Nahý sex swingers praha 1

January 4 Jan

Nahý sex swingers praha 1

nahý sex swingers praha 1

V jedné televizi pouštěli porno, na dalších běžely nějaké sportovní kanály. Fotbal, hokej, formule… Prý aby si každý přišel na své. Samostatnou kategorií byla muzika v klubu. Hudba je jedním z důležitých faktorů, ovlivňujících pozitivně nebo negativně erotickou náladu. Při poslechu fotbalové hymny Zelená je tráva jsme si mylně mysleli, že horší už to být nemůže. Pak nám jako doprovod k pohledu na partičku šedesátníků, souložících na vedlejším gauči, zazpíval Ortel o tom, že následujem vůdce a my následovali instinkt sebezáchovy, zaplatili a volali taxi.

Tohle na swingers vážně nepatří. Swingers klub Bunkr naprosto nedoporučujeme nikomu, kdo chodí do Fantasy , Paradisa nebo na Libertinage.

A už vůbec ne začátečníkům , kteří by třeba dostali nápad jít do Bunkru na svoji první akci, protože je to tam levné nebo to mají blízko. Bunkr ukazuje přesně to, o čem říkáme, že tak to na swingers nechodí. Jestli máte pocit, že máte alespoň nějakou úroveň, pak přivést partnerku na první akci do Bunkru by pravděpodobně znamenalo, že jste s ní na swingers byli naposledy.

Tušili jsme předem, co nás čeká, a šli jsme do Bunkru ze zvědavosti a abychom se s vámi mohli podělit. Ale nečekali jsme, že to bude tak intenzivní. Za nás už nikdy. I když trváme na každém slovu, bylo by nefér  Bunkr úplně zatratit. Důvodem je jeho popularita. Má otevřeno denně a lidé, kteří sem pravidelně chodí, jsou tu spokojeni. Bunkr tak vyplňuje mezeru na trhu a slučuje pod jednu střechu lidi z určité skupiny.

Za nás je vlastně fajn, že tihle lidé jsou pohromadě právě tady a nepotkáváme je na jiných party. A jedna věc se nám tu líbila a moc. Byly to široké gauče ve tvaru L. Byly pohodlné a velice společenské, mnohem víc než třeba křesílka ve Fantasy, která jsou právě nespolečenská a lidi od sebe oddělují. Celkem jsme se těšili, až se tu objeví zkušenosti i z Bunkru: Musíme souhlasit s výše uvedeným.

Kdo má však rád dobrodružství a adrenalin, přijde si na své hladoví vlci stále číhali, opustit na chvíli partnerku znamenalo riziko, že ji pak nenajdete na svém místě.

Bunkr je naprostý základ. Nesnáším kluby Paradiso a Fantasy, že zakazují vstup samostatným mužům. To je fakt fujky, fujky. Určitě nejlepší klub na to, provokovat nadržené muže a pak je poslat do háje. Myslíme si,že je to velice neobjektivní reklama,a můžu říci,že až tak to levné zase není,když se člověk baví. Na každý klub je velice něco špatného,nebudu to zde vytahovat,protože chodím do všech zmíněných klubů,jen bráním něco,co je teď ve světě swingru pomalu běžné,kde zdejší kluby právě zamrzli.

Rád vzpomínám na první klub ve Zličíně Galaxy……každý si najde,to co potřebuje…. Ahoj, děkujeme za názor. Ano, naše hodnocení je vždy subjektivní a přiznáváme to, jinak to ani nejde. Ale také si všimněte, že srovnáváme se spoustou klubů jak v Česku, tak v zahraničí. A v každém článku, i tady, píšeme, že svoji klientelu, která je tam spokojená, Bunkr má.

Je v pořádku, že tak zaplňuje díru na trhu. Ale jestli máme poradit začátečníkům, kam jít, tak je nepošleme do hnízda plného singlů, aby tu v TV sledovali fotbal a poslouchali muziku Ortela. Minimálně za tímto argumentem si stojíme jako za objektivní překážkou. Jestli vám to vyhovuje, pak sem patříte a je to ok. Pro nás swingers není o lahváčové kultuře…. Chodili jsme do Jungmanky roky, Bývalo to tam fajn, někdy se sešli lidi co pro nás nebyli.

