Nevěrná manželka tvrdy sex

February 1 Feb

Nevěrná manželka tvrdy sex

nevěrná manželka tvrdy sex

Pro někoho je to málo, pro druhého moc, každopádně čeští odborníci považují našince za promiskuitní národ. Statistiky ukazují, že ženy za svůj život vystřídají v průměru pět a více mužů.

Ale ono jinde tomu není jinak. Druhou nejohroženější skupinou jsou dámy ve věku let. Téměř dvě třetiny nevěrnic se rozhodnou pro románky, které trvají jeden až tři měsíce 60,3 procent. Co je k takovému chování vede? Že vy byste se k něčemu takovému neuchýlili, aby kdyby sex nebyl několik měsíců? Jen tak z nudy jsem si před půl rokem začala psát s jedním mužem. Nic jsem od toho nečekala, jen zábavu a povyražení. Jenže věci se vymkly kontrole. Sandra měla jednoho dne trochu upito, napsala svému novému kamarádovi, že se poznají osobně, a po čtyřech uskutečněných schůzkách neodolala sexuálnímu napětí.

A teď neví, co dál. Mnohdy se stává, že žena má dva paralelní vztahy, protože původního partnera nepřestala milovat. Jak dlouho to ale může vydržet?! Podle výpovědí z výzkumu 76,9 procent žen, které svoje partnery podvádějí, zároveň tvrdí, že stále milují svoje drahé polovičky.

Přesto není ničím výjimečným ani u žen. Podle statistik je poměr nevěrníků a nevěrnic zhruba 60 ku Ale pozor - přestože jde o stejný akt, stojí za ním většinou jiné důvody. Téměř každý druhý člověk se setkal s nevěrou. Ať už ho někdo podvedl, nebo byl sám tím podvádějícím. Nevěra ale nemusí být známkou skomírajícího a nešťastného vztahu.

Důvodů, proč se pro ni muž nebo žena rozhodnou, je hned několik. Pojďme se ale nejdříve podívat blíž na některá klišé, která jsou s nevěrou tradičně spojena. Asi nejrozšířenější je spojování záletnictví s muži. Ti totiž podle všeobecného povědomí berou nevěru jako pudovou záležitost přinášející jim zpestření a rozmanitost. Obzvlášť zakořeněným tvrzením je, že muži dokážou oddělit sex od citů, kdežto ženy vždycky do postele tahají lásku.

Muži tedy dokážou svoji ženu milovat, a přesto si užívat sex s někým jiným. No, je třeba konstatovat, že podle odborníků je na těchto konstatováních kus pravdy. A to hlavně zaměříme-li se na neuropsychologické fungování mozku a odlišnou produkci hormonů u mužů a žen. Je tedy jisté, že vnímání nevěry i motivace pro ni musejí být u obou pohlaví rozdílné. Jenže i mnoho mužů odchází od rodin, protože se do milenky zamilovali.

A stejně tak i ženy podvádějí své manžele jen kvůli dobrému sexu. Co člověk, to jiné životní zkušenosti a názory. Proto se liší i individuální vnímání pojmu nevěra.

To, co je pro jednoho nezávazný flirt, může u druhého vést až k rozvodovým papírům na stole. Faktem ale je, že muži mnohem častěji a upřímněji sdělují, že byli nevěrní. Možná ani není divu, protože jejich nevěra je vlastně společensky přijatelnější a mnohdy i tak nějak podvědomě očekávaná.

Ženy proto své úlety často bagatelizují, aby se necítily poníženy. Zajímavé je, že muži mnohem snáze odpustí ženě citovou nevěru, kdežto ženy zase tu tělesnou.

Muži totiž z evolučního hlediska kladou mnohem větší důraz na to, že investují do svého biologického potomka. Žena naopak ví, že je dítě její, proto je pro ni mnohem důležitější emocionální stránka, tedy to, je-li k ní muž dostatečně citově připoután na to, aby zabezpečil ji i jejich dítě. Rozvolněná společnost, která tolik nedbá na pravidla a to, co je "normální", navíc způsobuje, že dochází mnohem častěji k nerovným manželstvím.

Starší muž a o dost mladší žena, která může sexuálně strádat, starší žena se zajíčkem, která naopak strádá intelektuálně, spojení národností, jiných náboženství apod. Model tvrdě pracující muž a žena v domácnosti už dávno není tou nejčastější příčinou ženské nevěry, kdy upozaděná manželka hledá někoho, kdo jí konečně bude rozumět.

Žena má mnohem více možností, jak poznat někoho nového a užít si s ním. Ať už je to brzký návrat žen po mateřské zpátky do práce, kde je ocení pohledný nový kolega, nebo různé firemní teambuildingy, případně moderní technologie, jako jsou mobily, seznamovací aplikace a různé sociální sítě, které nevěru usnadňují, a to u obou pohlaví. Ženy umějí nevěru mnohem lépe skrývat než muži. Podle různých studií otcovství vychází najevo, že až každý dvacátý muž nevychovává svého biologického potomka.

