Lizani kundy nevěra žen

February 27 Feb

Lizani kundy nevěra žen

lizani kundy nevěra žen

Neříkám, že jsem vždy byl tak naladěný a že jako mladý jsem nebyl žárlivec. Ale vyrostl jsem z toho a dnes, kdy mi je lehce pře čtyřicet, už mám přeci jen jiné vidění světa. Příběh, o který se chci podělit, se stal celkem nedávno a otevřel mi opět nové možnosti, nové prožitky.

Má žena, Lenka, byl dlouho bez práce. Po dvou dětech, které ji udrželi doma sedm let a dál si žádali velkou část jejího času, najednou nebyla pro nikoho pracovně perspektivní. Nakonec se rozhodla, že zkusí doučovat angličtinu. Ta jí vždy šla a má z ní i státnici. Udělali jsme web, dali nějaké inzeráty, ale nedařilo se. Už proto, že bydlíme kus od města a většina zájemců chtěla velice flexibilní přístup k času výuky. Nakonec Lenka šla pod záštitu agentury zaměřené na výuku jazyků a získala hned tři studenty současně.

Za stejnou cenu jako jednoho, ale tak už to v téhle branži chodí. Říkejme jim Aleš, David, Honza. Všichni studenti  VŠ s problémy v AJ a rodiči, co se rozhodli je postrčit. Jednomu bylo necelých devatenáct a dvěma lehce přes. Když jsem je viděl poprvé, došlo mi, že to nejsou žádní klasičtí puberťáci. Spíš tišší, nesmělí, od pohledu žádné dívčí idoly. Ten mladší, David, se mi jevil jako homosexuál. Ale nejsem homofobní a neřešil jsem to. Výuka z počátku probíhala večer u nás doma.

Kluci dojížděli autem a já se musel starat o děti, což jsem považoval za další pozitivum k příjmu manželky z doučování. Ne že finančně by to bylo k jásání. Dvakrát týdně hodina a půl. Za měsíc necelé tři tisíce, ale každá koruna dobrá a někde se začít musí. Každopádně díky tomu, že se výuka konala u nás, jsem si rychle všiml, že nesmělí mladíčci po manželce nekoukají už jen jako po učitelce, ale jako po atraktivní ženě, kterou i po dvou dětech a téměř s čtyřiceti lety na bedrech, byla.

Takhle to šlo tři měsíce a kluci dělali slušné pokroky. Na výuku se těšili a já si všiml, že má paní o jejich obdivu ví a začíná se trošku předvádět. Odvážnější oblečení, vstřícnější gesta, dokonce došlo i na víno při výuce, prý na pročištění mysli. Agentura požádala manželku, zda by akceptovala pro své studenty navýšení úvazku. Prý si ji kluci chválí, rodiče také a kluci by rádi k běžné výuce přidali konverzační hodiny v reálném prostředí. Mělo to obnášet sobotní večery ve městě při návštěvách kaváren, výstav, … Prostě mluvit v průběhu akcí, které znemožní plné soustředění na pravidla AJ a přiblíží komunikaci v běžném životě.

Dopravu zajistí studenti, uhradí čas stejně jako při běžné výuce a rozumná útrata mé ženy jde také k jejich tíži. Lenka o to stála. A divit jsem se jí nemohl. Skýtalo to nový společenský život a současně pár korun do rozpočtu. Nemohl jsem nesouhlasit a taky jsem ani nechtěl. V hlavě už se mi dřív uhnízdila myšlenka, kam až to kluci asi na ženu zkusí.

A protože jsem vždy rád svou ženu předváděl, byť nijak dramaticky a užíval jsem si pocit, že je právě má a současně ji chce i někdo další, přišlo mi tohle zpestření výuky nakonec víc než vhod. Rozjelo se to hezky. Kluci měli doprovod sexy dámy, byť v letech a zjevně je to posunulo v jejich pubertálním žebříčku o kus výš. Manželka rozkvetla, společenská aktivita tohoto druhu jí dělala evidentně dobře.