Ale to je všude na světě. Navštívili jsme po světě asi 30 klubů na více kontinentech a určitě není tento v porovnání s jinými na propadnutí, ale pohybuje se spíš v horní polovině obvyklého. Hodnocení v článku mi přijde spíš jako útok konkurence a není ani v nejmenším objektivní, je zde snaha jen pošpinit a odradit.

Kdo byl ve Fantasy, pochopí. U swingers totiž nejde jen po vybavení klubu, ale o lidi co tam chodí. Paradiso zase pojme všechny co přijdou, nevadí, že se tam nevejdou a kouří se tam. Tedy aspoň kouřilo a fanatické odmítání samotných mužů klubu ublížilo. Prostě klub je takový, jací tam přijdou lidé. Nikde na světě jsme nezažili pouze mladé lidi, věkový průměr je všude nad Nám se také řvoucí sport na TV nelíbí, ale někomu evidentně ano.

My bychom dali klubu známku 2, někdy trojku, ale musíme napsat, že jedničku v ČR určitě nikomu. A jmenované vzory by skončily v našem hodnocení výrazně za neprávem pomlouvaným klubem. Alespoň podle našeho názoru. Je těžké najít lidi očekávané úrovně ve swingers. My jsme návštěvníci, dost lidí nás zná a může potvrdit, že s konkurencí nemáme nic společného. Máte pravdu, že kluby jsou o lidech a vašemu pohledu se nedivíme. Jako vždy opakujeme, že naše hodnocení je subjektivní a to, co popisujeme, je prostě pro nás daleko přes čáru.

Všimněte si ale, že na několika místech — i třeba tady http: Svůj k svému, vrána k vráně, každý si najdeme, co hledáme… Jinak ani na Libertinage, ani ve Fantasy není ani náhodou věkový průměr nad 40 ani nouze o sex a zábavu. My se tedy vzdy dobře bavili na rozdíl od F- ka kde nas bylo tak 5 a pul…a tudíž mizerná akce. A Paradiso ač jinak dobré s odmítáním mužů opravdu zamrzlo. Vy to máte rádi, jiným párům to zase vadí. Jiná situace by byla, kdyby to v těch klubech bylo řešeno jako jinde, třeba v Training Pedralbes http: A další lidé z ochranky pořád hodili klubem s vysílačkou.

Pokud to u nás takhle nefunguje, tak je fajn, že kluby mají jen speciální akce, kam singlové smějí. V případě Bunkru je to právě limitující pro páry, které o singly nestojí. Naprosto souhlasíme s každou větou v článku,i pro nás je bývalá Jungmannka,,dnes Bunkr odpad,. Dali jsme tomu šanci s přáteli dvakrát,ale už nikdy více. Úvaha o úrovni majitelů a klubu,je opravdu trefná. A výkřiky pod článkem,jak uškodilo Paradisu,že tam nesmí samotní muži,je směšná.

Všimněte si,že v diskuzích,kde se napíše o Bunkru pravda,se ihned vyrojí plno zastánců,kteří doslova dští síru,návštěvníci Bunkru,na rozdíl od návštěvníků např. Paradisa,nejsou schopni normální diskuze,jsou agresivní,hned podezírají konkurenci proč by to konkurence dělala,když má stále plno,že nemá cenu na jejich příspěvky vůbec reagovat,není jim vlastní tolerance,proto se jim v normálním,slušném klubu,nemůže líbit.

A to je dobře. Myslíme si,že nejvíce křičí samotní muži,kteří se do slušných klubů na úrovni,každý den bez partnerky nedostanou. Váš článek je objektivní,pracuje s fakty,návštěvníci Bunkru jsou ovládani emocemi,nemá cenu se s nimi dohadovat,to je zráta času. Jsme rádi,že konečně někdo zhodnotil klub,seriózně,bez hysterických výjevů,které jsou nejvíc čitelné právě od návštěvníků Bunkru. Článek doporučíme i našim zahraničním přátelům,kteří s návštěvou Bunkru koketují.

Zúčastnil jsem se teď v sobotu Níže uvedenou recenzi jsem původně dával přímo na forum klubu, ale tam neprošla schválením. Hold když někdo klub jen nechválí, tak má smolíka. Proto jsem se rozhodl recenzi dát sem.

