezky a nechci, aby to bylo jen o této noci. A nechci nahradit tvého muže. Přeji si, abys byla víc šťastná, a když tomu napomůžu já, budu šťastný také. Začala mě vášnivě líbat a v tu chvíli se to zlomilo. Nastoupila tak pevná erekce, že to až bolelo. Nasadil jsem ho na krajíček, aby pomalu otevíral její vlhkou lasturku. Když tu nadzvedla pánev, chytila mě za zadek a prudce se na mě nabodla. Začal jsem přirážet jak o život. Byla těsná tak akorát, přizpůsobila se mým rozměrům úplně dokonale.

Kátě se začal zrychlovat dech a na hrudi se objevily rudé skvrny, ještě párkrát jsem přirazil a přišlo to na nás oba, byla při tom krásně hlasitá.

Tak dokonale sladěné orgasmy a na poprvé, to bylo zcela nečekané. Začal jsem jí lízat poštěváčka a strčil prst do její vystříkané kundičky. Jenom jeden prst a byl tam hodně natěsno. Druhý tam šel už hůř. Jak jsem se do Katky vůbec dostal? Během chvilky se mi krásně udělala do pusy a mě stál a dožadoval se své další části rozkoše. Zvedl jsem se z jejího promáčeného klína a začali jsme se znovu hladit a líbat. Střídali jsme něžné i tvrdé milovací polohy, já se udělal snad šestkrát a Káťa aspoň dvakrát víc.

Takovou souhru při prvním milování jsem ještě s žádnou nezažil. Jako bychom byli jeden pro druhého připraveni a vše se naším spojením naplnilo. S hrůzou jsme zjistili, že jsou 4 hodiny. Tři hodiny milování v kuse, a oba jsme ještě chtěli.

Asi po čtvrté naší promilované a propovídané noci mi přišlo, že tohle nemůže Káťu uspokojovat. Že si sice ve všem rozumíme, že v posteli mi to přijde, že to je více než ok, ale já nejsem bůh ví jakej, a že by potřebovala někoho lepšího. A také se to stalo. Napsala, že by bylo lepší náš vztah ukončit. Protože jsem to čekal, odpověděl jsem, že rozumím, miluji jí a že navždy zůstane v mém srdci. Po týdnu zavolala, že mě musí vidět, že to nejde být rozejitý. Takhle jsme se rozešli mockrát.

Několikrát jsem to skončil jako první já.

březen slovensky amatery, vymea partnerov, slovenske porno, sex v spánku, Sex na plazi curani holek, Velky kozy nejlevnejsi sex po telefonu. březen Tvrde mrdani nejlevnejsi sex po telefonu. tvrde mrdani nejlevnejsi sex po telefonu. Zavolej a užíj si s námi parádní sex po telefonu i mnohočetné orgasmy, Dlouha porna zdarma sex seznámení · Sex amaterky curani holek. 2. říjen Česká Třebová Sex Seznamka - Erotický privát Česká Privát Sexno1. Jsem upraveny, pekne navoneny, zadnej levnej deodorant co smrdi az za roh, pekna vzhled privát sexno1 curani holek mam takovej klucici roztomilej oblicej. Sex s kondomem sex ve vezeni · Sexyvidea nejlevnejsi sex po telefonu.

: Curani holek sex po telefonu levne

BLECHOVI CZ CZECH PORN HD Jen pornuj seznamka sally
Sexy kozy lesby videa zdarma 846
Curani holek sex po telefonu levne Czech amateur porn www sex doma cz
Megacasting sex poděbrady Česká erotika gay erotika
Curani holek sex po telefonu levne 468
Curani holek sex po telefonu levne Přitom se mě ptala "Nevím, jak ty, ale já načínám ryby nejradši od hlavy. Já myslel, že si povídáme ještě kratší dobu, něco přes půl hodiny. Co mi o mě ještě můžeš říct? Během krátké chvíle se podařilo policistům zajistit vetšinu personálu a mezi nimi i mě. Druhý tam šel už hůř. Střídali jsme něžné i tvrdé milovací polohy, já se udělal snad šestkrát a Káťa aspoň dvakrát víc. Rakev se mnou odjela do rozsáhlejší podzemní místnosti, která se naprosto lišila od všeho, co jsem tady dosud viděla.

NAHE DIVKY NAHÉ ČESKÉ HEREČKY

Nornik liberec velka kunda