Ze sobot byly občas i pátky a já se pokaždé doma vzorně staral o děti, nebo si užíval chvíle klidu, když děti byli u prarodičů, nebo u kamarádů. Rodiče studentů byli navíc solventní a ocenili jak pokrok ve znalostech jazyka, tak skutečnost, že kluci byli smělejší, víc zapadli mezi vrstevníky.

Přicházeli občasné odměny nad rámec sjednané ceny a kluci měli pro akce otevřené konto. Všichni byli spokojeni a já rozhodně neměl důvod reptat. Ne se svým sklonem ke kandaulismu. První zlom směrem k nevěře, té co mi nevadí, nastal při návštěvě diskotéky. Kluci vytáhli mou paní na tanečky a protáhlo se to do rána. Ne že by jí platili za každou hodinu. Nad dvě hodiny to bylo jen na libovůli Lenky a ta prostě neměla důvod vždy chvátat domů.

Domů mi ji přivezli taxíkem a bylo dobře, že děti byli na víkend u mých rodičů. Dokonce padla i jedna pusa. Od toho nejmladšího, který na počátku vypadal jak neviňátko.

Protože jsem tu noc nespal a užíval si sledování nahraných pořadů, na které jinak nemám moc čas, byl jsem svědkem celé rozlučky pod kalným světlem pouliční lampy a i vrávoravého kroku mé ženy k domovním dveřím. Do obýváku dorazila vysmátá, lodičky v ruce, oblečení poněkud pošramocené, ale sebevědomí naopak v oblacích.

Nechal jsem ji, ať se sama rozpovídá. Vím, že po víně je sdílná a dost bez zábran a víno z ní bylo cítit pekelně. Tipoval jsem, že ji ti lotři úmyslně opili. Někdy jsem to taky dělal J. Posadila se na gauč ke mně a bez uzardění si zavdala z mé sklenky. Také jsem nebyl ten večer na suchu, a protože jsem tušil, že má co vyprávět, dolil jsem jí a přenechal jí sklenku.

Musel mi pospat vše co se dělo co odjela od nás a hlavně průběh celé diskotéky. Jak tancovali, pili … smála se jak je opilá a že se chová jak puberťačka. A pak to z ní začalo padat. Kluci ji tahali na ploužáky, na rychlou muziku pařili v kroužku a dokonce se k nim přidala i dvě další slečny, které byli bez partnerů.

S radostí mi vyprávěla, jak kluci holky sice vzali, ale moc se jim nevěnovali a holky se začaly předvádět, snažili se je zlákat na pokusy o lesbické hrátky, tedy jen na oko a tak. Prý jí dělalo moc dobře, že je tam za královnu a holky výrazně mladší s ní marně soupeří o přízeň kluků.

A pak, když přeci jen kluci zareagovali, byla to má žena, kdo se předvedl a měl potřebu holkám dát jasně vědět, že kluci jsou její. Zapojila se do líbačky s holkama, pak přišel francouzák od toho nejmladšího a … u toho se děsně culila a bavila, když mi to v opilosti vyprávěla … prý začalo takové nevinné osahávání při tanci, ne jako při ploužáku, ale zadek, pak stehna a dokonce … u toho vyprskla víno, kterého si na svlažení hrdla lokla … jí kluci začali sahat přes oblečení na kozy a holkám taky.

Vytáhla mobil a ukázala mi šíleně rozmazané, ale celkem výstižné fotky. Pak zvážněla, asi jí došlo, že to nemusím jako zábavu zrovna vzít, byť o mých sklonech věděla. Kde skončily holky, jsem se nedozvěděl a bylo mi to fuk.

Lence jsem nedopověděl hned. Mé myšlenky se už od osahávání zadku toulaly v jiných drahách a při představě, že ji kluci rukama testují její pořád pěkné, byť samozřejmě už trošku měkčí prsy, jsem se vzrušil. Asi bych měl říct, že má žena ráda chodí bez podprsenky a tahle akce a noc nebyla výjimkou.