Takže již samotná recenze. Když byla party v plném proudu, střídali se u ní muži jako na běžícím pásu. Teď sedí na baru a odpočívá. Má téměř dokonalé tvary, ale když to zmíníte, jen mávne rukou. Pro mě s partnerem je swingování o otevřenosti.

Lidé tu nemají co skrývat a naopak si ze sebe ještě umí dělat legraci. A navíc, i s malým kašpárkem se dá přece dělat velké divadlo," vytahuje potutelně na světlo oblíbené klišé. Podle ní je swingers party dobrá i k tomu, aby se člověk něčemu přiučil. Já jsem hned hotový a ty vydržíš tolik. Jak to děláš, člověče," vypráví ženská hvězda večera. Její přítel Petr je jediný, kdo je ochotný prozradit alespoň křestní jméno.

Spíš mi dělá dobře, že je o ní takový zájem. Že ke mě chodí chlapi a říkají: Ta tvoje, to je kus. A umí to v posteli. Víte, když to člověk bere takhle, je swingers party skvělým prostředkem k odbourání nevěry.

Víme o sobě, co děláme. Realizujeme se na party, takže nemáme tendence potají chodit někam do hotelu. Jen swingeři s největší výdrží zvládnou ještě pár desítek minut dovádět na postelích. Pak si dají sprchu a vyrazí domů. A do tmy zmizí zadní světla aut těch, kteří se vracejí zpátky do konformního života Některé jsou oficiální, třeba v Praze na Zličíně, v Brně apod. Jiné party jsou utajené, v soukromých bytech, na privátních chalupách apod.

Tolik možností jako v zahraničí však česká swingers scéna nemá. Například v Německu jsou obří kluby, v nichž se běžně sejde například sexuchtivých lidí najednou. K dispozici mají sado-masochistické salóny, velké bazény, vířivé vany apod. V Německu se podle něj také lidé za účast na podobných hrátkách nestydí. Naše společnost na to prostě ještě není vyzrálá. A těžko by zkousla, že se takhle baví třeba veleúspěšný právník nebo podnikatel, protože i takoví lidé k nám jezdí.

Když je party, parkují před klubem všechny možné typy aut - od škodovek po nablýskané mercedesy. Swingeři jsou prostě lidé ze všech sociálních vrstev. Ovšem na party to nikdo nedává najevo.

Neexistuje, že by se tu někdo bavil o práci a hodnotil finanční poměry druhého. Koneckonců, při sexu vypadáme všichni stejně," směje se barman z Partyklubu Lilie. Naprostá diskrétnost je i důvodem toho, proč se během hromadného milování nepořizují žádné fotografie ani videozáznamy.

Tak ať si to dělají za zavřenými dveřmi. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány,přepisovány nebo redistribuovány. Registrovat se Přihlásit se. Svátek slaví Alois , zítra Pavla. Nahá těla na jedné hromadě. Zpět na Exluzívní reportáž z klubu, ve kterém se pořádají divoké sexuální orgie - skupinový sex na swingers party v klubu Lilie.

Máte k článku podnět nebo připomínku? Jdi na hlavní stránku Blesk. Největší tajemství Ivany Gottové: O čem za 19…. Extrémní rodičky v Česku provází rizika.

Tajná svatba v řeckém ráji! Záplavy, přívalový déšť i bílé závěje trápí jih Evropy! Další český fotbalista v chomoutu! Svatební fotku poslali z ostrova tn. Nejlepší humorné snímky divoké příro Podívejte se na 33 úžasných záběrů z vesmíru, které pořídila NASA aktualne.

Nové téma pro politiky: Dostupné byty pro mladé rodiny a seniory e A jako audit Martiny Štegové: Proč být auditorem e Krásná žena z Orientu, Ruska či Uruguaye?

Neříkejte jisté osobě, že působí sympaticky, když to tak necítíte. Není včerejší a dokáže si spočítat, že to děláte ze zištných důvodů, takže v žádném případě nedosáhnete toho, čeho jste chtěli. I tentokrát platí, že s upřímností nejdál dojdete. Bude vás to sice mrzet, ale budete nuceni opustit myšlenku na projekt, který jste si vysnili. Berte to tak, že všechno zlé je k něčemu dobré. Za nějaký čas pochopíte, že byste šlápli na moc tenký led.

Raději se dále vzdělávejte a hledejte nové cíle. Vzájemné postavení Merkuru s Neptunem vám poskytuje soudnost, která bohužel mnoha lidem kolem vás v tomto období chybí. Všichni už se vidí na dovolené, takže jsou schopni odbýt i věci, které jsou důležité.