Muži často hledají v paralelních vztazích to, co jim v oficiálním vztahu chybí: Většina z nich si ale moc dobře uvědomuje, co pro ně znamená jejich rodina. A tak si milostného vzplanutí užívají, ale rozhodně kvůli němu neopouštějí manželku a děti. Adrenalin a endorfiny, které se v mužském těle při nevěře vyplavují, mohou být až návykové. Zpočátku si je tak muži pletou s láskou a jistotou, kterou jim přináší jejich žena. Po určité době se ale i paralelní vztah s milenkou dostává do zajetých kolejí a hormony zamilovanosti se vyčerpávají.

Říká se, že spokojená žena na rozdíl od muže mimopartnerský vztah nehledá. Z velké části to pravda je, protože zeptáte-li se nevěrných žen na důvody, nejčastěji se bude ozývat citová vyprahlost, neporozumění, nekomunikace.

Ženy tak snadno podlehnou muži, který se o ně zajímá, lichotí jim, naslouchá jim a je vstřícný. Pak se mu oddávají tělem i duší. Z bližšího pohledu už důvody žen tak jednostranné nejsou. Pro obě pohlaví bývá typické, že sáhnou po nevěře ve chvíli, kdy se ve vztahu objeví zevšednění a nedostatečná komunikace.

V partnerství postupem času přicházejí problémy, přibývají děti, každodenní starosti. Už nejde jen o "chození" a romantické chvilky. Vztah se přesouvá do jiné roviny. V té je potřeba hlavně nepřestávat mluvit s partnerem, a i nadále se o vztah starat. Jinak upadne do stereotypu, který dokáže zabít i to nejpevnější spojení. Postupně mizí hezké věci, líbání na rozloučenou a uvítanou, letmé doteky, večeře ve dvou, romantické víkendy. To všechno se pak obě pohlaví snaží nacházet u někoho jiného.

Do této chvíle je to stejné, rozdíl přijde v okamžiku, kdy se na nevěru přijde. Nevěrné ženy trápí černé svědomí a kvůli tomu se snaží svou nevěru ospravedlnit, hodit vinu na muže a zošklivit si ho. Najít si prostě důvod, proč mají právo být nevěrné. Muž přiznává, že je nevěrný, trápí ho to, a pokud nechce odejít k jiné ženě, chce nevěru řešit. Muž proto reaguje pozorností a vlídností ke své stálé partnerce.

Podle knihy Nevěra pro podváděné a podvádějící od Petra Žmolky existuje ve vztahu hned několik fází, při kterých stoupá riziko nevěry. U žen, jak už bylo zmíněno, například ve chvíli, kdy se vracejí po mateřské dovolené do práce. U mužů, když do rodiny přijde dítě. Stejně tak lze rozpoznat i typy žen a mužů, kteří budou spíše podvádět. Přesto jde ale vždy hlavně o to, jak máme nastavené vnitřní hodnoty.

Někteří se drží pravidla "co oči nevidí, srdce nebolí", jiní nejdou třeba kvůli špatným zkušenostem do ničeho, co by mohlo jakkoli ohrozit vztah nebo rodinu. Speciální kapitolou jsou také matky. Jich se nevěra nejen nejvíce dotýká, ale podle výzkumů jsou i nevěrnější než jejich bezdětné kolegyně. Společnost se také na jejich nevěru dívá mnohem přísnějším zrakem, a to hlavně z toho důvodu, že žena má odpovědnost nejen za sebe, ale i za své dítě. Ženy podvádějí méně, ale muži nevěru mnohem hůře snášejí, a ještě hůře ji odpouštějí.

Má to co do činění s jejich egem. Jak jsme zmínili výše, na odhalenou nevěru reaguje každé pohlaví jinak. Lucie Mucalová s tím, že muži vám většinou nedají čas na rozmyšlenou a chtějí okamžitě reakci na otázku chceš, nechceš. Podle odbornice naopak ženy mají větší tendence vztah zachraňovat a hledají způsoby, jak vztah posílit.

. Keyword seznamka liberec

ODPANENI DOLLY BUSTER

Nevěrná manželka tvrdy sex

Hulk Hogan spal s manželkou nejlepšího kamaráda, za zveřejnění nahrávky dostane miliardy Americký wrestler a herec Hulk Hogan zaznamenal další vítězství ve sporu se serverem Gawker, který zveřejnil videonahrávku, na níž je Hogan zachycen při sexu s manželkou svého bývalého nejlepšího kamaráda. Žena má mnohem více možností, jak poznat někoho nového a užít si s ním. Muži totiž z evolučního hlediska kladou mnohem větší důraz na to, že investují do svého biologického potomka. To, co je pro jednoho nezávazný flirt, může u druhého vést až k rozvodovým papírům na stole. Tentokrát se vyhněte praktickým tématům, protože jsou mnohem závažnější věci, které trápí někoho z rodiny. Nemusí to nutně znamenat, že se současným partnerem vám to neklape. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství? Zprávy dne Po tropickém čtvrtku přijde razantní teplotní sešup a sychravo. Nevěra byla, je a bude.