Mé zaváhání si vyložila jako nesouhlas a nevoli. Snaživě a omluvně se mi vplazila do náruče, líbali jsme se, stáhla mi kraťasy a honila ptáka. Odtáhl jsem ji do ložnice a při ojíždění její víc než obvykle mokré kundičky jsem si představoval, jak by se asi tvářila na výrazně mladší a méně zkušený penis, nebo nejlépe tři. Ta představa mne udělal dřív než jindy a bylo jedině dobře, že Lenka čas už dávno nevnímala a klečíc na posteli jako na všech čtyřech, jen nesrozumitelně vískala a chrčela, když jsem si ji bral a když jsem ji celou naplnil.

Sesula se na postel, ležela na briše a já v ní ještě chvíli pulzoval a čekal, až mi opadne erekce. Asi to trvalo déle, než bylo potřeba a Lenka usnula. Nechal jsem ji tam, lehce chrápající do prostěradla, s nohama od sebe. Papírovým kapesníkem jsem pod ní vytřel loužičku a očistil jemně její klín a stehna.

Sám jsem se osprchoval, vypnul televizi a šel si k Lence lehnout. Probudili jsme se pozdě dopoledne. Pod jednou peřinou, Lenka schoulená v mé náruči, já s bolavými zády, jak jsem za ní ležel skroucený. Trvalo jí dlouho, než poskládala střípky rozházené paměti, zařadila tvrdý flek na prostěradle a na její úlek, když si prohlédla mobil, který jí pípal od rána SMSkami. A když jí došlo, že o fotkách vím, protože mi v noci z rozjaření při jejich ukazování jednu poslala jako SMS, s textem plným překlepů, ale jasným sdělením, že si mám užít svou sexy ženu, dokud mi ji neodloudí nějaký zajíček plus kupa smajlíků, nevěděla kam s očima a začala koktat jakési naivní omluvy a nebyla daleko od pláče.

Vzal jsem ji do náruče, hladil po vlasech, konejšil, uklidňoval. Říkal jsem, že to je v pohodě. Že to chápu, nevadí mi to, kdyby mi to vadilo, nebyl by u nás v posteli ten výmluvný flek ztvrdlého semene. Nechtěla mi věřit, musel jsem to opakovat a jak jsem to opakoval, opět jsem se vzrušil. Lenka si toho nemohla nevšimnout. Když se po chvilce odtáhla a zeptala se, jak moc jsem to s občasnými hrátkami na třetího v posteli slovními myslel vážně, nemohl jsem lhát. Chtěl jsem to, řekl jsem jí to, ona kývla a víc už jsme o tom během dne nemluvili.

Než jsme šli spát, dali jsme si znovu víno a já se snažil, aby Lenka nabrala náladu, stejně jako já ztratím něco ze svých zábran. Do postele jsme si šli po deváté, lehce pod vlivem. Svlékl jsem ženu a při tom jí laskal kde to jen šlo.

Ona na oplátku svlékla mne a upadli jsme do postele. Jen jsme se začali líbat, zapípal jí opět mobil. Poslal jsem ji pro něj s tím, že je asi čas včerejšek vyřídit a klukům odpovědět. Jinak ji budou přes SMS budit celou noc, pokud si nevypne zvuk a to zas není vůči klukům správné, protože se jim celý den neozvala a ani si ty SMS nečte, tak neví, co se jim honí hlavou. Vrátil se ve chvilce a dali jsme se do čtení spolu.

SMS posílal hlavně David. Od flirtujícího tónu se posouval k vážnějšímu a v té poslední se Lenky ptal, zda je vše v pořádku a nemá doma problém po včerejší noci a že ho moc mrzí, pokud jí nějaké problémy s kluky způsobil, že už se to víckrát opakovat nebude. Doporučil jsem Lence, ať jim napíše, že je zvu na další víkend k nám, probrat výuku a směr, kterým se ubrala. Sice jsem ji tím lehce vyděsil, ale neodporovala a pozvánku jim poslala.