Bouchněte do stolu, aby se vzpamatovali. Připravte se na nějakou tu nepříjemnost. Vypadá to, že se na obzoru rýsuje konflikt s partnerem nebo partnerkou - ať už v osobním životě nebo v podnikání. Vina bude na obou stranách, jak už to bývá. Ukažte, že jste rozumnější, přistupte na kompromis.

Udělejte si čas na rozhovor se svými nejbližšími. Tentokrát se vyhněte praktickým tématům, protože jsou mnohem závažnější věci, které trápí někoho z rodiny. Nejde-li o zdraví, tak si s tím dokážete poradit.

Hlavně nezvedejte hlas, řešte vše v klidu. Sledujte všechno, co se kolem vás děje, z bezpečné vzdálenosti. Jedině tak si dokážete udělat reálný obrázek o situaci, která je pro vaši budoucnost určující. Poradit se můžete s bývalým kolegou nebo jinou důvěryhodnou osobou, která vám nezávidí. K nepředvídaným komplikacím dojde ve vztahu k příbuznému, se kterým jste měli společné plány.

Nepůjde o nic, co by se nedalo řešit, ovšem bude vás to stát něco nervů a možná i peněz. V každém případě se vám vyplatí, když si necháte zadní vrátka. Budete mít dost špatnou náladu, takže budete poněkud podezřívaví a dotkne se vás každá maličkost. Naštěstí se k vám otáčí smířlivý Neptun, což přinese obrat k lepšímu. Oddechne si zejména váš protějšek, který se bál vyslovit před vámi jistá slova.

Ke své drahé polovičce musíte být daleko vlídnější. Musíte uznat, že si to zaslouží. Možná dokonce tušíte, že na vaše milá slova a pohlazení netrpělivě čeká. Potřebujete spolu trávit víc času, abyste dokázali vzájemně přečíst i beze slov svá přání. Zbytečný výbuch vzteku může spustit lavinu nedorozumění a urážek. Proto byste se měli ovládnout a napočítat nejméně do sta, než něco řeknete. Je pochopitelné, že vás něco rozčílí, ale jenom slabý jedinec se nechá strhnout k impertinencím a hněvu.

Žárlivý partner nebo partnerka je něco, čeho se člověk jen tak nezbaví. Vy byste si měli dobře rozmyslet, jestli chcete jeho či její neomluvitelné chování snášet do nekonečna, nebo s tím začnete něco dělat. Díky Venuši je pro to velmi příznivá doba.

Kroťte svoje emoce zejména ve společnosti lidí, kteří mají nebo by mohli mít vliv na vaši kariéru či další osobní život. Usmívejte se napravo nalevo, abyste dali svému okolí najevo, že z vás nemusí mít obavy. Kupodivu vám to většina lidí bude věřit. Závažné přiznání Nikol Štíbrové! Gynekologové a matky, tohle raději nečtete.

Nejdřív dusno, pak silné bouřky a krupobití. Jak ve čtvrtek odstartuje léto? Lidé z ostravské kolonie finských domků: Bojíme se odejít, hned by nás vyrabovali! Dcera se pokusila o sebevraždu: Přeživší vraždy v Doubici po týrání trpěla. Dotace na Čapí hnízdo míří zpět státu. Imoba kývla na vratku 50 milionů. Buffon 40 předvedl dokonalé tělo, s kým dováděl na pláži? Audi a Hyundai ohlásili partnerství, společně budou tvořit palivové články. Pět tipů na kabriolet do Nejužitečnějším hráčem je Hall, hráči Vegas brali čtyři trofeje.

Írán - Španělsko 0: Vydřená výhra favorita, gólem rozhodl Costa. Lucii »sbalil« v práci! Reflex Zprávy Názory Foto. Aha Drby Trapasy Musíte vidět. Autorská práva k publikovaným materiálům Podmínky pro užívání služby informační společnosti Informace o zpracování osobních údajů Cookies.

.. Nahý sex swingers praha 1

Privat albertov zensky vystrik

Vytvoříme skupinu VIP návštěvníků s týdenní rezervací dopředu. Při nedodržení sjednané rezervace a bez včasné omluvy, bude tento pár, nebo muž vyřazen ze skupiny VIP.

Otevřeno od hodin. Členský příspěvek pro páry Kč a pro muže Kč. V ceně je prvotřídní raut, sauny, vířivka. Další večer seznamovacích setkání, tentokrát hlavně pro nezadané jednotlivce.

Na swingers párty se můžete setkat s druhým pohlavím i s páry a zadat se nejen do dvojic a trojic. Swingers klub je jistě lepší forma seznámení, než hloupá inzerce v seznamkách, kterou nikdo stejně nečte a smysluplné odpovědi se nikdy nedočkáte. Nejaktivnější žena obdrží voucher v hodnotě kč all inclusive na vstup do našeho klubu.

Amatérský gangbang bez organizace, nečekejte hostesky či profesionálky. U nás jsou jen ženy a dívky, co sex milují. Neztrácejte čas na seznamkách Volíme nejaktivnější ženu či dívku večera, která z íská voucher na vstup zdarma do našeho klubu.

Muži tipují u baru vítězku. O půlnoci losujeme voucher na gangbang zdarma pro muže. Dárek formou propíjejících členských příspěvků ve středu. Pár, který přijde ve středu do 20 hodin, si může  Kč členský příspěvek celý propít. Konečně večer pro milovníky francouzského milování, polohy 69, Glory hole, Bukkake a podobných příjemných praktik.

Hrát si můžete do nekonečna a užít si ochutnávání dosytosti. Francouzské milování si nenechají ujít ani ženy, kterým se tahle krásná sexualní praktika líbí, jen nemají odvahu si o tento druh milování říci. Nenechte je tedy žadonit o něco co mají rády. Takže pánové nabruste jazyky a hurá na orál. Páry Kč mezi hodinou, s možností propití.

Muži příchod mezi hodinou Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži i páry, bez možnosti propití příspěvku. Zahrajte si dnes nanečisto na velmi dominantního šéfa, pokukujícího po spolupracovnici a nebo na sexy sekretářku, která dělá kariéru tzv.

Zjistíte, jak je snadné někoho svádět v obou případech a oběma stranám to přináší jen vzrušující výhody. Není nad to, si pobyt v zaměstnání eroticky zpříjemnit. Když dva chtějí totéž, obvykle si lehnou. ŽENA Kč all inclusive.

Večer pro krotitelky černých ocasů. Jedinečná swingers párty v Čechách. Doporučujeme afro paruky, afro převleky, hrát budou bubeníci - černoši z Konga. Zatančíte si africké tance, ochutnáte černé africké kafíčko, zčerná nám pivo v sudech, které přinesou černoši.

Zkuste jejich temperament, sílu a výdrž i v erotické oblasti. Máte se na co těšit. Klub zaplaví "černí ptáci z Konga". K pití Black rum a whisky black ram. Večer pro ty, co milují wellness, diskrétní relax a erotickou pohodu. K dispozici je finská sauna, bio sauna a infra sauna a vířivka. Možnost využít místnost s masážním lehátkem, kde se nachází nový polohovací kříž. Do této místnosti mají přístup pouze páry. Prožijte dnešní večer a noc úplně jinak, než jste doposud zvyklí. Potěšíte sebe i svůj protějšek.

Z těchto dvou důvodů je tak populární, ale na úrovni mu to nepřidá. Návštěvníci Bunkru si chválí i bohatý raut a už jsme slyšeli, že jinde by se pár za nenavečeřel k prasknutí. Raut opravdu po celou noc nabízí spoustu jídla. Kvalita je průměrná ne špatná, jen běžná , zvláštní je ale složení jídel. Najdete tu utopence, tlačenku s cibulí, majonézové saláty typu vlašák, plněné zelné listy a podobně. Samé dobroty, na kterých si asi pochutnáte kdykoliv jindy, než před sexem nebo v jeho průběhu.

V jedné televizi pouštěli porno, na dalších běžely nějaké sportovní kanály. Fotbal, hokej, formule… Prý aby si každý přišel na své. Samostatnou kategorií byla muzika v klubu. Hudba je jedním z důležitých faktorů, ovlivňujících pozitivně nebo negativně erotickou náladu. Při poslechu fotbalové hymny Zelená je tráva jsme si mylně mysleli, že horší už to být nemůže.