Jediný, kdo odpověděl během chvilky, byl  David. Přijal s další omluvou. Od Honzy přišla SMS asi po hodině s tím, že se znovu omluvil za diskotéku a omluvil se i z víkendu, že musí s rodiči nutně pryč. Aleš  reagoval až ráno a s podobnou výmluvou, jako Honza. Ale to jsem předběhl události. Jen co odpověděl David, začal jsem Lenku provokovat, hladil jsem jí, líbal, šimral na podbřišku a postupně z ní tahal další a další podrobnosti z diskotéky a pak i cesty taxíkem. Jak Lence docházelo, že mne to její vyprávění vzrušuje, přidávala víc a víc informací, smělejší a nakonec sama vzrušená tím, co prožila a jak já na to reaguju.

Dozvěděl jsem se tak, že David si nesáhl jen přes oblečení, ale na chvilku se dostal i pod, když jeho kamarádi z parketu odešli s holkama na bar si vydechnout. A taky že jí celou cestu v taxíku hnětl stehno a dost nemotorně se snažil vsunout ruku mezi její stehna, zatím co zbylí dva klábosili s taxíkářem. Bylo jasný, že ten nejmladší a nejvíc stydlivý má chuť si užít se ženou a něco mi říkalo, že by to byl jeho první zážitek toho druhu.

Než jsme usnuli, pomilovali jsme se a nemohlo být pochyb, co bude další víkend nejspíš následovat. Už proto, že jsem při milování slovně vnucoval své ženě obrazy sexu s Davidem, jak jí ojíždí a učí se, zatím co já se dívám.

Má fantazie se vydala tam, kam ji každý kandaulista rád vypustí a Lenka se tomu nejen že poslušně poddala, ale sama se aktivně zapojila, když mi popisovala, co všechno Davidovi dopřeje, když jí to dovolím. Sotva jsem vešel, hned mi sáhla do rozkroku a zároveň si vytáhla kozu.

Kozu měla hezkou, velké dvorce a bradavky, a už jsem se přisál. Když mi vytáhla čuráka z kalhot, klekla si a začala mě kouřit. Pak mě položila na koberec na podlahu obejváku a začala parádní kuřba. Takovou jsem dosud nezažil, neskutečně uměla kouřit. A pak si na mě nasedla, kunda byla horká, byla slast jak se na mě pohupovala. A pak jsem už jen stříkal. Aloisi, jsi šťastný muž. Mrdáš obě najednou a užíváš si. Taky bych to tak chtěl. Pokud bys měl zájem, pomůžu Ti.

Jsem z Prahy, 59 let. Než jsem do nich strcil mého klacka tak jsem je nedřiv prtil a byly obě suché tak že jsem je musel naslinit, a ani jedné nesmrděla kunda. A perlička na konec ta při sobě měla kundu malou a frajtra jsem hledal a nenašel a ta štíhlá měla kundu velkou a frajtra měla velkého pysky jak dva krajíčky chleba. To bylo polizaničko, Tk co mi k tomu napišeš. Pro vaginózu je hlavním příznakem vodnatý výtok s nepříjemným zápachem po rybách, doprovázený svěděním. Oldřich Šottner, specialista v oborech gynekologie-porodnictví a urogynekologie.

Může jít ale i o trichomoniázu - parazitární onemocnění pochvy, které způsobuje pohyblivý prvok bičenka poševní Trichomonas vaginalis. Jedná se o pohlavně přenosné onemocnění. Čtrnáct dní po nákaze se objevuje výtok z pochvy, kdy je sekret zpěněný, bělavé až nažloutlé barvy, je prostoupen bublinkami plynu a nepříjemně páchne. Kamarádi zlatí jezdil jsem píchat 60ku a byla taky při sobě ale né tolik co moje byvalka. Jedno jsem k ní přijel a mněla tam kamošku taky 60 ale štíhlou.