Pak nám jako doprovod k pohledu na partičku šedesátníků, souložících na vedlejším gauči, zazpíval Ortel o tom, že následujem vůdce a my následovali instinkt sebezáchovy, zaplatili a volali taxi. Tohle na swingers vážně nepatří.

Swingers klub Bunkr naprosto nedoporučujeme nikomu, kdo chodí do Fantasy , Paradisa nebo na Libertinage. A už vůbec ne začátečníkům , kteří by třeba dostali nápad jít do Bunkru na svoji první akci, protože je to tam levné nebo to mají blízko. Bunkr ukazuje přesně to, o čem říkáme, že tak to na swingers nechodí. Jestli máte pocit, že máte alespoň nějakou úroveň, pak přivést partnerku na první akci do Bunkru by pravděpodobně znamenalo, že jste s ní na swingers byli naposledy. Tušili jsme předem, co nás čeká, a šli jsme do Bunkru ze zvědavosti a abychom se s vámi mohli podělit.

Ale nečekali jsme, že to bude tak intenzivní. Za nás už nikdy. I když trváme na každém slovu, bylo by nefér  Bunkr úplně zatratit. Důvodem je jeho popularita. Má otevřeno denně a lidé, kteří sem pravidelně chodí, jsou tu spokojeni. Bunkr tak vyplňuje mezeru na trhu a slučuje pod jednu střechu lidi z určité skupiny. Za nás je vlastně fajn, že tihle lidé jsou pohromadě právě tady a nepotkáváme je na jiných party. A jedna věc se nám tu líbila a moc. Byly to široké gauče ve tvaru L.

Byly pohodlné a velice společenské, mnohem víc než třeba křesílka ve Fantasy, která jsou právě nespolečenská a lidi od sebe oddělují. Celkem jsme se těšili, až se tu objeví zkušenosti i z Bunkru: Musíme souhlasit s výše uvedeným.

Kdo má však rád dobrodružství a adrenalin, přijde si na své hladoví vlci stále číhali, opustit na chvíli partnerku znamenalo riziko, že ji pak nenajdete na svém místě. Bunkr je naprostý základ. Nesnáším kluby Paradiso a Fantasy, že zakazují vstup samostatným mužům. To je fakt fujky, fujky. Určitě nejlepší klub na to, provokovat nadržené muže a pak je poslat do háje. Myslíme si,že je to velice neobjektivní reklama,a můžu říci,že až tak to levné zase není,když se člověk baví.

Na každý klub je velice něco špatného,nebudu to zde vytahovat,protože chodím do všech zmíněných klubů,jen bráním něco,co je teď ve světě swingru pomalu běžné,kde zdejší kluby právě zamrzli. Rád vzpomínám na první klub ve Zličíně Galaxy……každý si najde,to co potřebuje…. Ahoj, děkujeme za názor.

Ano, naše hodnocení je vždy subjektivní a přiznáváme to, jinak to ani nejde. Ale také si všimněte, že srovnáváme se spoustou klubů jak v Česku, tak v zahraničí. A v každém článku, i tady, píšeme, že svoji klientelu, která je tam spokojená, Bunkr má.

Je v pořádku, že tak zaplňuje díru na trhu. Ale jestli máme poradit začátečníkům, kam jít, tak je nepošleme do hnízda plného singlů, aby tu v TV sledovali fotbal a poslouchali muziku Ortela.

Minimálně za tímto argumentem si stojíme jako za objektivní překážkou. Jestli vám to vyhovuje, pak sem patříte a je to ok. Pro nás swingers není o lahváčové kultuře…. Chodili jsme do Jungmanky roky, Bývalo to tam fajn, někdy se sešli lidi co pro nás nebyli. Ale to je všude na světě. Navštívili jsme po světě asi 30 klubů na více kontinentech a určitě není tento v porovnání s jinými na propadnutí, ale pohybuje se spíš v horní polovině obvyklého. Hodnocení v článku mi přijde spíš jako útok konkurence a není ani v nejmenším objektivní, je zde snaha jen pošpinit a odradit.

Kdo byl ve Fantasy, pochopí. U swingers totiž nejde jen po vybavení klubu, ale o lidi co tam chodí. Paradiso zase pojme všechny co přijdou, nevadí, že se tam nevejdou a kouří se tam. Tedy aspoň kouřilo a fanatické odmítání samotných mužů klubu ublížilo. Prostě klub je takový, jací tam přijdou lidé. Nikde na světě jsme nezažili pouze mladé lidi, věkový průměr je všude nad Nám se také řvoucí sport na TV nelíbí, ale někomu evidentně ano.