Když jsme v noci šoustali tak ta jeji kamoška přišla a normalně se nás zeptala můžu se přidat. No a jak to skončilo: Když jsme vstali tak jsme nemohli chodit a ta přisobě řekla jdu vařit kafe, já mohl chodit a než jsem vstal tak jsem tu štíhlou ještě vymrdal zezadu.

Takže pánové když šedesátku tak udržovanou a štíhlou, jinak ten zbytek stojí za zlamanou grešli. Moc rad dlouze lizu pekne vyholenou lasturku.

Ktera zena z Prahy si ji rada nechava dlouze lizat a vylizovat. Pisni mi na radeklibusak seznam. Jdo do mladých holek, je jich jako trmvají, každých 5 minut přijede další. Zdar ocasi, co se sami před sebou ponižujete, když mrdáte starý báby. Bolely ji ruce, takže mě nemohla hezky honit, nechtěla moc kouřit, protože má problém s nosní přepážkou a nemůže při kouření penisu dýchat, kromě polohy zezadu ji nebylo možné souložit, protože nemohla na záda pro bolest a píchalo ji v bocích.

Kundu jsem hledal pod vrstvou tuku na břiše, nakonec jsem ji ošukal zezadu, byla dost těsná, asi to dloho něměla. Raději bych bral nějakou okolo 47 let. Máto to taky tak? Holky mate krasne roky krasnou vahu ale Praha mooc daleko. Prosim take roky klidne i tlusteji ale Jizni Morava Hodonin Breclav piste.

Hledám lízáka s 19 cm penisem. Čekám na lízání a sex s vystříkáním do mě!!! Sahnite si vsichni do svedomy nez odpovite. Tak ze jen vazne: Vyrazne starsi vyrazne boubelatejsi Jizni Morava Hodonin Breclav. A proc se tady nenajde normalni ferova zenska ktera je fakt stara tlusta perverzni a mysli to vazne. Jsem šedesátiletá neukojená obyčejná ženská. Najde se mladej, co mi vylíže smrdítko? Vždyť blbec, co má čuráka, si nemůže zamrdat s mužem, co má čuráka. Sami se tak blbci mezi s sebou připravují o sex.

Jo jo, jsou to blbci. Mylim aby nebyla z prahy ale z Jizni Moravy. Hodne stara hodne tlusta a hodne perverzni. Je dalsi ktera je z prahy. Je tady vubec nejaka Stara Tlusta Nadrzena ktera by chtela vylizat do orgazmu obe diry?

Moje představa je, že ležíš na zádech a já si kleknu před tvou pusou a ty mě budeš lízat až do mého orgasmu. Po uspokojení mě ještě budeš dolizovávat tak asi 10 minutek. No co uz snad najdu vmem okoli. Tak hodne stesti at uz si knecne poradne zamrdas budes poradne vylizana vystrikana a hezky vykouris nejaky pekny ocas. Pokud Ti je to nemožné, běž do prdele. Kolik cm má Tvůj klacek když stojí? Máš hodně semene, když stříkáš?

Ale, prosím, berte v potaz moji váhu. I když jsem macatá, mám pěkné kozy s velkými dvorci, budu ráda, pokud mě budou cucat a lízat bradavky, jsem vzrušená, jdu si to udělat umělákem!!!! Kdybys fakt byla nejaka Martina a ne chlapek co si dela srandu a bylas z Jizni MOravy tak urcite bych do toho sel. Mam rad silne baculky ale chlapy ne.

Máte zájem mě vylízat a vymrdat? Ráda bych, už jsem čuráka v sobě a v puse na vykouření neměla více jak 2 roky. Pracovat s ní můžete, ale vždy skončíte v matematické prdeli - čili česky, nic nespočítáte, budete tam, kde jste byli sčítání a odčítání , nebo v prdeli ostatní funkce.

A ted si jděte hulit ty vaše opruzený zapařený panický miniptáčky a neserte se do toho, čemu nerozumíte - tedy do lízání starších žen. A hahá, že tys v životě nemrdal, je k pláči. Tím bych se nechlubil. Jdi si aspoň vyhonit. Smrd sice o matematice neví nic, ale kopírovat z Wikipedie umí. Nulou dělit LZE v oboru komplexních čísel s nekonečnem. V oboru reálných čísel by to šlo taky, kdyby byl definován výsledek.

Jenže při dělení nulou dochází v oboru reálných čísel k nejednozačnosti výsledku a proto dělení nulou nemá smysl. Stejně jako ti kalkulačka skočí do erroru. Kdyby nešlo nulou dělit, tak v erroru neskončí, prostě by se nestalo vůbec nic. Jdu si pro cigára, v trafice je moc hezká trafikantka, tu bych lízal jak vzteklej.

...

Lizani kundy nevěra žen

Zvraceny cz privat plzen Prstíkama se ji to moc líbilo a dávala mi to najevo jejím hláskem. Za další hodinu se stydlivě krčila v mé velké posteli úplně nahá a já musel vynaložit hodně sil než jsem konečně mohl zasunout nedočkavý jazyk do její růžovoučké nádhery. Jedno jsem k ní přijel a mněla tam kamošku taky 60 ale štíhlou. Na výuku se těšili a já si všiml, že má paní o jejich obdivu ví a začíná se trošku předvádět. Myslíte, že je to baví?

: Lizani kundy nevěra žen

Lucie wilde ceske loznice Každý se má k čemu přiznat. Na pokoji jsem se vybalila a sla se osprchovat. Sami se tak blbci mezi s sebou připravují o sex. Musel mi pospat vše co se dělo co odjela od nás a hlavně průběh celé diskotéky. Nakonec jí však s lítostí, ale vidinou lepšího pokračování musel zarazit. Orální sex prý ženy odrazuje od podvádění, tedy minimalizuje riziko nevěry, a podle výzkumníků a některých respondentů zvyšuje spokojenost ve vztahu. Papírovým kapesníkem jsem pod ní vytřel loužičku a očistil jemně její klín a stehna.
Sexi videa lezbicky foto Ceskypecko stimulace klitorisu
Akcie cz online divka dne 707

Atila se usmíval a nakonec jeho ruka spočinula na nejbližším prsu, které přes plavky začal ohmatávat. Jana ani na chvíli nezaváhala. Byla vzrušená na nejvyšší míru a cítila, jak jí z kundičky vytéká spousta milostných šťáv. Přitom ze sebe úplně vysvlékl kraťasy a vyšel z auta. Jana pochopila a udělala to samé. Jen co byla venku, už byl Atila u ní a vášnivě jí políbil.

Překvapilo jí to, ale nebránila se a sama mu jazykem vnikla do úst. Během líbání jí pomalu a něžně posadil na okraj kapoty auta. Ještě chvíli se líbali a pak rukama sklouzl k spodnímu dílu plavek, který pak dost rychle z Jany sundal. Rázem se objevila vyholená kundička, orosená milostnými šťávičkami.

Atilu tenhle pohled ještě víc vzrušil. Poklekl mezi Janiny nohy a jazykem začal vylizovat šťávičky, které z ní vytékaly. To už musela Jana začít sténat slastí. Atila se doslova zabral do lízání kundičky. Aromatizující vůně, která z ní vycházela, ho zbavovala posledních zábran. Stejně tak se Jana zbavovala posledních zábran pod náporem rozkoše, kterou jí Atila svým jazykem způsoboval. Nakonec, když měl Atila celou pusu olepenou milostnými šťávičkami přestal a postavil se.