My bychom dali klubu známku 2, někdy trojku, ale musíme napsat, že jedničku v ČR určitě nikomu. A jmenované vzory by skončily v našem hodnocení výrazně za neprávem pomlouvaným klubem. Alespoň podle našeho názoru. Je těžké najít lidi očekávané úrovně ve swingers. My jsme návštěvníci, dost lidí nás zná a může potvrdit, že s konkurencí nemáme nic společného.

Máte pravdu, že kluby jsou o lidech a vašemu pohledu se nedivíme. Jako vždy opakujeme, že naše hodnocení je subjektivní a to, co popisujeme, je prostě pro nás daleko přes čáru. Všimněte si ale, že na několika místech — i třeba tady http: Svůj k svému, vrána k vráně, každý si najdeme, co hledáme… Jinak ani na Libertinage, ani ve Fantasy není ani náhodou věkový průměr nad 40 ani nouze o sex a zábavu. My se tedy vzdy dobře bavili na rozdíl od F- ka kde nas bylo tak 5 a pul…a tudíž mizerná akce.

A Paradiso ač jinak dobré s odmítáním mužů opravdu zamrzlo. Vy to máte rádi, jiným párům to zase vadí. Jiná situace by byla, kdyby to v těch klubech bylo řešeno jako jinde, třeba v Training Pedralbes http: A další lidé z ochranky pořád hodili klubem s vysílačkou.

Pokud to u nás takhle nefunguje, tak je fajn, že kluby mají jen speciální akce, kam singlové smějí. V případě Bunkru je to právě limitující pro páry, které o singly nestojí. Naprosto souhlasíme s každou větou v článku,i pro nás je bývalá Jungmannka,,dnes Bunkr odpad,.

Dali jsme tomu šanci s přáteli dvakrát,ale už nikdy více. Úvaha o úrovni majitelů a klubu,je opravdu trefná. A výkřiky pod článkem,jak uškodilo Paradisu,že tam nesmí samotní muži,je směšná. Všimněte si,že v diskuzích,kde se napíše o Bunkru pravda,se ihned vyrojí plno zastánců,kteří doslova dští síru,návštěvníci Bunkru,na rozdíl od návštěvníků např. Paradisa,nejsou schopni normální diskuze,jsou agresivní,hned podezírají konkurenci proč by to konkurence dělala,když má stále plno,že nemá cenu na jejich příspěvky vůbec reagovat,není jim vlastní tolerance,proto se jim v normálním,slušném klubu,nemůže líbit.

A to je dobře. Myslíme si,že nejvíce křičí samotní muži,kteří se do slušných klubů na úrovni,každý den bez partnerky nedostanou. Váš článek je objektivní,pracuje s fakty,návštěvníci Bunkru jsou ovládani emocemi,nemá cenu se s nimi dohadovat,to je zráta času.

Jsme rádi,že konečně někdo zhodnotil klub,seriózně,bez hysterických výjevů,které jsou nejvíc čitelné právě od návštěvníků Bunkru.