Atila se znova usmál a tvrdý ohon nasadil na okraj rozdrážděné kundičky. Pomalu ho do ní začal zasouvat a cítil, jak jí krásně svou tloušťkou roztahuje. Nohy dala Atilovy na ramena a rukama si mačkala prsa. Byla na pokraji slasti. Měla pocit, že se snad hned udělá, jak bylo její vzrušení velké. Po opravdu dlouhé době v sobě cítila pořádný mužský ohon a ona si tu chvíli, kdy jí ta kláda roztahovala a celou zaplňovala, opravdu vychutnávala.

Stejně na tom byl i Atila, který po dlouhé době měl možnost zasunout ptáka bez kondomu do ženské kundy. To si uvědomovala i Jana, že dovolila Atilovi, aby do ní vnikl bez ochrany. Ale pocit zděšení z toho co by se mohlo stát, předčil pocit neskonalého blaha, které prožívala. Atila zasunul ptáka do útrob kudničky až po koule a chvíli si vychutnával ten krásný pocit. Pak začal přirážet, tvrdě a rychle, aby čurák jezdil celou svou délkou v Janině kundičce.

To jí ještě víc vzrušilo a ona již byla svolná ke všemu. Černý čurák krásně jezdil v kundičce a oba hlasitě vzdychali. Jana už byla na pokraji mohutného orgasmu a i Atila k němu neměl daleko.

Proto také ještě víc začal přirážet, aby se udělal společně s Janou, která teď na celý les hlasitě řvala slastí. Najednou si vzpomněla, že nebere žádné prášky a Atila nemá kondom. Ale byl to jen krátký okamžik prozření, neboť přílivem vlny orgasmu jí to už bylo jedno.

Kundička se začala rytmicky svírat kolem mohutného ocasu, který ještě v ní udělal pár pohybů. Atila hned na to dosáhl svého orgasmu. Zarazil proto ptáka hluboko do svírající se kundičky a začal do ní stříkat gejzíry husté mrdky. Manžel je přes den v práci a děti někde lítají. Jana na sebe natáhla spodní díl plavek a usedla vedle Atily, který nastartoval auto a vyjel z lesa.

Janu dovezl až na zahradu, kde se pak dlouhým polibkem rozloučili a Atila odjel k rybníku. Jana byla ukojená a cítila se šťastně, konečně jí nějaký muž pořádně uspokojil a navíc to nebylo naposledy.

Jana se rozhodla, že je na čase si trochu začít užívat života. Následující stránky obsahují erotický až pornografický obsah.

Pro vstup na stránky musíte splňovat tyto podmínky. Přeskočit obsah Toto je 1 díl z 3 v seriálu Nevěrná žena. Mohlo by vás zajímat   Kandaulistův náročný den Powered by   Inline Related Posts.

Zobrazit za celou dobu. Please Login to comment. A kde je radost z toho, že se jazyk potká se svatým místem ženského těla? Není tohle všechno nějak moc technické, vědecké a nudné? Zmíněné výsledky studie sami autoři okomentovali tak, že orální sex a ženský orgasmus lze vysvětlit jako prvky mužské strategie pro zachování ženské věrnosti.

No, nám se to moc nezdá. Studie se po zveřejnění ve vědeckém časopise Evolutionary Psychology dočkala rozporuplných reakcí. Někteří čtenáři se rozčilovali, že ne za vším lidským chováním musí stát vědecký důvod. Další argumentovali tím, že muži neposkytují rozkoš jazykem jen tak samoúčelně, ale taky proto, že jim samotným dělá spojení jazyka a ženského klína dobře, prostě to považují za příjemné.

A taky že se dříve, kdy byl orální sex velmi tabuizován a považován za něco nečistého, lidé o hodně ochudili. Jak to vidí čeští muži?

Proč jazykem vyhledávají ženský rozkrok? Líbí se mi, když u toho partnerka sténá, miluju, že na všechno dobře vidím a jsem u zdroje, jak se tak říká. S některou mě to nebaví, u druhé bych pokračoval donekonečna.

Obecně si ale nedokážu představit, že bych orální sex úplně vypustil a přestal ho dělat. K sexu to patří — nevědecky. Připadá mi to nelogické.

Sex seznámení female agent