Amateur follando xxx hentai porno gratis webcam xxx gratis xxx gratis putas gratis chicas sexo sexotube chicas buenas vidios de putas viejas follan abella anderson videos porno tetas super mamada latinas videos porno gordos trio con porno de maduras españolas follando milfxxx sexo masajes xxx gratis spanish porn chat porno de lesbianas intercambio porno de maduras foyando haciendo el amor chicas latinas anal hd tetas naturales follando videos porno xxl parejas calientes pollas negras grandes actrices porno español gratis porno lesbiana rubias desnudas bdsm masaje anal cuarentonas calientes cunnilingus videos porno anal videos putas xxx porno lisa ann masajes sexo en español videos porno gratuito porno milf vids porn amateur putas video videos gratis gordas follando coños peludos blanca nieves porno porno masturbaciones masculinas sexo latinas maduras tetonas maduras videos porno secretarias calientes porno hd porno con jovenes follando gratis cougar porn party sado porno español negros porno español parejas calientes xxx se folla a su vecina cachonda videos porno maduras gratis poyas grandes follando blancas hentai gratis chicas masturvandose abuelas videos de travestis españolas maduras maduras masage porno 18 porno xxx en coños peludos videos porno lesvianas pillados follando mamas follando latex ash hollywood corridas xxx videosx hd super grandes gordasxx pollasgrandes videos porno español porno gratuitos negras desnudas porno dunia montenegro tetonas peludas videos porno español maduras amateur maduras follando ribias 19 pelis gratis videos pirnos porno gratis video porno lesbianas maduras follando tias cachondas ancianas gordas xxx mujeres negras porno gratis castin porno duro mujeresmeando porno latex porn porno español gratis abuela xxx videosx hd porn videos teens viejos tetas grandes actrices porno moms xxx en la calle webcam porn travesti follando gratis porno gratis peli porno masturbacion rusa follando hd porno tube mujeres quiero ver porno con porno gratis videos de videos x amater español hd porn videos de hentai porno videos transexuales follando gratis actrices porno gratis porn videos pornos grati actrices del porno mujeres jovenes follando videos porno porno abuela chupa pollas descargar videos porno lesbianas mujeres maduras latinas vecinas follando gordas sexo tube chicas des nudas pelis x gratis de xexo videos maduritas mujeres pilladas por no culos de españolas sexo con tios follando gratis trios gratis follando rubias hd juegos porn free video sexo gratis morena follando ver pelicula porno porno gratis videos peliculas porno español los mejores paginas pornos ver peliculas porno fiestas sexo transexual xxx morenas videos amateur follando pareja amateur porno gratis en español negros zorras peludas madura embarazadas desnudas película x videos gratis porno madura follando vieos porno españolas free latina follando sexo oral porno gratis amateur xvideos sandra milka videos gratis diario ver videos tetonas mujeres haciendo pajas a follar videos porno de pie rubias abuelas masturbandose videos eroticos videos porno videos de chinas gordo follando porno de folladas porno latina porno de maduras gordas cuarentonas calientes cunnilingus tetonas videos de maduritas folladoras porno transexual pornoo porno con culos gigantes videos pornos gratis sexo lesbiana maduras con tios follando rusas porno pollas grandes cougar porn maduras videos voyeur maduras.

con asiaticas masaje xxx video de tetonas naturales gordas maduras cachondas videos gratis pollas grandes xxx morenas maduras maduras. con embarazadas desnudas chicas videos amater quiero ver videos pornod grandes actrices porno twinks porno bbw videos porno peludas descargar pelis x masajes lesbianas porno madura y culonas sexo amateur porn amateur porno animado sexo peludo porno follar videos hombres videos porno viejas chicas lesbianas tetonas negras enormes follando videosx hd gratis porno columber en español vidios pornos gratis actor porno suave primera vez porno gratis xxx chicos porno español superguarras ver vídeos porno gratis lesvianas gratis bbw putas espanolas viejas folladas en hd videos porno sensuales follando sexso gratis lesbianas maduras videos transexual xxx gratis cumlouder lesvianas transexual tube ver videos travestis alanah rae cumloader xxx videos hd videos viejos jovenes videos pornos xxx porno español tetonas cams sexo trans peliculas porno corrida anal brutal porn videos bixesuales sasha grey follan chicas lesbianas lesbianas ver vídeos pornos gratis bbw putas videos sexo jovenes follando actrices porno xxx videos porno rubias tetonas y chicas jovenes follando porno x striptease xxx sexo arabe chicas guarrillas follando tetonas parejitas porno gey videos videos porno gratis porno asiatica corridas xxx rubias tetonas follando videos de maduras culos follando xxx hd videos porno gratis de porno asiaticos páginas porno gratis putas modelos follando videos jovenes porno casting español videos porno xxx brasileñas follando madre hija follando videos gratis follar en español gratis maduras eroticas hentai super porno porno maduras video porno intercambio de parejas mujeres chupando pollas negras putas maduras sexo porni gratis peluda follando actrices porno tetas negras peludas porn porno maduras calientes viejas jenna jameson videos porno lesbianas muy putas en espanol video mamada videos maduros coño rasurado porno gordas esperanza gomez dunia montenegro tiffany star maduros follando jovenes lesvianas videos porno negra xxx mujeres coños peludos chica desnudandose jenna jamenson gordas corriendose follando mujeres corriendose coños muy peludas culo viejas prno español maduras.

Nahý sex swingers praha 1